• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyamda esimin eski karisini görmek

Kimya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm kardesim. rüyamda esimin eski karisini gördüm, yaninda kücük oglu vardi, beraber carsida oturuyoruz, onlarin yaninda yasli bir de dede vardi, kadin sürekli bana eski esinden bahsediyor ve o cok kiskancti ama cok iyi birisiydi diyor. benimle evlendigini ögrenmis ve hic tepki vermiyor aksine bana yardimci olmaya calisiyor, eski esinden iyi sözler ile bahsediyordu, sonra kücük oglu babasina sarilacak gibi oluyor o sirada annesiyle gözgöze geliyor ve geri cekiliyor. Allah razi olsun kardesim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kelebeketkisi.jpg

Aleykum selam kardesim Hos geldiniz..Hayirdir insallah..
Allaha şükürler olsun esiniz ile cook çok mutlusunuz..
Yoksa sen halen Onun eski eşini düşündüğünü mü zannediyorsun ? bak kardesim Zaman akıp gidiyor!!
geçmişi sizin de dediginiz gibi degiştiremiyoruz ama gelecek bizim elimizde. ..geçmişin Sizi ailevi, ruhsal mutlulugunuzu ve sagliginizi etkilemesine izin vermeyin..
zamanin hesaba katmadigimiz kucuk seyleriniz degistirebilirsek. gelecekte olacaklar degisebilir...
insanoglu hep hesaba katmadiklari icin kaybetmis ve ACI cekmistir..hesaba katilmamis..Hersey iyi giderken kaybedenler bu kucuk seylerden kaybeder..
Esinize güvenin ve bazen sizi rahatsiz eden duygu ve dusunceler var ise onun ile paylasin..
ama Sizinde dediginiz gibi esiniz eski Karisindan bosanmis olsa bile ortada cocuk var ise onlar O cocuga karsi sorumluluklari icin arada bir beraber olup konusmak.. o cocuga anne BABA olmak zorundalar...
ayni esinden ayrilmis bir Hanim gibi..o tip kiskancliklar sadece,
insani seytanin eline oyuncak ederler..
bu ruya sadece bilincalti endiselerden dogan bir ruyadir kardesim fazla kaale almayin.. selamet ile Hayra kalin..

Kimya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
gönül sizim, hayirli aksamlar diliyorum sizlere. aslinda gördügüm rüya bilinc altinda herhangi bir kiskanclik vs degildi, cünkü esim eski esiyle ne yazikki hic bir araya gelemiyorlar cocuklar icin dahi olsa, böyle zor bir sürec icerisindeyiz ve kücük oglumuz ile görüsmesine izin vermiyor eski esi. sanirim bunlari cok takiyorum kafama, nezaman olucak ne zaman görecegiz bu gibi düsünceler ailemizin ister istemez tadini kaciriyor, cünkü aci cekiyoruz kücük oglumuzun yoklugunda.bizim icin dua edin lütfen. yorumunuz icin cok cok tesekkür ederim, ALLAH razi olsun güzel kardesim benim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
evlat.jpg

Rüya bilinc altinda herhangi bir kiskanclik vs degildi demissiniz kiskanclik olmasa da sizin merak ve endiseleriniz ile olusan bir Ruya..
Dikkat ederseniz.. ruya yorumlar iken yaninizda ve yaninda olan insan ve nesnelerde ruyanin bir parcasi..
zaten sadece KISKANCLIK olsa idi sadece esinizin eski karisini görürdunuz..yaninda kücük oglu olmazdi
yani bilinc alti bir Ruyada olsa Sizi endiselendiren o yaninda kücük oglu dur..
aslinda ruya Dilini bilseniz size ruya ve gercek arasindaki Kopruyu de ic iceligide anlatirdi..
Yani esinizin eski Karisi kendi kücük oglunu mu babasina gostermiyor?
bunda Sizin hic bir sucunuz yok!!Bu sadece o eski esinin aptalca ,
ilerisi icin hesaba katmadigi bir dusuncesizligidir..
Bir gun o Cocuk 18 yasina geldiginde zaten Babasinda ve Sizde yeri varsa Babasinin yanina yasamaya gelecektir..
YASAKLAR!! sadece ihtiras ve arzulari dogurur...

