• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada zifiri karanlık görmek

İlkgül

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada zifiri kjaranlık görmek rüyada zifiri karanlıkta yolunu kaybetmek
Merhaba, rüyada zifiri karanlık gördüm. Çocukluğumun geçtiği yerdeyim eski haliyle çayırlarla dolu yapılaşmamış bir halde o koskocaman arazinin ortasında çok değer verdiğim sevdiğim adamın yanındayım ve zifiri karanlık, onun sadece varlığını biliyorum ama zifiri karanlıkta göremiyorum. Sonra bir anda kolundan tutuyorum şans eseri kolundan tutunca gökyüzünde yıldızlar parlıyor, zifiri karanlık azda olsa aydınlanıyor ve ben onu görebiliyorum. Sonra o boş arazide ilerliyoruz beraber, bir anda bir erkek çocuk görüyorum 5 yaşlarında. Ellerimiz birleştiriyor ve gökyüzü zifiri karanlıktan tamamen aydınlanıyor. Aydınlanmanın ardında kucağımda bir erkek bebek var onula beraber her yer bereketleniyor ve günlük güneşlik oluyor biz 4 kişilik bir aile oluyoruz...
Şimdiden çok teşekkürler Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada zifiri karanlık görmek;Amelsiz imana alamettir...gerçek hayatındaki;karanlik,korku ve endişeleri hakkında bilgiler verir.
Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme,
gelecek endişesi taşımak,kararsızlık duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür...

Karanlık odaya ışık vurması, Hidayette birçok sıkıntının üstesinden geleceğiniz anlamındadır.
Karanlıkta olduğunuzu ve daha sonra etrafın aydınlandığını görmek; tövbe edeceğinize ve doğru yola döneceğinize,huzura ermeye yorumlanir..

"5 yaşlarında. Ellerimiz birleştiriyor ve gökyüzü zifiri karanlıktan tamamen aydınlanıyor. "

Hayat Koskoca bir ömürde "bir yalnız gün daha nasıl geçecek,bu saatler nasıl bitecek...
"Diye şikayet edebilecek,kadar muamma!
Göz açıp kapayıncaya kadar geçen sürede hayırlı Bir işin olma zamanı geldiğince beklemeye basiret ile nasip et!!

Allahım! Bana Değiştirebileceklerim için güç, Değiştiremeyeceklerim için sabır, İkisini ayırt etmek için de Akıl ver. "
selametle Hayra kalin...

Üst Alt