• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyalanmak günah mı?

mehmetaks

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm abilerim ablalarım bugun yorgun olduğum için biraz uyumaya karar verdim.Ve rüyamda müstehcen şeyler gördüm.Ve rüyalandım. Sonra kalkıp gusül aldım.Acaba bu günah mı ?

2.Soru; Abilerim Ablalarım ben 13 yaşında bir çocuğum eskiden mastürbasyon yapıyordum.Ta ki haram olduğunu öğrenene kadar.Sonra tövbe edip yapmamaya başladım.Ve namaza başladım. Ama okula giderken bunu soylemekten çok utanıyorum ama kadınların kalçalarına bakıyorum. Bu lanet eskiden yaptığım mastürbasyondan sanırım. Acaba kul hakkına giriyormuyum ?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam karseşim, rüyalanmak günah değildir. Gusül alıp temizlenmişsin.
Karşı cinse bakmak konusu ise haramdır.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamın Aleyküm abilerim ablalarım bugun yorgun olduğum için biraz uyumaya karar verdim.Ve rüyamda müstehcen şeyler gördüm.Ve rüyalandım. Sonra kalkıp gusül aldım.Acaba bu günah mı ?

2.Soru; Abilerim Ablalarım ben 13 yaşında bir çocuğum eskiden mastürbasyon yapıyordum.Ta ki haram olduğunu öğrenene kadar.Sonra tövbe edip yapmamaya başladım.Ve namaza başladım. Ama okula giderken bunu soylemekten çok utanıyorum ama kadınların kalçalarına bakıyorum. Bu lanet eskiden yaptığım mastürbasyondan sanırım. Acaba kul hakkına giriyormuyum ?
Bu arada, hayır, kadının kalçalarına bakmaktan dolayı kul hakkına girmiş olmuyorsun, lâkin göz zinası yapmış oluyorsun, dolayısıyla haram birşey olduğu için günah kazanıyorsun.
Unutmayalım ki, kul hakkı hariç tüm günahlar affedilir.

Üst Alt