siz neye bağımlısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
484754_592884124060282_1536818405_n.jpg

bağımlı mı ben mi ? ben hiç bir şeye bağlanmam demeyin sakın...
hepimiz dönem dönem bagımlısı olabiliriz birilerinin ya da bişeylerin ...
peki ya siz bu aralar neye bagımlısınız ?
Ben de bu aralar islamiforumlar.net den sonra bu ikilinin bağımlısıyım..
kamil mustafa hocaya ve Sümeyye ye bağımlıyim..

O yuzden evladligim
Misirli Hoca dan özel Kur`an dersleri aliyor..

https://www.youtube.com/watch?v=jTPZ0BRVHQo

Meryem Kaya

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Önceleri en çok şarkı söylemek beni bağımlı etmişti hatırlıyorum da her yerde şarkı söylerdim. Şarkı söylemeyi o kadar çok seviyorum ki lisede Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği korosundaydım. Koromuz da bir çok yetenekli arkadaşım vardı. Ben dahil 10 solist olmak üzere toplamda 30 kişiydik. Bütün bir dönem boyunca mezuniyet konseri için çalışırdık 3 yıl boyunca her mezuniyette o büyük salonlarda, ışıkların altında ve herkesin size bakan hayran bakışları karşısında şarkı söyledik. 3.yıl benimde mezun olduğum sene son kez şarkı söyledim devam edebilirdim fakat o zamanlar üniversiteye başladım masraflarım çoğalınca aileme de destek olabilmek için çalıştım vakit bulamadım. Benim için o zamanlar şarkı söylemek bağımlılıktı. Bir çok insan Allah sana yetenek vermiş sen değerlendirmiyorsun dese de ben Allah'ın bana verdiği bu yeteneği Kur'an-ı Kerim okuyarak değerlendiriyorum( Allah kabul etsin inşallah). İnanın bana şuan çok daha mutlu ve huzurluyum..vvcc.. Çok şükür duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah RAZI olsun kardesim..
Allahin verdigi kabiliyetti verenin yolunda kullanilinca gercek mana ve degerini kazaniyor..rah. babam kendi doneminin en guzel erkeklerinden ve dugunlerde sarki soylermis...
sesi oyle guzelmis ki..bulbuler bile imrenmis diye anlatirlar..
Bana da hep Babana cok benziyorsun derler..
ehh genetik yaratilis Muzige asigim...elimde degil!!2001 yillina kadar her yerde sarki soylerdim..
kuslara, bulbullere, seher vaktinde gece mehtabina yana yakila sarki soylerdim kendimden gecerdim..
ÜMMÜ GÜLSÜM ile yasadim sanki..
her sarkisini ezbere bilir ayni onun gibi soyliyebilirim..kendim de iki sene muzik egitimini kahire-de almistim..
ilk aşkı Kahire'de yaşadım sanki...

2001 yillinda yasadigim trajedi sonra bir daha hic sarki soyliyemedim..
ama hamd olsun Bana verilen nimet mi kulfet mi?bilemedigim lütuf ile bir zamanlar imtihan edildigimin bilincine varip..
bu nimetti Kur an okumak yolunda kullaniyorum..
ama Ben Sümeyye ye bağımlıyim..O yuzden evladligim
Misirli Hoca dan özel Kur`an ,Tasavvuf musikisi dersleri aliyor..
Allah vergisi cok guzel bir sesi var ama Sümeyye nin okudugu makam da okuyabilmesi icin elimden ne gelirse yapmaya kararliyim..
gerekirse biraz daha buyusun MISIR`a Kur`an ve Tasavvuf musiki dersleri almasi icin gondermeyi dusunuyorum..
Hakkimizda hayirlisi...

https://www.youtube.com/watch?v=LIXYxdDyZtM

Meryem Kaya

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah babanızın mekanını cennet eylesin Maşallah eminim ona benzeyen yönünüz Allah yolunda daha da güzelleşmiştir. Rabb'imin izniyle evladınız için yapmak istediğiniz tüm güzellikler olur inşallah.. Bence evladınız çok şanslı tebrik ediyorum. Allah bu yolda hepimizden razı olsun inşallah (Amin) :) :)

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
bende bu aralar kurs ve derslerden sonra forumlara bağımlıyım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt