• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yılan görmek

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada karanlık görmek; gam ve kedere, kasvette ic bunalmasina ,darlanmaya delalettir.

Rüyada büyük yılan görmek; güç ve kuvvete...küçük yılan zayıf düşmana..ayrica bu Rüyanin bir de Mana olarak yorumu vardir..

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,(insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir )
doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder..

Zâhirde bize yapilan sıkıntılara sabr edebilirsek bâtında manevi güç manevi kuvvet ile yükselebiliriz..
bu bir denge.. her sıkıntının içinde saklı hayrı görüp: “İşte aradığım buydu!dediğimiz Huzur ve iman lezzeti vardir..

rüyada Yılan öldüğünü görmeniz; iki şekilde yorumlanir
yılanlar, yaşam, gizli enerji yada güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gücü, potansiyeli boşa ,gereksiz yere harcadığınızı simgeler.
ikinci yorumu;rakiplerinizin sizi sürekli izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak, rakiplerinizin size zarar veremeyeceğini gösterir.

yakın zamanda sıkıntılı günleriniz son bulacak, kafanıza taktığınız problemler kolayca inş. çözülecektir.
yeterki ;Dostunuzu Düşmanınızı Bilerek ona göre hareket edin!!İnsanlar Vardır ki; Kalbi Düşman, Kendi Dost Görünür.!
Öyle Yaklaşır ki; Özü Boştur, Dışı Hoş Görünür.!
Selametle..

gülen yüz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yılan görmek rüyada yeşil yılan görmek rüyada kaçan yılan görmek

selamun aleyküm, aksam saat 9 da yattım, 11 e doğru sıcrayarak uyandım uykumdan. Rüyam şöyle, Bizim evdeyim, salonda çekyatlarımız var. Salonda ki bir çekyatta yılan var, çöreklenmis oraya, kafasını da kaldırmış, yılan bize bakıyor. Anne korkuyorum ne isi var burda bu yılanın diyorum. Annem, ben bakıyorum, yılan orda duracak falan diyor, seviyor yılanı. normalde bende annemde yılandan cok korkarız. Neyse eve giriyorum çıkıyorum hep bize bakıyor yılan, korkuyorum gelip geçerken birşey yapacak diye. Nasıl yılansa hep o şekil bize bakıyor, kıpırdamıyor yerinden. Sonra 2 kedi yavrusu alıp eve geliyorum. Tekir kedi bunlar boz renkte ikisi de. Kedileri salona bıraktım. Yılan hışımla kaçıyor cekyatın arkasına. Yeşil karışımı değişik bir renk yılan. Neyse yılan kaçıyor, göğsümde ve avret yerimde bir şeyler geziyor bu sefer. Göğsüme sokuyorum elimi çıkarıyorum, sıçan kaçıyor. Sonra bacaklarımı yere vuruyorum, öteki sıçanda aşağı düşüp kaçıyor. Siyah yavru sıçanlardı, o korkuyla uyandım zaten.. Hayır olur insaAllah. selam ve dua ile efendim..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Akliniz,Nefsiniz, ümit ile korku,Neyin hayırlı ve neyin hayırsız olduğunu ,his ve duygular birbirine karışmış vaziyette olan Ruh halinize yorumlanir..
RAbbim sonunuzu hayr etsin..

"Duayı hor görür,onu küçümser misin?
Dua nelere kadir nereden bileceksin…
Gecenin okları hedefi şaşmaz ama,Zamanı vardır
Ulaşır yerine saati dolduğunda.” İmam Şafîî’

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,(insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir )
doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder..

Zâhirde bize yapilan sıkıntılara sabr edebilirsek bâtında manevi güç manevi kuvvet ile yükselebiliriz..

sevdiğim bir videoyu sizin ile paylaşmak istiyorum kissadan hissenizi lütfen alin...

gülen yüz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılan görmek rüyada yılan öldürmek
Selamun aleykum hayırlı günler hocam. Ben yine rüyada yılan gördüm. Üzülüyorum ya hayatımda hiç birşey yolunda gitmiyor mutsuzum. Hayır olur inşaallah. Rüyam söyle hamile bir kadınla bahçede duruyorum. Bir bakıyorum bahçeye kocaman siyahlı sarılı yılan giriyor. Hamile kadına diyorum, sen hamilesin kaç bir Şey olmasın. Yılan deliğe giriyor, sonra tekrar çıkıp bize doğru geliyor. Tam o sırada komşunun oğlu alıyor baltayı yılanı parçalara bölüyor öldürüyor. Bu kadar, hayır olur insaallah, hocam hayırlı bereketli günler olsun.. selam ve dua ile..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykumselam hayırlı günler rüyaniz Hayr olsun..
Evet Gönül dostum, sen kendini değiştirmedikçe aynı şeyleri yaşarsın..

