s.a mümin kardeşlerim

şehyüislam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
s.a aranıza yeni katıldım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam hosgeldiniz kardesim ins. uyeliginiz Hayirli ve daim olur...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu hoşgeldiniz Kardesim..:.dost.
de sonra dan nereye kayboldunuz acaba?xxzzl..
mesele Gelmek değil kalıcı ve Daim olup gönül köprüleri insaa edebilmek kurabilmek tir...
Bu Foruma bir de şehyülislam gerekti...

duaa..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

de sonra dan nereye kayboldunuz acaba?xxzzl..
mesele Gelmek değil kalıcı ve Daim olup gönül köprüleri insaa edebilmek kurabilmek tir...
Bu Foruma bir de şehyülislam gerekti...

duaa..
Belki oda fayans döşemeye gitmiştir hocam işi bitince gelirçook kommiik
bilmem biliyormusunuz hocam başkan bu siteyi kurduğunda ben kaçtane siteye üye oldum biliyormusunuz şahsen ben bilmiyorumxxzzl..
sanmayınki üye olan her kardeşimiz paylaşım yapmak için üye olmuyor amaç nakliye yapmakhmmnn
Hoş bizimde paylaştıklarımızın %90,nı kendi kalemimizden değil nakliyeden ibaret utngc..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Eyvallah adminim ben bu nakliyat isinden anlamam..
Bir cok yerde gezip dolasip hic bir yerde kendime ait bir yer edinememekten ise Sadece tek bir yere Ait olup Orada kendi dunyami ve gönüllere Taht kurmak isterim..
her İnsan hayata tutunmak ve kök salmak için birisine ve bir yere ait olmak ister...
her insanin bir memleketti olmali.. ama Ben Gurbette oldugum icin olsa gerek girdigim tek forumda kök salmak ,orayi kendime ANA VATANIM gibi bellemek isterim...
O bir forumdan otekine, ordan, buradan baska sitteye gidenler
kendini hiçbiryere ait hissedemez hep bir bosluk icinde donup dolasirlar...
göçebe gibi hisseder insan kendini..her şey yarım kalır:
her mutluluğunuz, her hüznünüz, her öfkeniz...her dostlugunuz..
hep yol almak zorunda, ama hiçbir yere varmamaya mahkumsunuzdur.
hiçbir yere ait olmayan insana gölgesi bile ağır gelir işte..
iste boyle adminim ben sadece bir yere ait ollmak ve O ait oldugum tek yerde yatirimlarimi yapip genislemek, kök salmak ve Orada ins. Daima bilinip Hatirlanmak isterim...
Kök salmak, bitkilere has bir özelliktir;diyenleri duyar gibi oluyorum ama ben bir Ulu yasli çınar olup
Gölgemde Genclerin toplanip, Muhabbet etmesini onin dua ve Sevgilerine sahit olmak istiyorum...

Hope

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah isteğinizi kabul etsin hayırlısıyla...Herkesin "yol"u "anlayış"ı farklıdır ama amacımız inşallah aynı : Allah rızası...Dünya koşuşturmasıyla,uzun emelle,gelecek kaygısıyla ahiret saatine göre belki "1" günlük yaşamımızda dünya saatiyle "yarım" saati burada harcamak bana huzur veriyor:)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Eyvallah adminim

iste boyle adminim ben sadece bir yere ait ollmak ve O ait oldugum tek yerde yatirimlarimi yapip genislemek, kök salmak ve Orada ins. Daima bilinip Hatirlanmak isterim...
Kök salmak, bitkilere has bir özelliktir;diyenleri duyar gibi oluyorum ama ben bir Ulu yasli çınar olup
Gölgemde Genclerin toplanip, Muhabbet etmesini onin dua ve Sevgilerine sahit olmak istiyorum...
brrvoAynen hocam siz bizim başımızın tacısınız, allah'ın izniyle saldığınız kök filiz vermeye çoktan başladı bilecfbrvo

Üst Alt