Sevgili eşim

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
SULTANIM

NE MOR MENEKŞE NE GÜL NE DE YASEMENLER SENİN CEMALİN KADAR SEVGİYLE HUZUR VERMİYOR BANA SULTANIM.

GÖZLERİM GÖZLERİNLE HER KARŞILAŞTIĞINDA, RUHUNDAKİ CENNETİ SEYRETMEYE DOYAMIYORUM.

VALLAHİ BANA CENNETİ GÖSTER DESELER SENİN TEBESSÜM HİÇ EKSİLMEYEN SEVGİ DOLU YÜZÜNÜ GÖSTERİRİM.

EĞER ZAHİRDE BUNUN ADI AŞKSA . VALLAHİ SEN BENİM AŞK CENNETİMSİN SEVGİLİ EŞİM.kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
eye_of_god.jpg

gözleriniz, görmuyorsa eşinizin, gözlerini nasil okuyorsunuz ? Gönül gözü ile mi ?
benimki de biraz muziplik olsun dedim..
evet aslinda en önemlisi evlilikte eşlerin gönül gözünün açık olması..
Evlikte eğer köklü bir sevgi varsa iki taraftada birbirlerine karşı doğuştan olmasa bile mutlak gönül gözleri açıktır...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gonulsizim.jpg

Tenine Dokunmadan Avuçlarını Kavramadan Da Sana, kalbine dokunabilirim..
Çünkü Istediğim Tenin Değil...YÜREĞIN...Sevgin..Merhamettin..insanligin CANNN...
Arkadaşım...Yoldaşım...Sırdaşım...
Huzurum...Sururum...
Nurum...Ziynetim...Nimetim...
Eksik Yanim..Yarim kalmis YARIMIM ..
CENNETIM OLUR MUSUN?

Hasretim sana desem SILAM olur musun...
Sensiz çok üşüyorum desem güneşim olur musun...
Uçsuz bucaksız Gurbetteyim desem
yanima gelip kimsesizligimi unutururmusun?
Yetimim desem..gelip bana sarilip!!
Ana kucagim olurmusun?
...
Sevgili bir eşim ,cennetim de yok!Mekani cennet olsun..
ama Hamd olsun Yetimlerim var cook şükür..

selahattin

Kurallara Uymadı
Üyemiz
sevgili muhammed ali.öncelikle aşkınız çok güzel.allah daim etsin. yeri burası mı sorumun bilmiyorum.eğer yeri burası değilse değiştirilebilir.zira konunun ahengini bozmak istemem.

soruya geçecek olursak, "Ve Biz, sizi çift olarak yarattık"NEBE - 8

buradaki çiftten kastedilen manayı açabilir misiniz?

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allahın selamı üzerinize olsun. Güzel bir soru. Bu konuyu biraz daha derine çekersek. çift kelimesi halkiyete yahut adem veya alemlere hitab eder.

Ademin karşılığında alem. Yerin karşılığında gök. Arzın karşılığında arş. Zahirin karşılığında batin. Cennetin karşılığında cehennem. Dünyanın karşılığında ise ahiret vardır.

Insan teklik evine yolculuğa geçtiğinde mekan ve makamlar geçilir işte çift kelimesi bu ruhlarımızın yolculuğundaki haritanın toplu olan bir ifadesidir.

Aşk mecazide olsa allahın rahmetinden olduğu için bu yolculukta en alt semadır. O satırları yazdığımda kalbimde şu soru vardı acaba aşkın ve çift olmanın arkasındaki saklı olan besmelenin hakikatını arayacak bir kalp varmı. Hoş geldin selahattin kardeşim gönül dünyamıza.ya hayy

selahattin

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Allahın selamı üzerinize olsun. Güzel bir soru. Bu konuyu biraz daha derine çekersek. çift kelimesi halkiyete yahut adem veya alemlere hitab eder.

Ademin karşılığında alem. Yerin karşılığında gök. Arzın karşılığında arş. Zahirin karşılığında batin. Cennetin karşılığında cehennem. Dünyanın karşılığında ise ahiret vardır.

Insan teklik evine yolculuğa geçtiğinde mekan ve makamlar geçilir işte çift kelimesi bu ruhlarımızın yolculuğundaki haritanın toplu olan bir ifadesidir.

Aşk mecazide olsa allahın rahmetinden olduğu için bu yolculukta en alt semadır. O satırları yazdığımda kalbimde şu soru vardı acaba aşkın ve çift olmanın arkasındaki saklı olan besmelenin hakikatını arayacak bir kalp varmı. Hoş geldin selahattin kardeşim gönül dünyamıza.ya hayy

eyvallah abi.hoşbulduk.lakin bendeniz ne besmelenin hakikatını bilirim,nede hayatımda birkez besmele çekmişliğim var.daha be harfini söyleyemedikki,rahman ve rahim diyelimhy.. işimiz allaha kalmış.allah nasip ederse,belki birgün söyleriz kimbilirmsum..

Üst Alt