"Bir toplum kendilerinde bulunanı değiştirmedikçe Allah onlara verdiği bir nimeti değiştirmez
ve şüphesiz Allah hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir."
Enfal sûresi, 53.ayet

Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.

doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda ,stress ve sinirsel farkli gelişmelere de işaret eder.

Rüyada yılan sokması; düşmanınızın Size zarar vermeye çalıştığını işaret eder.Eğer siz bir yılanı öldürdüğünüzü gördüyseniz düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.
Yılana karşı galip geliyorsanız düşmanınızı alt edeceğinize , yeniliyorsanız düşmana karşı kaybedeceğinize, eğer yılan ile güreşiyorsanız düşmanınız ile problemler yaşayacağınıza işarettir..

"Rüyalar insanın iç ve dis duygu ve vicdan dünyasının aynasıdır...
Allah Yardımcınız Olsun ..

sedeflive

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
yılan görmek

Selamın Aleyküm. Dün gece yattığım istihare rüyasında kobra yılanı gördüm. Ama bana zarar veremedi kaçtım son anda. Bunun yorumu nedir acaba.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Ve Aleykümselam Rüyanız Hayr olsun..
rüyasında kobra yılanı görmek;Çok zehirli oldukları bilinen kobra, gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman demektir..
akılcı olmak yaninda Duygularımıza ve sezgilerimize güvenmeliyiz.Kalbin kendine has nedenleri vardır ki, akıl bunu hiçbir zaman anlayamaz...
Duygusal,kalben olarak hazır olmadığınız işlere girişmeyin.. Selametle..

Hakan1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada gökyüzünden yılan düştüğünü görmek

Selamün Aleyküm, rüyamda yeryüzüne yılan yağdığını evimin içinin yılan dolduğunu gördüm. Yılanlardan korunmak için kanatları olan bembeyaz bir at verilmişti. Evin içinde bana verilen ata binmiştim ve bana yaklaşan yılanları at ayaklarıyla ikiye ayırıyordu. Evdeki yılanlar siyah ve çok fazlaydı. İki kere omuzumdan ısırıldım. Kapıdan dışarı baktığımda her yerde sabitlenmiş kameralar ve onları getiren minübüsler vardı. Kameralar yılanları çekmek için sabitlenmişti.Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselamselam, rüyaniz Hayr olsun..La havle vela kuvvete illa billah..
ALLAH cc. sonumuzu ve kabir alemimizi hayr etsin.

Şunu unutmayalım ki neye layık isek o şekilde yönetiliriz..
Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok?diyeceksiniz....Her şey her şeyle ilişkili, her şey her şeyin sebebini ve sonucunu oluşturuyor gibi görünür. Oysa her şey Yaratıcı ile ilişkilidir.
Bu dünya kişinin kendi egosunu tatmin etme yeri deği!!l kendini iyiye doğru geliştirme ve tek gerçeği deşifre etme yeridir.
O yüzden Yaratıcı bizleri kendi haline bırakmaz. Herkese tam da ihtiyacı olduğu anda tam da ihtiyacı olan soruları sorar ve o şekilde imtihan eder!!
Bizler sorunların çözümünü içeride değil dışarıda aramaya meyilliyiz. Çözmek yerine suçlamak, değişmek yerine değiştirmeye çalışmak çok daha kolay geliyor nedense...
Sürekli çevremizdeki insanları suçlamamız kişisel eksikliklerimizi ve başımıza gelene katkımızı görmemizi engeller...
Nefis muhasebesi yapamayız. Niye bunlar hep benim başıma geliyor diye bir kere de olsa kendimizi sorgulamayip nefsimizi yargiliyamayiz

sıkıntılar,her şey üst üste geliyorsa demek ki ;bir yerde bir yanlış yapıyorsunuz..?
ne olduğu ise cevabi da Sizde dir...kim ne fetva verirse versin inanin son fetva sizin kalbinizde ve vicdaninizdadir!!!
insan nefis muhasebesi yapinca Rabbim ona rahmet kapilari açar..
Olan her Her İşte Bir Hayır ve hikmet Vardır... Olaylara bir de Gönül gözü ile bakin...

