Sevdiğim kız beni kardeşi gibi görüyor

onur96

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm. Allah sizi , bizi ve tüm müslüman kardeşlerimizi korusun. Amin. Sözlerime nasıl başlasam bilemiyorum çünkü bu çok karışık bir durum. 5 yıllık dostum bir kızla sevgili oldu, benimle de tanıştırdı. Kızla tanıstıgım ilk andan itibaren kanım ısındı. Anlamıştım ne kadar temiz kalpli iyi birisi olduğunu. Neyse sonra bunlar ayrıldı, kızın kimsesi kalmadı, çok kötüydü kızı bırakmadım. Artık tek dostu ben olmuştum. Bana kardeşim canım derdi, canımın içi derdi. Bende ona kardeşim, dostum, meleğim benzeri derdim. İkimiz de birbirimizi çok sevmeye başladık ama kardeşçe, kalpten dost oldum kızla. Birbirimize o kadar bağlandık ki, artık sevgim o kadar büyüdü ki ona aşık oldum. Ama kardeşim demeye devam ettim. O da beni delicesine seviyordu ama kardeşçe ve dostça. Eski sevgilisini yani dostumu sevmeyi hiç bırakmayacagını söyledi bana. Hep onu seveceğim dedi. İçimden olsun dedim ben seni yinede severim. Her geçen gün sevgim artıyor. Kıza bir gün, kalbine aşık oldum dedim. Yanlış anlama dedim. O da bana bende kalbine aşık oldum dedi. Yanlış anlama da dedi. Biz birbirimizi o kadar çok seviyoruz ki ama kardeşçe. Ben kardeşçe sevmiyorum artık. Delicesine aşık oldum ama o kardeşim diyor. Bende rol yapıyorum. Ne yapmam lazım? Bir çıkar yol yok mu? Ben aşıkken o bunu bilmiyor kardeşi görüyor ve baglıyız birbirimize...

Üst Alt