• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada üzüm görmek-Rüyada üzüm yemek

sezgi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada uzum gormek rüyada üzüm yemek rüyada siyah tatlı üzüm yemek
Selamün aleyküm hayırlı akşamlar. Rüyada üzüm gördüm, ve üzüm yedim. Bir nehir var, nehirin karşı tarafına geçmek istedim. geçmek için ip gerilmiş nehrin diğer tarafına, ipin üzerinde de bir tahta var. Tahtadan kayarak geçiyoruz. cesaretimi toplayıp çocuklar bile geçiyor deyip geçtim. Ondan sonra karşıda üzüm asmaları var, üzümler siyah. ilk başta tatlı üzümlerden yiyorum, daha sonra siyah olup ekşi olan üzümleri yiyorum. Bunlar daha güzel üzüm diyorum. Annemle babamda yanımda oluyor, beraber üzüm yiyoruz. Ondan sonra üzümler aniden bitiyor. Üzüml bitti diye üzülüyorum, ne güzeldi üzümlerin tatları diyorum. Allah hayır etsin inş. yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı akşamlar, rüyaniz Hayr olsun..Rüyada üzüm görmek veya Rüyada üzüm yemek tabiri şöyledir.
Mevsiminde görülen üzüm , rahat ve mutlu bir hayata, mevsimi dışında görülen üzüm ise gecici bir sıkıntıya delalet eder.
Rüyada üzüm yemek, iyi bir rüyadır ve sağlığa, mala yada faydalı işler yapacağınıza işarettir.
Rüyada siyah üzüm yediğini gören, kişi bir sağlık sorunu yaşıyorsa şifa bulmaya, sağlıklı ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada nehirin bir tarafindan karşi tarafina atladigini gören keder ,ve sıkıntidan kurtulmasina, bir imtihandan gececeğine iki karar arasinda kalmasina yorumlanir..
bazen de yolculuk, ayrilik olabilir.. her ayrılık yeni bir başlangıçtır her son yeni bir başlangıçtır aslında Yaşadıkça öğrenir insan hayatı.
Kaybettikçe anlar değerini ve göremedikçe anlar sevdiğini ve değerini Selametle..

selbi01

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada üzüm yemek

Selamün Aleyküm.GÖNÜL kardeşim.Hayırlı günler.Bu gün rüyamda kızımla birlikte mutfakdayız.Kızım oturmuş çekirdeksiz üzüm yiyor,yerken kütür kütür sesler geliyor.Bende diyorumki, üzüm çok güzelmiş bak ses geliyor diyorum.
Kızım da bugün, kendisini fındık bahçesinde fındık topluyormuş,yanında birkaç arkadaşı varmış.fındıkları yeşil kabuklarından temizliyormuş.Kızım 21 yaşında üni. 2.sınıf
yorumlarınızı bekliyorum.ALLAH razı olsun duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı günler.rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada çekirdeksiz üzüm yediğinizi görmek;
Tasarılarınız, incir çekirdeğini doldurmayacak kadar küçük meseleler yüzünden duygusallaşacağınızı ifade eder.
bu günkü gençlik, hiç bir şeyi kaldıramıyor malesef..

Rüyada fındık görmek;

barış, uyum ve karlı iş girişimleri anlamlarını simgeler. Yeni atılım ve Projeleri temsil eder.

Rüyada fındık toplamak :
yeni bir iş arayışında olduğunuza işaret eder

Rüyada fındık bahçesi görmek;
Gelecek,imkan,Arkadaş ve Dosta işarettir.
Bu rüya aynı zamanda bazı gizli korkularınız olduğunu, dayanacak, güç alacak birilerine ihtiyaç duyduğunuzu simgeleyebilir.

"fındıkları yeşil kabuklarından temizliyormus "
olmamiş,ham, yeşil yenen aş ya karın ağrıtır yada baş
ekmeden biçmeyi istemek anlamına gelir. ekmeden biçmek, amelsiz cennete gitmek mümkün değildir.
Siz hayata ne verirseniz o da size aynısını geri verir ..
selametle kissadan hisse..

Üst Alt