Sevgili Kardeşim Hümeyra Adminlik Görevin Hayırlı Olsun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gulbuketi.jpg
tebrikler.jpg

Gönül Dostum Hümeyra Adminlik Görevin Hayırlı Olsun,canı gönülden tebrik ediyorum.
samimi cana yakın tavrınla Sevgimizi ve kalbimizi kazandın..foruma katkılı olduğunu ve Seni Admin olmaya layık gördük yeni görevin hayırlı olsun.
Katkılarınızla gücümüze daha çok güç katıp yolumuza en güzel şekilde devam edeceğiz inşa/Allah...

Asra yemin ederimki insan gerçekten ziyan içindedir.Bundan ancak iman edip iyi ameller işleyenlerbirbirlerine hakkı tavsiye edenler
ve sabrı tavsiye edenler müstesnadır." ayetlerini hatirlatabilmek...iste bunun icin islamiforumlar.net ailesinde variz!!
"Sizin en hayırlınızinsanlara en faydalı olanınızdır."
Hadis-i Şerif

Misafirsin bu hanede ey gönül, umduğunla değil bulduğunla gül, hane sahibi ne derse o olur, ne kimseye sitem eyle, ne de üzül….
İstiyorsan HAKKA varmayı, meslek edin gönül almayı, bırak saraylarda mermer olmayı,toprak ol bağrında güller yetişsin..

acilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
İyi ki varsın gönül dostum o seni yetiştirip dünyaya getiren o güzel mümine anneye Rabbim gani gani Rahmet eylesin kabir ahiretini nur eylesin inşallah güllerin için çok teşekkür ederim.bende sana menekşelerimle yüreğimi sunmak istiyorumdum ama acemiyim bir türlü onları bilgisayardan buraya aktaramadım o yüzden bu gül ile şimdilik beni mazur görün .dgüüll,.dgüüll,.dgüüll,.nasihatlerinizi tutacağım inşallah çok teşekkür ederim tekrar sizlere ve forum aileme...duaa..

Üst Alt