selamun aleyküm arkadaşlar

VefaliKul

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm arkadaşlar, islami forum sitesini başka bir forum aracılığı ile buldum. vbulletin sitem hakkında yardım almak istiyordum. Şimdi site adresini vermeyeyim silinebilir.

Diğer bir forum sitesinde adminin yazmış olduğu mesaj dikkatimi çekti umarım kodları buradan ya da özel mesaj yolu ile paylaşır diye umuyorum.
forumislam´isimli üyeden Alıntı

Mesajı göstergooglede yıldızlı görünmek için footere kod gömüyorlar. isteyene kodu vereyim ben kendi siteme ekledim www.islamiforumlar.net baktım gerçekten hemen ertesi gün googlenin indexledikleri konularda yıldız çıkıyor. Daha sonra kodu kaldırdım. Bakarsınız google ceza falan verir. Yinede yapmak isteyen olursa Herhangi bir ücret istemem kodu gönderebilirim. Yada arzu eden olusa siteme gelip isteyebilir kodu

Bana vbulletin google derecelendirme kodu lazımdı acaba elinizde varsa gönderebilir misiniz? Teşekkürler.
Selam ve dua ile..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
selamun aleyküm arkadaşlar, islami forum sitesini başka bir forum aracılığı ile buldum. vbulletin sitem hakkında yardım almak istiyordum. Şimdi site adresini vermeyeyim silinebilir.

Diğer bir forum sitesinde adminin yazmış olduğu mesaj dikkatimi çekti umarım kodları buradan ya da özel mesaj yolu ile paylaşır diye umuyorum.

Bana vbulletin google derecelendirme kodu lazımdı acaba elinizde varsa gönderebilir misiniz? Teşekkürler.
Selam ve dua ile..

Aleykümselam kardeşim o bahsettiğin konunun tarihine bakarsan oldukça eskidir. Yani yeni bir mesaj değil. O kodu biz kullandık, fakat o kod gerçek olmayan sabit bir kodmuş. Gerçekten yıldızlama yapmıyor. Sadece googlede yıldız görünmesini sağlıyor. Fakat bu googleyi aldatmaya yönelik bir davranış. Bende sonradan öğrendim kodu kaldırdım. Şimdi neydi diye sorsan, hatırlamıyorum. Yanlız vbulletin için gerçekten çok güzel bir script var, hatta ben onuda foruma ekledim bir süre kullandık ve sonra kaldırdık. Üyeler gerçekten değerlendirme yapabiliyor, yıldız verebiliyor. vbulletin raitng star diye araştır. Sanırım vbulletin.org da var oraya üye olup indirebilirsin. Fakat temayı biraz editlemen lazım. Bütün ayrıntılar o sitede yazar. Yanlız benim bildiğim kadar bu yıldız meselesi her şeyde olduğu gibi bir çok kişi tarafından suistimal edildiği için amacına ulaşmadı ve google bu nedenle çeşitli önlemler aldı diye biliyorum. Hala yıldızlı görünen bazı konular görünüyor googlede ancak onlar eski endexler sanırım. Yani kısaca yıldız meselesi rafa kalkalı çok oluyor.

VefaliKul

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Peki serdar hocam anladım. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Selam ve Dua ile..

Üst Alt