Rüyada yılan görmek; gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,
doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

Gökyüzünden yılan, akrep veya taş yağdığını görmek; Allah tarafından o yöre halkına azap gönderileceğine yorumlanir...

Bir yılanın sizi soktuğunu görmeniz içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir. Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder.
rakiplerinize karşı dikkatli olmanız gerektiğini, başınıza kötülük gelmemesi veya zarar uğramamak için dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.
Siyah yılan görmüş olmanız ;çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğuna işarettir.

Rüyada büyük yılan görmek ;genellikle iktidar güçleri, sizi yönetenler, amirleriniz veya üstlerinizle ilişkilerinizi simgeler.

Rüyada evde yılan görmek; hayalperest yada kavga içgüdülerini işaret eder. İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an
evde tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder.

"Bu (azâb) şundandır: Kendilerinde bulunanı (iyi hâllerini) değiştirmedikçe, muhakkak ki Allah, bir kavme ni'met olarak ihsân buyurduğunu değiştirici olmaz ve şübhesiz Allah, Semî' (herşeyi işiten)dir, Alîm (hâllerini hakkıyla bilen)dir."
8 / ENFÂL - 53

"Yılanlardan korunmak için kanatları olan bembeyaz bir at verilmişti "
Bu dünyaya 2 şey için geldiğinize ve şu an içinde bulunduğunuz bu durumdan kurtulabilmek için 2 şeye ihtiyaciniz olduğuna yorumlanir..
Allahu Alem.. Rabbim herşeyin en iyisini bilendir.. Selametle...

zeyn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada tüylü bir yılan görmek

Merhaba, ben 15 yaşımdayım ve öğrenciyim gördüğüm rüyayı sizinle paylaşmak istiyorum. Rüyamda ailemle birlikte bir kapalı mekandaydık. Leğene benzer büyük bir kabın içinde su ve yılan vardı. Ailem bana o yılana yaklaşmamı söylüyordu. Bende yaklaştım yılan tüylüydü ve sarı beyaz benekleri vardı. Bir anda yılan boynuma dolandı ve boynumu sıkmaya başladı. Acımıyordu fakat sıktığını hissediyordum. Sonra uyandım. Bu rüyanın islam dininde ne anlama geldiğini bana açıklarmısınız. Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyanız Hayr olsun..
Rüyada yılan görmek: gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya
veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

"Bir anda yılan boynuma dolandı ve boynumu sıkmaya başladı, " sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken bunlarda kurtulmaniz içinde
ufkunu ,kalıbını, hacmini akil ve idrakini biraz genişlettin!insanlara ve olaylara bakış açınızı değiştirin ki, stresi yok edin! ...

Renkli yılan görmek;görülen yılanın rengi, rüyanın tabiri için çok önemlidir ve renkleri ile açıklaması yapılır, her biri ayrı ayrı özel anlamlar taşır.
Yeşil yılan görmeniz; büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır.
Mavi yılan görmek;manevi güç sayesinde iyileşme, gelişme gösterirken çok güzel rüyadır.
Sarı yılan görmek;hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder. Sizi sağlığınız konusunda dikkatli olmaya davet etmektedir.

"tüylüydü ve sarı beyaz benekleri vardı" çevrenizde Dost görünümlü haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğuna işarettir.
Dost görünümlü yılanlardan uzak durun; sonradan hesap yaptığınızda gönül tefecilerini farkedersiniz yoksa....sırıtık.:,
Selametle..

Bahardalı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yılan adam görmek

selamün aleyküm

öncelikle kendim ile birşeyler söylemek istiyorum. ben normalde hiç tv izlemem hatta televiziyon özürlü olduğumu bile söyleyebilrim. bugün gördüğüm rüyaya diyecek söz bulamıyorum çünkü çok ilginç geldi bana.