Benim evladligim var.. onu alirken acik evladlik anlasmasi yaptik.. yani oz annesi istedigi zaman gorebilir..
ama annesi cook genc ve farkli dusuncede oldugu icin hayattimi bir yanlis ile bozamam!!diyere gormek istemedigini hayattini onsuz surdurmek istedigini bildirince
avukatta mektup yazmasini istedik.. ki gelecekte oglusum neden Beni anneme gostermediniz dediginde elimde KAPI gibi resmi belge var.. o gormek istemedi.. Ben yasaklamadim..
cunku bugunun bir de YARINI var.. Bugun ince elleyip herseyi hesaba katmaliyiz ki gelecegimiz guvende olsun..
anliyacaginiz O hem kendine hem de o cocuga sadece zarar veriyor.. O cocuk hep cocuk kalmiyacak!!bir gun onlari kandiramiyacagiz illa gercekleri ogrenmek istiyecekler..

Öç alırken insan bilmeden sevdiklerine de karsi acımasız olur..ve insanligindan ciktiginin farkina olmadigi icin islam kin ve nefretti, intikami YASAKLAMISTIr..
Bugün rüzgar ekenler yarın fırtına ve kin biçerler..
oglunuzun yoklugunda ailenizin tadini, tuzunu kacirmak yerine
O geldiginde saglam ve guvenceli bir ortam olusturabilmek icin ben ce siz temel ANA insaata baslayin..
selametle Hayirli Geceler kardesim..

Kimya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
sadece babasindan degil büyük abisindende esirgiyor kücük oglumuzu, iki kardesi ayri birakiyor, ne telefonlara cevap veriyor nede araci olanari dinliyor, kücük oglumuzu babasi ve abisine karsi düsmanlik ile besliyor, ve bu yüzden cok aci cekiyorlar cekiyoruz. babam ve abim beni birakti diyor mus sürekli ki asla öyle bir durum söz konusu degil ,annesinin uyguladigi siddetten dolayi büyük oglumuz babasini secti ve mahkemede herseyi anlatti, ama ne yazikki türkiyede adalet sistemi biraz daha farkli özellikle cocuk konusunda hicbir sekilde koruma arastirma söz konusu degil, onca delil ve ispata ragmen anne hep hakliligini bir sekilde savundu ve kimsenin cocuklarin pisikolojisiyle ilgilendigi yok mahkeme tarafindan . dün bu konunun acisindan dolayi bir dönüm noktasi yasadik esimle, ve artik ne gerekiyorsa yap lütfen birseyler yap/yapalim o yavrumuzu oradan kurtaralim , ve ben asla inanmiyorum muhammetin sizleri istemedigine dedim esime, ve cok agladik gönül sizim :( hayat öyle zorluklarla doluki, bazen aklim almiyor bu adaletsizlikleri.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Dünyanın en güç işi birşeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir...
aynen katiliyorum ama bunlarda gececek...hic kimse kardesi kardesten sogutup ayiramaz KAN bagi vardir...
belki ufakligin annesinde kalmasinin bir sebep ve hikmetti vardir.. o kucucuk gozleri ve dunyayi kendi gozleri ile gorup sahit olmasi gerekli..
ama mahkeme kardeslerin ruhsal ve duygusal olarak birbirlerini gormeleri gerektigi konusunda yeni bir mahkeme acabilirsiniz..
kardesim SABIRLI ve SAKIN olmak gerekli.. kucuk bir cocugun gozunde Annesi onun dunyasidir. onu, dovsede sovsede o Onun annesidir...
Siz degilsiniz bu mantik ile olaylara yaklasin.. kucuk bir cocugun gozu ve yuregi ile olanlari gormeye calisirsaniz CIKISI da onun gozleri ile anca bulabilirsiniz..

amac cocugu oradan kurtarmak degil!!Cocugun ruhsal yonu ,o cocukca dunyasi YIKILMADAN bu sorunu hal etmektir..
zorla, kavga ile onu alsaniz bile hic bir zaman sizi anlayip affetmiyecektir..
bazen İmkânın sınırını görmek için imkansızı denemek lazım..nasil mi? bunu da siz bulacaksiniz.. en imkansizi deniyeceksiniz..
Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur..ama bu iki
SINIR icinde kucucuk bir cocuk vardir..

Yerinde kullanildigi zaman bir hastayi diriltecek olan ilac..
Yanlis kullanilirsa insani öldürebilir..
O zaman suc ilacta degil..yanlis kullanandadir..o yuzden ilaci zamani geldiginde cocugun yasi ve duygu idrak haline gore olcu ile verilmeli...
yoksa iyilestireyim derken daha uzun vaadeli hastaliklara sepep verebilirsiniz..

Kimya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
bazen caresizlik insana olmadik seyler düsündürtüyor gönül sizim. kalbim almiyor bu haksizligi acilari, isyandan RABBIME siginirim ama neden hersey böyle tersine gidiyor, seninde söyledigin gibi vardir mutlaka bu ayriligin bir sebebi, sadece o yavrumuza degil bizlerede birseyler ögretiyordur RABBIM. degerli vaktinden bana ayirdigin icin ALLAH razi olsun güzel kardesim, evlatlarin ile RABBIM uzun ve hayirli bir ömür nasib etsin size. iyi geceler diliyorum, yarin is var sabah erkenciyim, bugünde calistim, insallah tekrar görüsmek dilegi ile, SEVGILIYE emanetsiniz...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Koruyuculugunu yaptigim 10 yaslarinda bir KIZIM vardi annesi sinir hastasi ve kizdiginda KIZININ basina kaynar su dokerek yakmis oldugundan cocuk koruma servisi annesinden almis..
Ve Ben ona aciyip ona her konuda yardimci olmaya calisirken bir gun bana demez mi Sen benim Annem degilsin bana karisamazsin!!
icimden dedim ki iyiki annen gibi degilim..
ama icimden dedim cunku O Onun annesi idi onun dunyasi idi ben ise sadece bir YABANCI idim..neyse bu KIZ bizim evde 9 sene kaldi.. ve ayrilirken dediki.. sen benim 2. annemsin.. agla..:,
her sey icin tessekur ederim..
Gordugun gibi kardesim haal ve davranislar kelamdan gucludur.. ve bir cocugu kazanmak istiyorsaniz annesine O kizsa da Sizin
soz soylemeye HAKKINIZ YOKTUR...
Insanlarda güzel olan yüzdür,yüzde güzel olan gözdür ama insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür..
Akıldan nasibini almayanlarla geçinebilmek, aklın zaferidir.
UNUTMAYIN BUNU...

aysoem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada eşimin eski hanımını görmek

rüyamda esimin eski hanimini gördüm.kendisi yatakta hasta yatiyordu ve benim esim onun yanin da basini sivatliyor ona teselli verir gibi bir hali vardi,ama yani sira eski esine gizgin bir sekilde hadi kalk kendini toparla diye yüksek sesle konusuyordu.bu arada biz bir evin icindeydik tanimadigim yabanci bir evdi.ev cok büyük ve kalabalik ti.ben o kalabalik arasin da esimi ararken onu eski esinin yatagin da yani basin da oldugunu gördüm.tabiki bu manzarayi görünce ben cok kizdim ve üzüldüm.esime sen ne kadar zamandir burdasin ,bende seni ariyorum her yerde dedim,esimin bana ilgisi cok azdi,eski esiyle meskuldu cünki,ben o kizginlikla o evi terk edip,kosarak evin icin den ciktim,ve bir yere saklanmak istedim esim beni bulamasin diye,sonra yol kenarin da iki üc kat merdiven vardi,bu merdiven asagiya iniyordu ve basamagin da iki yada üc tane kiz cocugu oturuyor oynuyorlardi.ben oradan gecmek zorundayim ve o kiz cocuklarina benim burda oldugumu kimseye söylemeyin dedim,ve o kiz cpcuklari bana bakip duruyorlardi ki belli de etmemeye calisiyorlardi benim oraya saklandigimi,ama esimin ailesi benim pesimden gelmisler ben kacarken va saklandigim yeri ögrendiler.saklandigim yer sanki bir hendek cukuruna benziyordu,bir yukari baktimki basimin tepesin de ,esimin ablasi ve diyer aile fertleri bana asagiya dogru bana bakiyorlardi,ve bana ne ariyorsun orda hadi cik ordan eve gidelim kocan seni aramaya cikti cok merak ediyor dediler.ve ben ordan ciktim ve eve geri gittim.evde kayinvalidemi gördüm ve agliyordu ben gittim diye birde cik kirilmis di ve kizgindi bana.bir zaman sonra esim geldi ve kardesleri de beni aramaya cikmislar hep beraber geri döndüler ama esim benim yüzüme bile bakmiyordu cünki bana cok kizgindi.bende ayni sekilde rüyamda kizgin ve bitkindim cok aglamistim cünki..esimin benden bikmis bir hali vardi benimle ayrilmak istiyordu sanki ve ben cok üzülmüs agliyordum..Uzgunnn

