Sayın Adminler...

poly

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yeni üye oldum, bir rüyamı paylaştım ve yorumlanmasını bekliyorum. Rüya yorumları kısmında konu açtıktan sonra rüyalarınız yorumlanır yazıyor ama ben yeni üyeyim ve henüz siteye tam manada vakıf değilim. Rüyam yorumlandıktan sonra konu açsam olmaz mı? 15 dk. falan önce rüyamı yazdım ama konum açılmamış bile. Acaba yazarken yanlış bir kelime ya da ifade mi kullandım? ya da yeni üye olduğum için mi böyle oldu? ama ben başka zaman yorumlatsam rüyamı hatırlamam ki nasıl yazayım da sorayımhy.. Adminlerden biri yardım edebilir mi lütfen hy..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
İlk gönderilen rüyalar zaten yorumlanıyor. Paylaşımı daha sonra da yapsanız olur. Fakat siz kuralları okumamışsınız.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Poly Selâmün Aleyküm Hoşgeldin kardeşim
Aramıza katil sadece Rüya yorum sitesi değil burası.
Dostluk kardeşlik Aile herşey var :)
Hoşgeldin tekrar.
selametle

poly

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İlk gönderilen rüyalar zaten yorumlanıyor. Paylaşımı daha sonra da yapsanız olur. Fakat siz kuralları okumamışsınız.

sayın Turab okudum ama telaştan okduğumu anlamamışım şimdi tekrar okuyunca farkettim çok pardonutngc..
o zaman er ya da geç rüya yorumum cevaplanacak değil mi? sevindimçokk kommikkharikaaduaa..

Poly Selâmün Aleyküm Hoşgeldin kardeşim
Aramıza katil sadece Rüya yorum sitesi değil burası.
Dostluk kardeşlik Aile herşey var :)
Hoşgeldin tekrar.
selametle

haklısın:tamam:. Allah gördüğüm rüyayı bu siteyi keşfetmeme vesile kıldı diyelim:) iyi de oldu:tamam:.
çok memnun oldum kardeşim:.dost.
siteden bolca faydalanmak dileğiyle... duaa..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
sayın Turab okudum ama telaştan okduğumu anlamamışım şimdi tekrar okuyunca farkettim çok pardonutngc..
o zaman er ya da geç rüya yorumum cevaplanacak değil mi? sevindimçokk kommikkharikaaduaa..
Maalesef iyi okumamışsınız. Bizim burada bazı hassasiyetlerimiz var. Selamlaşmak ve mesajları düzgün, imla işaretleri kullanarak yazmak. Mesajınızı ben düzenledim gerekli yerlere imla işaretlerini ekledim. Ama sizin yerinize de selam yazamam herhalde!

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
@Turab admin:

Siz hani forumun önemli olmayan kısımlarında yazım ve imlaya uymuyorsunuz ya bu arkadaşında burada uymamasında bir sakınca yok sanki...

Sonuçta burası önemli bir konu değil.

poly

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Maalesef iyi okumamışsınız. Bizim burada bazı hassasiyetlerimiz var. Selamlaşmak ve mesajları düzgün, imla işaretleri kullanarak yazmak. Mesajınızı ben düzenledim gerekli yerlere imla işaretlerini ekledim. Ama sizin yerinize de selam yazamam herhalde!

kusura bakmayın Turab kardeşim ben biraz geç anlıyorum. Hayırlı geceler.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
@Turab admin:

Siz hani forumun önemli olmayan kısımlarında yazım ve imlaya uymuyorsunuz ya bu arkadaşında burada uymamasında bir sakınca yok sanki...

Sonuçta burası önemli bir konu değil.
Niye bilmeden, anlamadan konuşuyorsun! Ben buradaki yazısından bahsetmiyorum! La havle...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm hoş geldin poly kardeşim üzülme ben da sendenum benda geç anlayırum , benda yaparum ara sira o dikkatsizluğu önemli olan anlamak düzeltmektur anlamişsun bi daha etmezsun olur biter değul mi?Sen takilma ha bu uşakların bir birine takilduğuna birazdan sarmaş tolaş olirlar müsliman müslimana küs kırgin olur mi olmaz ,biz senu cörmekten mutli olduk sen rüyani da yaz derduni da yaz ,yaşaduğini da yaz biz dinleruz paylaşuk ederuz kardeşim, tekrar hoş celdun...mrhbba..

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm hoş geldin poly kardeşim üzülme ben da sendenum benda geç anlayırum , benda yaparum ara sira o dikkatsizluğu önemli olan anlamak düzeltmektur anlamişsun bi daha etmezsun olur biter değul mi?Sen takilma ha bu uşakların bir birine takilduğuna birazdan sarmaş tolaş olirlar müsliman müslimana küs kırgin olur mi olmaz ,biz senu cörmekten mutli olduk sen rüyani da yaz derduni da yaz ,yaşaduğini da yaz biz dinleruz paylaşuk ederuz kardeşim, tekrar hoş celdun...mrhbba..

Aynen abla ben zaten turab admine takılıyorum kızdırmak hoşuma gidiyor :D
Yazı icin bayağı ugrasmissin :)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ha biliyrum takilduğuni uşağum hiç uğraşmadum konuşuk ettuğum cibi yazdum oldi bittu:)

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Valla ne yalan söyliyim, Ahmet kardeşim le Turab abimin sadece atışmaları değil, normal konuşmaları bile bazen olay oluyor ve ben okurken gülme krizi geliyor bana...:D

En çok ta Ahmet kardeşim bir şey dediğinde Turab abimin ani tepkileri komik oluyor "La havle" filan diyor ya sonunda....:)

poly

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Aleyküm Selam. hoşbuldum.çok memnun oldum, fazlasıyla memnun oldum:.dost. bu nasıl hoş bir karşılamaçokk kommikk karadenizden esintiler... Turab adminden gözüm korktu ne yalan söyliyim sen içimi rahatlattınsırıtık.:, rüya yorumu için gelmiştim ama hiç gidecek gibi değilim. artık hata yapmamaya özen göstereceğim:tamam:. siteden hayırlı bilgiler öğrenmek dileğiyle :tamam:. Allah'ın selameti üzerinize olsun güzel insanlarmrhbba..

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm poly kardeşim kalma kararına mutlu oldum Trabzon'dan katıldığını görünce böyle bir hoşluk geldi aklıma beğenmene sevindim:)Gördüğün gibi forum evimizin içindekilerin aile bireylerimizden farkı yok sadece dünyanın dört yanına yayılmış haldeyiz forum çatısı altında toplanıp dertlerimizi ,sevinçlerimizi,hüzünlerimizi,kaygılarımızı insanca olan her şeyi paylaşıyoruz böyle büyük abilere küçük erkek kardeşler takılıp.:tamam:. onunla evin içinde birbirleriyle sürekli hareket halinde itişir kakışırkzgnn.. anne oradan bağırır ''kesin gürültüyü'' diye işte bu evin yaramaz erkek çocukları birbirine takılıyorlar sende oradan geçerken bir kol bacak darbesi yemen normal di islikcalanişin aslında sevgi din kardeşliği var o yüzden hiç kırılma darılma olmaz herkes herkesin gönlünü alır elhamdülillah tekrar hoş geldin kardeşim esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatühacilangul1

Üst Alt