• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yılan sokması

hasibe

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, rüyada yılan sokması gördüm. Ben evliyim ve 1 oğlum var 10 aylık. Rüyada, annem, babam ben ve küçük bir çocuk vardı, ama oglum mu, yoksa kardeşimi küçük olarak mı gördüm tam hatırlamıyorum. Köy gibi bir yerde çul üzerınde dördümüz oturuyoruz. Eşim yoktu, evlimiyim değilmiyim bilmiyorum. Kocaman bir yılan görüyoruz ve korunmaya çalısıyoruz ama yılan o kadar büyük ki, çok da uzun. Yılan arada toprağın altından gidiyor. O sırada yılan beni soktu, ben kalçamda bir sızı duyuyorum ağrı değil, kanda görmedim arı sokması gibi aynı yılan soktu beni diyorum. Yılan sokuyor beni fakat kalçamda sadece kafası var diğer yerleri yok. Yılanı tutup öldürüyoruz babamla. Annemlere ben ölecem, uyusma başladı hakkınızı helal edin diyorum. O sırada içimden düşünüyorum regl olduğum için günahsız mı ölecem diye. Regl olarak Ölenlerin şehit olduklarını düşünüyorum. Gerçektede regl günümdeyım. Sonunda yılan sokması sonucu öldüğümü görmedım. Çok etkilendim, uyandığımda hala etkisindeydim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam , rüyaniz Hayr olsun..
Bildiğiniz gibi rüyalarin zâhirî ve bâtınî yönleri vardır..burada herkes sadece kapinca, kadarinca, idraki ve aklınca nasiplenir..

Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,(insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir )
doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda ,stress ve sinirsel farkli gelişmelere de işaret eder.

Rüyada yılan sokması; düşmanınızın Size zarar vermeye çalıştığını işaret eder.Eğer siz bir yılanı öldürdüğünüzü gördüyseniz düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.
Yılana karşı galip geliyorsanız düşmanınızı alt edeceğinize , yeniliyorsanız düşmana karşı kaybedeceğinize, eğer yılan ile güreşiyorsanız düşmanınız ile problemler yaşayacağınıza işarettir..

"hakkınızı helal edin diyorum "
Rüyalar insanın iç ve dis duygu ve vicdan dünyasının aynasıdır.
kul hakkı, ödenmemiş borçlar, ibadetler gibi hesapları burada ödeyemezseniz haliniz yaman!öbür tarafa Kul HAKKI
ve ödenmemis Hesaplar ile gitmeyin seklinde bu Size Allah-in bir lutfu bir uyarisi seklinde Hayirli bir Ruya dir!!
unutmayin burasi imtihan dunyasi...hep birbirimiz ile imtihan edilmekteyiz...Selametle...

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Yılan Sokması Görmek

Selamun Aleyküm rüyamda yılan sokması gördüm. Yer, mekanı hatırlamıyorum ayağımın yanına açık yeşil beyaz karışımı yılan gördüm tam hatırlamıyorum yılanın rengini. Yılan birden boğazımı sokuyor şah damar kısmıydı yanılmıyorsam yılan orayı sokuyordu. Yardımlarınızı bekliyorum Allah razı olsun inş.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz iki boyutta yorumlanir...
Rüyada yılan sokması; düşmanınızın Size zarar vermeye çalıştığını işaret eder.yılan sokması rakiplerinize karşı dikkatli olmanız gerektiğini,
başınıza kötülük gelmemesi veya zarar uğramamak için dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

farkli yorumu da ;Rüyada yılan ısırması ,sokmasi görmek; sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı,saldırganlık duygularını gösterir.
Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder. gösterirken yılanın soktuğunu görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir.

"Yılan birden boğazımı sokuyor " Hayatta pozitif ve olumlu bakmaya Pozitif düşünmeyi öğrenmek zorundasiniz yoksa Ruhsal sorunlar stress, deprasyon,
panik atak,boğazının içinde koca bir düğüm gibi nefesiz kalmalar gibi hastaliklar icin bir uyari...

Davranışlarımızı yöneten bakış açımızdır. Yani hayatımızı bakış açımızla yaşar, anlamlandırır ve yönetiriz.
Kendimizi nasıl görüyorsak, başkaları için o olduğumuzu düşünürüz. Olayları nasıl anlamlandırıyorsak gerçek bu sanırız. Oysa gerçek objektiftir yani nötrdür..Fitridir.. Farklidir..
başımaza gelen her kötü olay için kendimizden başka herşeyi suçlarız,her iyi şey içinse kendimizi merkezine koyarız.
bakış açınızın değişmesi gerektiğine yorumlanir..Selametle..