rüya şöyle;

annem ve ben mutfaktayız sadece ikimiz ve peşine düştüğümüz iki yılan var. birini annem yakalamış, gözümün önünde yılanı ikiye bölüyor ve içinden katı bir sıvı çıkıyor annem bunun zehir olduğunu söyleyip ve acele etmem gerektiğini söyliyor. yanına çağırıyor beni ve zehrini birlikte bir şeye döküp sarıyoruz(bu ekmek mi,bez mi, bilemiyorum tek bildiğim yufka gibi ince ve krem renkli) o zehri sardıktan sonra her iki elimle tutuyorum akmasın diye muhafaza etmeye çalışıyorum. sonra diğerini yakalamaya çalışıyor annem ve beni de uyarıyor ona yardım etmem konusunda. yılan siyah renkli 1.5 metre uzunluğunda 2 cm kalınlığında falan. annem kovalıyor o kaçıyor sanki başına geleceklerden haberdarmış gibi velhasıl uğraştırıyor bizi sonra yılan dile geliyor ve karizmatik bir adama dönüyor.resmen aşık oluyorum, içimden keşke annem öldürmese falan diyorum gülüşüyoruz onla. benden yardım ister gibi bir hali var ama ben yardım edemeyeceğimi elimden bir şey gelmediğini ifade ediyorum. annem de onunla konuşuyor ama ikisinin de kendine göre haklı gerekçeleri var ve kovalamaca tekrar başlıyor. bu sefer adamın yanında şirin mi şirin bir kız beliriyor o da adam gibi güleç yüzlü, esmer tenli ve zarif sanki baba kızlar.öyle koşuşturmamız devam ederken annem beni uyandırıyor.

hocam bunun manası nedir? ben düşündüm taşındım ama pek iyi bir sonuca ulaşamadım o yüzden sizin de fikrinizi almak istedim GÖNÜLSIZIM.

YÖNETİM/EDİT: https://www.islamiforumlar.net/ruya...yorumu-isteyenler-icin-cok-onemli-duyuru.html

emekci

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada olmus yilan gormek

Selam'un aleykum ,hayirli sabahlar.
ben bir ruyam hakkinda size danismak istiyorum,bu sabah ruyamda evimin bahcesisini kare bir sekilde kazinmis oldugunu gordum ve toprak arasinada dolanmis birsuru yilan gordum,bu yilanlar cansiz duruyorlardi hic hareket etmiyorlardi ve bitanesi kopuktu.Sanki uyuyor yada olmus gibilerdi ve ben bunlari gorunce aman ALLAH im Hollanda topragi hep yilanli dedim ,arkadaslar kapatin kuyuyu diye bagirdim tabi yanimdaki arkadaslarin kim oldugunu hatirlamiyorum ve kuyuyu kapattik yada kapattilar tam hatirlayamiyorum ve sonra uyandim.Bu ne anlama geliyor ,lutfen bana yardimci olurmusunuz.
Selam aleykum
Hayirli gunler,hayirli gelecekler.

YÖNETİM/EDİT: https://www.islamiforumlar.net/ruya...yorumu-isteyenler-icin-cok-onemli-duyuru.html

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Ve Aleykümselam Bahardalı Kardeşim Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.
Rüyada yılan görmek;
gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,(insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir )
Bazen de gizli düşmana veya cimrilik gibi kötü huylara sahip bir arkadaş edineceğinize işaret eder.

Evde yılan olduğunu görmek;
bir sıkıntı yaşayacağınıza ve gizli düşmanınızın aileden biri olduğuna,yada;hayalperest yada kavga içgüdülerini işaret eder.
İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder.

Yılan öldürmek;
düşmanı etkisiz hale getireceğinize ve ondan kurtulmaya işarettir

"sonra yılan dile geliyor ve karizmatik bir adama dönüyor.resmen aşık oluyorum, "
Dost,Sevgili görünen yılan gibi sinsi insana yorumlanir..Gerçek dostlar, insana iyiyi, güzeli anlatır, doğruyu seçmelerine yardımcı olur.
İnsan tipleri genel itibariyle hayvan karakterleriyle tanımlanır.
Yılan; sinsice kuyu kazar. Sinsi insanlar çok geç fark edilir, ancak bir yerde açık verdiğinde insanlar o tip insandan uzaklaşırlar.
Sinsi insana yapılacak pek bir şey yok gibi.sadece uyanik olun,dostunu düşmanını bil yeter!!

Akliniz,Nefsiniz, ümit ile korku,Neyin hayırlı ve neyin hayırsız olduğunu ,his ve duygular birbirine karışmış vaziyette olan Ruh halinize de yorumlanir..RAbbim sonumuzu hayr etsin..Selametle..