A

Adana

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda eşimin mahçup durumda olduğunu istemeyerek de olsa eski eşine gitmek zorunda olduğunu gördüm eski eşi başardım dermiscesine seviniyordu. Eşim bana keşke mani olsaydın bende bana danismadin danissan elimden geleni yapardım diyordu, üzgündu. Ne anlama geliyor rica etsem.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyamda eşimin mahçup durumda olduğunu istemeyerek de olsa eski eşine gitmek zorunda olduğunu gördüm eski eşi başardım dermiscesine seviniyordu. Eşim bana keşke mani olsaydın bende bana danismadin danissan elimden geleni yapardım diyordu, üzgündu. Ne anlama geliyor rica etsem.
Rüyada Eşin Eski Karısını Görmek Anlamı
Rüyan Hayırdır Kardeşim

Şans yüzüne gülecek, dilediğin şeylere kavuşacaksın.
Rüyanın kötü bir yanı yoktur.
Eşi başkasıyla görmek
Sıkıntıları aşacak, maddi açıdan yükseleceksiniz.
Ruya bazı muabbirler tarafından hayırsızlığa yorulsa da,
Bazıları ruyayı hayıra yorur.

HazelAsel

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda eşimin eski karısı ve çocuklarıyla birlikte çekilmiş fotoğraflarını görüyorum, fotoğraflarda eşim çok mutlu ve sürekli eski karısına aşık gibi bakıyor, onun saçını düzeltiyor. O gün de eşim yine çocuklarını görmeye gitmişti ona msj atıyorum herşey bitti diy,e yanlışlıkla başka birine gidiyor msj. Daha sonra tekrar eşime bitti msjı atıyorum, beni arıyor ne oldu diye. Ona resimlerden bahsediyorum, eski resim senden önceki resimler diyor bende yalan söyediğini üzerlerinde tarih yazdığını söylüyorum ona, hemen eve gel diyorum. Bana çocuklarımın yanındayım diyor, bende bağırıyorum hayır geleceksin diyorum, onu akşam karanlığında yol kenarında bekliyorum. Yolun karşısında babamı görüyorum, yüzü asık birşeyler düşünüyor ama beni görmüyor. Eşim ilk babamın yanına gidiyor bitik bir halde daha sonra benim yanıma geliyor. Ona neden babama belli ediyorsun diye kızıyorum, bir daha o eve gitmemesini söylüyorum. Bana ama çocuklarım diyor, bende o zaman seçim yap ya çocukların ya da ben diyorum. Bana bu seçimı yaptırtma diyor, bende bunu yapmak zorundasın dedikten sonra hiç bir şey söylemeden karanlıkta ağaçların arasına doğru ağlayarak koşuyor. Bende arkasından gitmek istiyorum ama gidemiyorum sadece ağlıyorum. Bu rüyanın anlamı ne acaba? Bu arada gebe olduğum için çok mu kuruntu yapıyorum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyamda eşimin eski karısı ve çocuklarıyla birlikte çekilmiş fotoğraflarını görüyorum, fotoğraflarda eşim çok mutlu ve sürekli eski karısına aşık gibi bakıyor, onun saçını düzeltiyor. O gün de eşim yine çocuklarını görmeye gitmişti ona msj atıyorum herşey bitti diy,e yanlışlıkla başka birine gidiyor msj. Daha sonra tekrar eşime bitti msjı atıyorum, beni arıyor ne oldu diye. Ona resimlerden bahsediyorum, eski resim senden önceki resimler diyor bende yalan söyediğini üzerlerinde tarih yazdığını söylüyorum ona, hemen eve gel diyorum. Bana çocuklarımın yanındayım diyor, bende bağırıyorum hayır geleceksin diyorum, onu akşam karanlığında yol kenarında bekliyorum. Yolun karşısında babamı görüyorum, yüzü asık birşeyler düşünüyor ama beni görmüyor. Eşim ilk babamın yanına gidiyor bitik bir halde daha sonra benim yanıma geliyor. Ona neden babama belli ediyorsun diye kızıyorum, bir daha o eve gitmemesini söylüyorum. Bana ama çocuklarım diyor, bende o zaman seçim yap ya çocukların ya da ben diyorum. Bana bu seçimı yaptırtma diyor, bende bunu yapmak zorundasın dedikten sonra hiç bir şey söylemeden karanlıkta ağaçların arasına doğru ağlayarak koşuyor. Bende arkasından gitmek istiyorum ama gidemiyorum sadece ağlıyorum. Bu rüyanın anlamı ne acaba? Bu arada gebe olduğum için çok mu kuruntu yapıyorum.
Bu rüya nefsani, bilinç altı rüyasıdır diye düşünüyorum.
Stres olsun vs. sebeplerden dolayı görmüşsünüzdür. Bu rüyaya fazla takılmayın.

Üst Alt