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleykümselam rüyaniz iki boyutta yorumlanir...
Rüyada yılan sokması; düşmanınızın Size zarar vermeye çalıştığını işaret eder.yılan sokması rakiplerinize karşı dikkatli olmanız gerektiğini,
başınıza kötülük gelmemesi veya zarar uğramamak için dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

farkli yorumu da ;Rüyada yılan ısırması ,sokmasi görmek; sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı,saldırganlık duygularını gösterir.
Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder. gösterirken yılanın soktuğunu görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir.

"Yılan birden boğazımı sokuyor " Hayatta pozitif ve olumlu bakmaya Pozitif düşünmeyi öğrenmek zorundasiniz yoksa Ruhsal sorunlar stress, deprasyon,
panik atak,boğazının içinde koca bir düğüm gibi nefesiz kalmalar gibi hastaliklar icin bir uyari...

Davranışlarımızı yöneten bakış açımızdır. Yani hayatımızı bakış açımızla yaşar, anlamlandırır ve yönetiriz.
Kendimizi nasıl görüyorsak, başkaları için o olduğumuzu düşünürüz. Olayları nasıl anlamlandırıyorsak gerçek bu sanırız. Oysa gerçek objektiftir yani nötrdür..Fitridir.. Farklidir..
başımaza gelen her kötü olay için kendimizden başka herşeyi suçlarız,her iyi şey içinse kendimizi merkezine koyarız.
bakış açınızın değişmesi gerektiğine yorumlanir..Selametle..

Allah razı olsun zaten benim rüyalarım bela müsibet için yorumluyon sürekli :D oyüzden hep ama hep beladan uzak durmaya çalışıyorum hiç alakam yok inş olmazda düşmanım yok arkadaş çevremde sevmediğim insanlar onlardan uzak durmaya çalışıyorum zaten bunun yanı sıra ben çok düşünen bir insanımdır sürekli düşünürüm ama hep olumsuz kötü düşünen bir insanım bu yüzden kendime çok kızıyorum dfrt.. sinir bakımındanda sinirliyim yani kısacası anlattıgın şeylerle birebir eşleşiyorum birde ben geçmişte epilepsi hastalıgı yaşadım onunla bi ilgisi olabilirmi onuda soram :D

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah razı olsun zaten benim rüyalarım bela müsibet için yorumluyon sürekli :D oyüzden hep ama hep beladan uzak durmaya çalışıyorum hiç alakam yok inş olmazda düşmanım yok arkadaş çevremde sevmediğim insanlar onlardan uzak durmaya çalışıyorum zaten bunun yanı sıra ben çok düşünen bir insanımdır sürekli düşünürüm ama hep olumsuz kötü düşünen bir insanım bu yüzden kendime çok kızıyorum dfrt.. sinir bakımındanda sinirliyim yani kısacası anlattıgın şeylerle birebir eşleşiyorum birde ben geçmişte epilepsi hastalıgı yaşadım onunla bi ilgisi olabilirmi onuda soram :D

Cümlemizden Sen Allah-in Sevdiği,masum, saf, temiz bir Kul olmalisin ki Rabbim Seni senden korumak için hep bir uyari, ikaz Rüyalari veriyor....
sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı,saldırganlık duygularını gösterir.
Bildiğiniz gibi; epilepsi , kısa süreli beyin fonksiyon bozukluğundan da kaynaklaniyor..beyin fonksiyonlari da sinir sistemi ile bağli..
Olumsuz duygular Ruhsal ve sinirsel olarak insani stresse sokup insan beyninin kimyasal dengesini bozuyorlar...

Benim işim sadece %100 stress..ama beni görseniz dünyanın en sakin insanıyım !!
hep böyle değil idim kendim bir kalp hastasi ve yüksek tansiyonum var..irsi,genetik diyorlar..
Ve ne zaman Fark ettim ki Stress, Sinir, asabi olmak;bana zarar veriyor;yüksek tansiyon ile Gerilim ,gerginlik ve Hiçbir neden yokken ani başlayan
baş ağrılarım olmaya başladı..ama ne ağrı migreni de sollar ve Hayat bana dersimi verdi..

Ya kendimi değiştirmeli idim ya da Hayat beni değiştirip Felcli bile olabilirdim..ya da deprasyona girer kendi kendime hayatimi zindan edebilirdim..
Niye kimin Icin..?Benim işim benim icin Nimettir!!Dünyanin parasini aliyorum ayrica insanliğa hizmet veriyorum!!Ya hu insan nimette kizar mi, sinirlenir mi..stresse girer mi..

Ben de Kalbim ile Bakış Açımı da Değiştirdim ve rahatladim..öyle huzurluyum ki !!Dünya umurumda değil...Sakinim ve sağlıklıyım...
.:tamam:.

