Sikayetim Var

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum
firariyim mi Siz mi mi banladiniz ?Kardesimiz hic bir sey yapmadi..
dun sadece bir ruya sormustu.. ruyada peygamber efendimizi gordugu icin forumda acikca yazmaya cekinmis.. ve benim ruya tabiri yorumu yaptigimi forumda gordugu icin bana sadece ruyasini o/m yazmis gondermisti dun gece..
ben de o ulvi ruyayi yorumliyacak mertebede olmadigimi Bedir Muhamed agbimize ozelden sormasini soylemistim..

lutfen bana ozelden sordugu icin yasaklandi ise.. vicdanen rahatsiz oldum.. lutfen yasagi kaldirin
hic bir ters hareketi olmamistir...

Ben hayatim boyunca hep adil olmak icin ugrastim..
Adalet ve samimiyettimden hic sasmadim Elhamdullilah..
kendi oz KIZIM ile afrikali manevi KIZIM arasinda bir sorun yasandiginda kendi KIZIM haksiz ise Onun
haksiz oldugunu soylemis ve manevi kizimdan af dilemesi icin zorlamisimdir..
karsimda kendi cigerparem var diye hic bir zaman musliman bile olmiyan cocuklar arasinda hep adil olmusumdur..
Kendi oz kizimin Sevgisi bana Haksizlik yaptiramamistir..Kul Hakkindan Rabbime Siginirim...
(Çocuklarının hepsini aynı derecede tutup, yetime haksızlık eden ALLAH’tan uzaklaşmış olur.)
Hadis-i Şerif

turkada iken arkadaslik listemde hic erkek yoktu kabul etmiyordum prensip meselesi ve bu prensibimde turka ve admin olan muctehid agbimiz icin de gecerli idi...
eger ozel mesaj gonderme yasak ise gonderenin cinsiyetti ve uyelik mevkisi bakilmadan her iki halukarda iki taraf da kuralara uymadi diye yasaklanmalidir..

bu da ona yazip gonderemedigim mesajim...

cumlemizden kardesim..bildiginiz gibi size mahsus degil tedbir diye yapmislardir..
lutfen Bedir Muhamed Agbimize o ruyanizin yorumu icin gonderin.. Siz gonderemezseniz Ben kendisi ve Hanimi ile gorusmekteyim.. Musaade ederseniz izniniz varsa ben ona msn denm gonderebilirim..
O ins. yorumlasin.. cunku gercekten bu guzel ulvi bir ruyayi benim gibi basit biri yorumliyamaz..
Hakkim helaldir..
Selamet ile Hayra kalin...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
En mükemmel adalet, vicdandır!
vicdanı olmayanın adaleti de olmaz derdi rah. Annem..
O yuzden bu konuda vicdanen cook rahatsiz oldugum icin adil olabilmek icin bu yaziyi yazdim..
kesinlikle bu Forumdaki yonetici, Admin,herkesden cookca memnun ve RAZI yim Allah cc. da onlardan ve katkida bulunan butun uye kardeslerimizden RAZI olsun bu da benim Cuma gunu Duam-dir..
Bu mesele benden ziyade vicdanimi rahatsiz etti ona
sozumu geciremedim ve vicdanim dille gelerek bu yaziyi yazmistir tsk.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
selamünaleyküm, gönül sızım vicdanen rahatsızlığınıza sebep yok, aramıza katılan bir kişinin, daha tanınmadan, ö.m muhabbetine girmemesi gerekir, özel bir durum olduğu için hatırınıza binaen üyenin yasağını kaldırıyorum, forum bir paylaşım platformudur. Paylaşım ortaya yapılmalıdır...Konuyu biliyorum...Rüya ya anlatılır ya anlatılmaz...Bir kişiye anlatmakla bin kişiye anlatmak arasında fark olmaz...Anlatılması mahsurlu ise hiçkimseye anlatılmaması gerekir... Rüyalar hakkındaki rivayet edilen hadisi şerifleri ve ulema görüşlerini biliyorum...Neyse forumda hiç kimseye ö.m kısıtlaması yok...fakat yeni gelenleri tanımamız az çok bir fikir edinmemiz gerek...Niyet ve amacını anladıktan sonra o da istediğigibi mesaj yazabilir...Fakat ben de tecrübelerime dayanarak...Foruma paylaşım yapmak için gelenlerle, ö.m muhabbetine girmek için gelenleri az çok ayırabiliyorum

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah RAZI olsun ..Sizde kendinizce ve tecrubelerinizce Hakli olabilirsiniz...
evet burasi bir Forum keske ozelden degilde bir cok seyimizi burada samimiyet ile paylasabilsek.. belkide ayni bizim durumda olan baska kardeslerimizde
Kissadan Hisse misali kendilerince Kendilerine nasiplerince faydalanirlardi...
ama iste her birimiz farkli birer muammayiz!

hani bir bakis acisi birde Kalp gozu vardir..ikiside goz dur..bakistir..
olaya nereden ve hangi goz ve duygu ile baktigimiz cook onemli..
Samimiyet..vicdan bunlar sadece Siz Ben icin degil bu forumda olan butun kardeslerim icin bir nizam bir rehber ,yol gosterici olmalidir...
hatirlarsaniz Forumda meslegim ile ilgili bir YAZI yazmistim...

SAKIN SENIN YUZUNDEN demeyin..
Yapmayın ne olur. Çocuklarınızın küçücük omuzlarına,
AĞIR yükler yüklemeyin. Onların akılları daha kucucuk yürekleri KOCAMAN.Vicdanlari ise butun insanligi kusatacak kadar genistir..
Ne olur başınız da ağrısa, bir bardak da kırılsa, eşinizle de kavga etseniz de
SAKIN SENIN YUZUNDEN diye cocuklarinizi suclamayin!!!
Zaten aslında hiç biri çocuğunuz yüzünden değildir.
bu olanlarda belki de benim hic bir sucum yoktu.. ama gelinde icimdeki o hic buyuyemiyen muhacir cocugunun vicdanina bunu anlattin..
Benim yuzumden oldu diye kendini suclamakta bugun...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
:) yok merak etmeyin suçlama yok, sizin kendinizi yetkili görmeyip, konuyu diğer üyemize yönlendirdiğinizi biliyorum... Neyse artık firari nickli üyede rüyasını ö.m den yönlendirdiğiniz arkadaşa danışabilir...Olaylara bakış açısına gelince, sorumluluk icabı, benimki biraz daha farklı olmak zorunda..:tamam:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
En mükemmel adalet, vicdandır!
vicdanı olmayanın adaleti de olmaz derdi rah. Annem..
O yuzden bu konuda vicdanen cook rahatsiz oldugum icin adil olabilmek icin bu yaziyi yazdim..
kesinlikle bu Forumdaki yonetici, Admin,herkesden cookca memnun ve RAZI yim Allah cc. da onlardan ve katkida bulunan butun uye kardeslerimizden RAZI olsun bu da benim Cuma gunu Duam-dir..

Üst Alt