Selamın Aleyküm.. HAyırlı cumalar.. Günümüz Aydın, Cumamız Aşk Olsun..

Esra1992

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı sabahlar. Bende sitenızı internet sayfasında bir araştırma yaparken gördüm ve hemencecik üye oldum neden cünküü dini içerikli herseyy dikkatımı çekmekte. bende bulmuşum böylesine hoş ve güzel ortamı kaçırırmıyım.. sırıtık.:, yaklaşık 24 saattir sitenızde üyeyim ama bir cok konuları araştırdım ve okudum.. tek bir sorunum var anlamadım. paylaştığım yazıları yerınde bulamıyorum bırde elımı hangı konuya atsam kilitli oluyor.. ve hemencecik annemın bır sözü geliyor aklıma.. 'hıc sansın yok, sen ne zaman bir iş yapsan hep olumsuz oluyor' dfgtn der canım annem. ee anneler haklıdır ne olsa benımde sansıma ıste bır cok konuyu kaçırmışım..neyse ki üzülmüyorum daha açılacak ve yarlanacagım bır cok konu olacaktır dıye düşünüyor ve gidiyorum. :)

Rabbım tüm dualarımızı kabul eylesınn.. cumamız AŞK olsun..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam öncelikle hoşgeldin aramıza:.dost., paylaşılan konular sadece yanlış bölümde açılmışsa taşınır, bir de rüya yorumlarında var olan konunun altına taşınır. Nereye taşınırsa taşınsın, profilinden takip edebilirsin... mesajlar kaybolmaz:).. Kilitli olan konular ya çok fazla sayfa oluşturduğu için veya gereksiz olduğundan, o da değilse bir sebebe dayanarak kilitlernmiştir... Hayırlı cumalar...kgüll..,

Esra1992

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoş Buldukkk :D Teşekkür ederim Bilgilendirdiginiz için sayın yönetici :) çok fazla çözemedim ortamı ama en yakın zamanda çözecegimm inşallah.. birde bir şey soracağım bır sakıncası yoksa.. ik giriş yaptığım vakıtler siteye rüya yorumu yapmıştım. konu açmıştım daha doğrusu.. ama nereye açtım bende bilmiyorum :) doğru yere açmışta olabılırım açmamışta :) döndüm dolaştım ve bulamadım, kendi profilimdende bulamadım.. sanırım onaydan geçmedi daha.. bu arada çok konuşurum ben böyle çekecegınız var benden :p sağlıkça sevgi ve dua ile..

Esra1992

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Çok sagolun buldum ve okudum bilgilendim Allah Razı olsun hepınızdenn..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hayırlı sabahlar. Bende sitenızı internet sayfasında bir araştırma yaparken gördüm ve hemencecik üye oldum neden cünküü dini içerikli herseyy dikkatımı çekmekte. bende bulmuşum böylesine hoş ve güzel ortamı kaçırırmıyım.. sırıtık.:, yaklaşık 24 saattir sitenızde üyeyim ama bir cok konuları araştırdım ve okudum.. tek bir sorunum var anlamadım. paylaştığım yazıları yerınde bulamıyorum bırde elımı hangı konuya atsam kilitli oluyor.. ve hemencecik annemın bır sözü geliyor aklıma.. 'hıc sansın yok, sen ne zaman bir iş yapsan hep olumsuz oluyor' dfgtn der canım annem. ee anneler haklıdır ne olsa benımde sansıma ıste bır cok konuyu kaçırmışım..neyse ki üzülmüyorum daha açılacak ve yarlanacagım bır cok konu olacaktır dıye düşünüyor ve gidiyorum. :)

Rabbım tüm dualarımızı kabul eylesınn.. cumamız AŞK olsun..
Vealeyküm selam hayırlı geceler esra kardeşim.
:.dost.hoşgeldin sefalar getirdin
valla geldinde ne iyi ettin.:tamam:. bende nezamandır film senaryosu hazırlayacam ama defalarca çağırdığım halde ilhami birtürlü gelmedi yoksa seni ilhamimi gönderdiii
neyse, sen geldiğine göre birlikte (ortak) birkaç senaryo yazarık artıkın hii. (bak kimseye süyleme laf aramızda bugünlerde züğürt kaldım)çook kommiik
Eğer vaktin varsa ki cmrt. pzr okul olmadığına göre illaki vaktin vardır bu boşlukta birkaç senaryo hazırlayalım bakemdfgtn
Tekrar hoş geldin kardeşim, üyeliğin hayırlara vesile olur inş.

Esra1992

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Vealeyküm selam hayırlı geceler esra kardeşim.
:.dost.hoşgeldin sefalar getirdin
valla geldinde ne iyi ettin.:tamam:. bende nezamandır film senaryosu hazırlayacam ama defalarca çağırdığım halde ilhami birtürlü gelmedi yoksa seni ilhamimi gönderdiii
neyse, sen geldiğine göre birlikte (ortak) birkaç senaryo yazarık artıkın hii. (bak kimseye süyleme laf aramızda bugünlerde züğürt kaldım)çook kommiik
Eğer vaktin varsa ki cmrt. pzr okul olmadığına göre illaki vaktin vardır bu boşlukta birkaç senaryo hazırlayalım bakemdfgtn
Tekrar hoş geldin kardeşim, üyeliğin hayırlara vesile olur inş.
selamın aleyküm:)
fıms senaryo dedım mi akla esra gelir fena yazarım :) cumartesı pazar okul olmadıgı gibi hafta içide boşum hem okul bitti hem işsizim ::komik..::komik.. acınacak haldeyimde işte yine de gülüveriyorum :)

teşekkür ederim Ekrem Kardeş İnşallah hayırlı olur.. sonra benden bıkmayında amann dfgtn

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hep güleriz ağlanacak halimize.
Estafullah yıllar sonra cevap yazdığın için ben teşekür ederimaassd..
He flim senaryo vs hayalleri suya düştü çünkü sen yoksun diye şirket iflas etti.

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam.Şans mı yok dedniniz?

Ben üzerinde boş yok yazan ambalajı açılmamış cipsi aldım, içinden boş çıktı yani hiçbir şey çıkmadı :D Ha içinden çıkan 25 kuruşluk hediye de değilim de, üstünde boş yok yazıp o paketin bana denk gelmesi. :D

Üst Alt