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Cümlemizden Sen Allah-in Sevdiği,masum, saf, temiz bir Kul olmalisin ki Rabbim Seni senden korumak için hep bir uyari, ikaz Rüyalari veriyor....
sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı,saldırganlık duygularını gösterir.
Bildiğiniz gibi; epilepsi , kısa süreli beyin fonksiyon bozukluğundan da kaynaklaniyor..beyin fonksiyonlari da sinir sistemi ile bağli..
Olumsuz duygular Ruhsal ve sinirsel olarak insani stresse sokup insan beyninin kimyasal dengesini bozuyorlar...

Benim işim sadece %100 stress..ama beni görseniz dünyanın en sakin insanıyım !!
hep böyle değil idim ne zaman Fark ettim ki Stress, Sinir, asabi olmak;bana zarar veriyor;yüksek tansiyon ile Gerilim ,gerginlik ve Hiçbir neden yokken ani başlayan
baş ağrılarım olmaya başladı..ama ne ağrı migreni de sollar ve Hayat bana dersimi verdi..

Ya kendimi değiştirmeli idim ya da Hayat beni değiştirip Felcli bile olabilirdim..ya da deprasyona girer kendi kendime hayatimi zindan edebilirdim..
Niye kimin Icin..?Benim işim benim icin Nimettir!!Dünyanin parasini aliyorum ayrica insanliğa hizmet veriyorum!!Ya hu insan nimette kizar mi, sinirlenir mi..stresse girer mi..

Ben de Kalbim ile Bakış Açımı da Değiştirdim ve rahatladim..öyle huzurluyum ki !!Dünya umurumda değil...Sakinim ve sağlıklıyım...
.:tamam:.

Geçmiş olsun düzelmişsin çok şükür benim epilepsi korkudan olmuştu anne ve baba kavgalarından falan korkudan olmuştum çok şükür tedavi sonucu geçti Rabbim iyileştirdi Rabbim hasta olan insanlarada yatağında şifa bekleyen insanlarada yardım etsin inş..

anlattıklarında haklısın bende olur olmadık yerde tek bir sözden saçma sapan düşünceler fikir üretiyorum herşeyde birşey bulur gibi bundan dolayı kendime çok kızıyorum nasıl düzelecem bilmiyorum şimdi istesemde istemesemde kafamda soru işareti kalıyor nasıl düzelcem blmiyorum ve sırf bu yüzden hastalığım tekrarlar diyede korkuyorum ama birde şu var ;
cübbeli ahmet hoca :D şunu söylüyordu üzüntü ahirete yaklaştırır dünya malından uzaklaştırır sevinç dünya malına bağlar ahiretten uzaklaştırır diyordu Allah sizede yardımcı olsun işiniz zor ya sizinde hy..

Kevser.kardeş

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılan görüp Ayetel Kürsi okumak

Hayırlı günler, yanıtlarsanız sevaba girersiniz şimdiden Allah razı olsun. Rüyamda birkaç tane küçücük siyah yılan ard arda geliyor ve beni bacağımdan ısırıyor. Korkuyorum ama kaçmıyorum bana bişey olmuyor ısırığı acıtmıyor da ancak gelmeye devam edince Ayetel Kürsi okuyorum ard arda sonra bir cesaret geliyor bir iki yılanı elimle eziyorum zaten solucan gibi küçükler. Ayetel Kürsiyi okurken uyandım. Hayır olsun yorumlar mısınız Allah razı olsun...

anoniminiz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada yilan sokmasi gormek

Iyi gunler bu gece cok tuhaf bir ruya gordum. Bir cocukla sevgiliydim evine annesiyle tanismaya gidiyordum ve her sey cok guzel gidiyordu. Sonra mekanlar degisti, sol gogsumun uzerinde dikisli acik bir yara vardi yesil buyuk bir yilan oraya soktu ve iyilestirdi ama daha sonra yilanin beni tekrar sokmak istedigini anlayip onu bir kitabin arasina koyup ustunu kapattim. Sonra yilanin ustunu biri acti kitabin arasindan cikti ama bir kiza donustu beni tekrar sokmasini istemedigim icin onu goturmek istedim ve ruya orada bitti. Hala o yaranin etkisindeyim.

Y

yigith

Kayıtsız
Misafir
Merhaba

Rüyamda bacağımdan beni bir yılan soktu, sonra bir Arkadaş yılanın soktuğu yerden zehiri dışarıya akıttı. Yalnız kan yoktu, zehir dışarıya geri aktı. Yorumunuzu rica edebilirmiyim

Üst Alt