• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yalın ayak yürümek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Rüyada yalınayak yürümek, rüyada ayakkabısız yürümek, yalınayak yolculuk,
YALIN AYAK: Rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmek

Rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmek, sıkıntı ve meşekkate
işaret eder.

Bir kimsenin rüyada yalın ayak yolculuk yaptığını görmesi, güçyetiremeyeceği bir borcun altına girmesine yorumlanır.

Rüyada ayakkabısı varken, ayakkabısını çıkararak yalın ayak yürüdüğünü görmek, velayete nail olmaya yorumlanır.

Denilmiştir ki: Rüyada yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine işarettir.

Birisiyle ortak iş yapan adamın rüyada tek ayakkabı ile yürüdüğünü görmesi, ortağından ayrılmaya işaretle tabir olunur.

Her şeyin en güzelini ve doğrusunu Allahu Telâlâ bilir.

Rüyada yalınayak yürümek, eğer ayakkabısını çıkarmadıysa sıkıntı ve zahmettir. Bazıları da, yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine, bazıları da hanımın boşanması, yahut ölümüne yorumlanır, demişlerdir.

İslama göre rüyanızın yorumu

bukettgul

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yalın ayak,toprak yolda yürümek

Merhaba , rüyamda ayaklarım çıplak ve çok güzel görünüyor, iki ayağımı birleştirip bakıyorum. sonra toprak bir yolda yürümeye başlıyorum. sanki bir yere yetişmem gerekiyormuş, ama ayağıma bir şeyler batmadan yürüyorum. gündüzmüş ve güneşli güzel bir hava var. yorumunu alabilir miyim? teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyanız Hayrolsun
Yorumunuza gecmeden kissa bir bilgi;
insanı doğayla bütünleştiren, insanın negatif enerjisini alan , toprağın üzerinde çıplak ayakla yürümek..
vücutta biriken elektriği dısarı atmak için yalın ayak,ile toprakta yürümek faydalıdır..
Siz de içinizdeki negatif enerjiyi atmadikca !!mutlu, ve huzurlu olmakta zorlanirsiniz...

"ayaklarım çıplak ve çok güzel görünüyor"
inş. seçtiğiniz yol, menzil karar da Hakkınızda hayırlısı olur ..

Rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmek, sıkıntı ve meşekkaten sonra üzüntü ve kederin gitmesine işarettir.
Her şeyin en güzelini ve doğrusunu Allahu Telâlâ bilir.

"Çıplak ayakla yürümeyi sevebilirsin, ama ayakkabılarını her zaman yanında tut; zemin değiştiğinde onlara ihtiyacın olabilir..."

"toprak bir yolda yürümeye başlıyorum "
Sevgide güneş gibi ol,
Dostluk ve kardeşlikte
akarsu gibi ol,

Hataları örtmede gece gibi ol,
tevazuda toprak gibi ol,

Öfkede ölü gibi ol,
her ne olursan ol,
ya olduğun gibi görün,
Ya göründüğün gibi ol.

solomon82

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yalın ayak yürümek

Rüyada yalın ayak yürümek, rüyada çıplak ayakla yürümek.
Selamün Aleyküm ve Rahmetullah. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun. İnşallah iyisinizdir bu günlük koşturma hayatımız içerisinde yaptığımız işlerden inşallah Allah'ın rızasını kazanırız... Bismillahirrahmanirrahim. Rüyamda babam ve Hakkın rahmetine kavuşmuş annemi gördüm vede küçük kız kardeşimi, babam seninle ayrı bir ev tutarız diyordu kardeşim ve annem de bile kalırsın diyordu , kardeşime soruyorum annemin saçları ne kadar güzel nası olur peruk mu yoksa diye kardeşimde cevap veriyor hayır o iyileşti ve saçları kendi saçları kızıl saç rengi annemin daha sonra kız kardeşimin biraz sıkıntısı olduğunu gördüm ve annem börek istedi benden evde baktım yoktu ben alıp gelirim dedim annem gecenin bu vaktinde nereden alacaksın dedi ben bulurum deyip evden çıktım yokuş yukarı çıkar iken ayağım çıplak asfalta yalın ayak basıyordum annemde yalın ayak basıyordu ve babamda yanımdaydı Üçümüz yokuş çıkıyorduk.... Hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ve Rahmetullah, Allah'ın rahmeti ve bereketi ,hidayetti üzerimize olsun. İnşallah iyiyim sadece biraz daha annem gibi sabırlı olabilsem...
İnşallah bu günlük koşturma hayatımız içerisinde yaptığımız işlerden inşallah Allah'ın rızasını kazanırız...
ya Allah'ın bize lütf ettiği kazanma Kuşağında kaybedenlerden olursak........
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, annenizin. inşallah annenizin babanızın duasını alanlardan oldunuz..kız kardeşlerinize annenizin bir emanetti olarak sahip çıkarsınız...

Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada yalın ayak yürümek;
bazen iyi şekilde bazen de kötü şekilde tabir edilir.
Bazı rüya tabirlerine göre yalınayak yürümek, hastalıklardan ve huzursuzluktan kurtulmaya, şüphelerden, korku vesvese, evham ve kuruntulardan da arınmaya işaret eder.

psikolojide yorumu ise;
Kişi büyük bir ruh dinginliğine ,mütevazı, alçak gönüllü, gösterişsiz ve iç huzura kavuşur derler.

Rüyada ,gece karanlıkta yalın ayak yürümek;
imtihan,mahzun olma, sıkıntı ve meşekkaten sonra üzüntü ve kederin gitmesine tekrar güneşin umudun doğmasına işarettir.

Rüyada yalın ayak olmak;
Sizin bazen kaygısız ve şakacı bir yapıda olduğunuzu bazen de kendine saygı ve öz güven eksikliği işaretidir.

Çıktığınız yokuş ise gerçek yaşamınızda önünüzdeki engelleri, zorlukları simgelemekte ve güç, dayanıklılık anlamlarına gelmektedir.. bir zorluğun üstesinden gelmeye, azmi nisbetinde dünya ve ahiret kazancına gayret göstermeye alamettir..

"Üçümüz yokuş çıkıyorduk"
Babanız;destek ve güç
anneniz;dua ve hayrat.
kız kardeşiniz;Sıla-i rahim
bu Üçü ile hayatiniza kaldığınız yerden selametle devam edin.......
Her şeyin en güzelini ve doğrusunu Allahu Telâlâ bilir.Hayırlı günler..

acilangul1

solomon82

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Amin inşallah zaman ayırıp rüyama yorum yaptığınız için Allah sizden razı olsun, hayırlı günler dilerim.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yalınayak yürümek

Rüyada yalınayak yürümek.
Selamun Aleyküm... Rüyamda çarşıdayım 2 tane görüşmediğim önceden çok samimi oldugum arkadaslar ile beraber, yağmur yağıyor arkadaşım bende araba var diyor ben seni eve bırakırım. Ama sonra her ne olduysa kayboldu, bir anda kendimi otobüste buldum yalnız başıma arkada oturacağım köşeye, biri bana 99 luk beyaz bir tespih verdi sonra ise indim eski evimizin önünde karşımda bir yol var karşıdan karşıya geçmek için... Birden ayakkabılarımı çıkardım (yalınayak) fakirlerin halinden anlayalım diye. Sonra niye ise yalın ayak koşmaya başladım ayaklarım çok üşüdü eski evimize girdim. Rüyada sunnetede uyarak ev boşta olsa selam verdim baktım amcam selamımı aldı çocuk esirgemeye gideceğim hayrına gelecek misin dedi...ve uyandım

Selam ve dua ile

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun kolay gelsin..
Rüyada yalın ayak yürümek;
bazen iyi şekilde bazen de kötü şekilde tabir edilir.
Bazı rüya tabirlerine göre yalınayak yürümek, hastalıklardan ve huzursuzluktan kurtulmaya, şüphelerden, korku vesvese, evham ve kuruntulardan da arınmaya işaret eder.

psikolojide yorumu ise;
Kişi büyük bir ruh dinginliğine ,mütevazı, alçak gönüllü, gösterişsiz ve iç huzura kavuşur derler.

"Rüyamda çarşıdayım 2 tane görüşmediğim önceden çok samim oldugum arkadaslar ile beraber yağmur yağıyor "

hep birbirimiz ile imtihan oluruz ,mahzun olma, sıkıntı ve meşekkaten sonra üzüntü ve kederin gitmesine tekrar güneşin umudun ,rahmettin doğmasına işarettir.

Rüyada yalın ayak olmak;
Bazen de Sizin bazen kaygısız ve şakacı bir yapıda olduğunuzu bazen de kendine saygı ve öz güven eksikliği işaretidir.
Rüyada ayakkabısı varken, ayakkabısını çıkararak yalın ayak yürüdüğünü görmek, velayete ,Otoriteye nail olmaya yorumlanır.
çocuk esirgeme kurumuna hayrına gidin!!

Rüyada Selam Vermek ;
Rüyada arasında düşmanlık olmayan bir kimseye selam verdiğini gören kimseye, selam verdiği adam tarafından ferahlık, emniyet ve hayır erişir.

"Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa,Allah da o'nu, başkasına muhtaç etmez !"

Allah'tan başkasına sırtınızı dayamayın !!Sizi yarı yolda bırakıp gidebilirler.........

Allah'ım bize, yardım et! merhamet ve abırların en büyüğünü nasip et!...amin selametle..

Üst Alt