Bahardalı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Âmin.sağolun düşüncelerinizi ve bilgilerinizi paylaştığınız için. Hayırlı günler

Ayşegül11

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Yılan Görmek

Selamün Aleyküm.Bugün size bir arkadaşımın rüyasını yazacağım Allahın izniyle.Arkadaşım rüyasında yerde fazlasıyla yılan görmüş.Bana dedi ki, yılanlar o kadar çoktular ki, yere iğne atsan yere düşmez.Yılan 1 değil,2 değil.Hem de hepsi farklı renkler, farklı türler.Arkadaş rüyada yalnızmış.Yılanlar evi ve mahalleyi basmış.Kız eline bir çubuk almış ve 2 tane dev yılan öldürmüş.İzin vermemiş kendine zarar gelmesine.Ve malum, sonra da uyanmış.Hayrlara yorulur inşAllah.
Amin!duaa..baybyy

Yönetim/Edit;
https://www.islamiforumlar.net/ruya...yorumu-isteyenler-icin-cok-onemli-duyuru.html

MR88-1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleyküm emre ben 26 yaşındayım evliyim. Rüyamda öncelikle evimde beni kovalayan, aileden başkasına karışmadan sadece beni kovalayan bir yılan gördüm. Yılan, siyah ve kobra ya benziyordu. Öncelikle evde daha sonra da dışarda kovalamaya başladı. Rüyamda çok korkuyordum, kaçarken bir binaya tırmandım, yılanda aynı hızda tırmandı. Ben o binadan indim, oda indi, hiç bir şekilde peşimi bırakmadı.. Ve sonra uyandım.
Rabbim razı olsun şimdiden ..Allah'a emant olun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Emre Evliliğiniz huzur mutluluk bereket dolu olsun her daim inşaAllah..
Her birimiz keskin Dilimiz ile kendimize düşman kazanırız..
Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada yılan görmek;
görülen yılanın renk ve büyüklük gibi fiziki şartları ve rüyada gördüğünüz durumu göz önüne alınarak yorumlanır.

Rüyada yılan görmek; gizli düşmana veya cimrilik gibi kötü huylara sahip bir arkadaş edineceğinize işaret eder.

Evde yılan olduğunu görmek;

bir sıkıntı yaşayacağınıza ve gizli düşmanınızın aileden biri olduğuna,yorumlanir..

Rüyada siyah yılan görmek;
çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğunu ifade eder.selametle..
Rabbim sizden de razı olsun .Allah'a emant olun..

saksu

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılanla konuşmak, rüyada yılan görmek, yılanı öpmek rüya yorumları.
Selamünaleyküm, rüyamda babamların köyündeyiz bir yılan var gri, kısa ama kalın bir yılan, o yılan bize emanet bırakılmış ondan korkuyorum ama birşey yapmayacağını da biliyorum, onu gezdiriyoruz babaanemin kahverengi etek gibi bir örtüsünde gezdiriyoruz. Sonra ben yılana, senin yemek istediğin birşey var mı diyorum, bana incirin iç çekirdikleri ile fındık içi diyor, bende onu kafasının alt kısmı yani ağzının altını öpüyorum, bana zarar vermiyor. yorumlarınızı rica ediyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada yılan görmek;
gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara,(insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir )bazen de güç ve kuvvet
yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder..
Bazen de gizli düşmana veya cimrilik gibi kötü huylara sahip bir arkadaş edineceğinize işaret eder.

"o yılan bize emanet bırakılmış ondan korkuyorum ama birşey yapmayacağını da biliyorum"

Eşler birbirine Allah'in emaneti ve nimetidir
Bir ev halkı birbirine kalple bağlı olursa, Allah onlara rızkı bol verir ve daima Allahın hıfz-ü himayesinde olurlar…

Rüyada yılanla konuşmak;
Düşmanı veya dargın olduğu biri ile yaşamakta olduğunuz problemi konuşarak çözeceğinizi belirtirken aynı zamanda barışmaya işaret ettiği söylenir.

rüyada yılanı öpmek ;
maddi ve manevi bir fırsat kendisini size göstermeye çalışıyor olmasina yorumlanir..Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır..

ufkunu ,kalıbını, hacmini akil ve idrakini biraz genişlettin!insanlara ve olaylara bakış açınızı değiştirin ki, stresi yok edin! ...

Stress Sizi değil !!Siz stres seviyenizi kontrol altına alın!! İnançlarınızı geliştirin, inançIı biri olun!! Güçlü inanç bağları, tevekkül ve kabullenmeyi,
hoş görmeyi, iyimserlik hissini sağlar, stresi azaltır. iç huzur önemlidir.selametle.....

acilangul1

Üst Alt