Sadece anlatmak istiyorum

Sessizsedasiz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sadece kelimelerimi istiyorum. Hissizligimden arınmak ve daha çok anlatmak. Sessizligimde tekrar kendimi okumak ve dualara sarılmak. Tekrar kendime yokluk aynasında kul olarak bakmak. Tek istediğim bir parca anlatmak. Ama duygusuna vararak kelimelerin. Ve her bir heceyi kendi içinde dağıtarak. Bir secde anında bulmak istiyorum kendimi. Sadece anlatmak istiyorum içimde düşmeye hazirladigim su uçurumun kenarından tutunarak...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sadece; sessiz, derinden, anlamli, masum ,sırlarla dolu duygusal bir kelime...

Seçmek elimizde ama seçtiğimziin doğru yada yalnış olduğunu bilmek zamana kalmış bir şey Sadece...

İnsan yaşadığı hiç bir iyi,kötü anıyı unutmaz..Mutlu olmanın şartı önüne bakıp şükr edip yola devam etmektedir Sadece...

O çok övündüğünüz, çok çaba sarfettiğiniz güzelliğinizden yıllar sonra eser kalmayacak..O yüzden güzel olması gereken vücudunuz değil kalbiniz olduğunu anlamanız dileğiyle Sadece...

Anlatamazsın, saatlerce konuşmak istesen de kelime hazinesini tüketsen de anlatamazsın, senin için değerli olan onun için hiçtir dinler Sadece...

Umursamazsın da, bazen de sığınmak istersin bir yüreğe anlık mı ömürlük mü ne istediğini bilemezsin, geçmişte yaşananlar gelecekte olacaklar önemsizdir o an için sığınmak istersin sadece, umursamıyorum diye kendini kandırdığınla kalırsın Sadece...

Kendinden yorulur mu insan? Yaşadıklarından, Beklentilerinden,
Hayal kırıklıklarından evet ben yoruldum Sadece ...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Adı, dili, dini, soyu, ırkı, mezhebi tüm sınıflandırılan meziyetleri ne olursa olsun İNSAN, İNSANDIR!

Ruh aynı ruh, can aynı can, ten aynı ten!
Acı aynı hissedilir, sevinç aynı enerjiyi verir!

Anlasana artık be mübarek!

İnsanız insan! soyumuz değişik olsa da;
Hepimiz de beşeriz, şaşarız!

Allah katında İNSAN sın sadece anla artık bunu!.............

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Anlatsan da, anlatmasan da fiilinin karşılığını alırsın.

Üst Alt