• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada üstü insan altı yılan görmek

Berra88

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum.. sitenizi yeni fark ettim ve gerçekten bilinçli duyarlı yorumlar gordum Allah razı olsun.
Ben çok sıkıntılı bir zaman dilimi yaşadım bir hafta önce..uzun zamandır görmediğim arkadaşım o süreçte beni rüyasında görmüş. Hastanede karşılamışız. Çok sıkıntım var hangi derdimi anlatayım artık nefes alamıyorum sıkıntıdan demişim. O da olsun anlat bana demiş bir sandalyeye oturmuşuz o sırada üstü insan altı yılan olan bir yaratık gelmiş ve ben çok korkmusum arkadaşım onu öldürmüş bir değnekle..bak geçti korkma demiş sonra arkasından bir sürü yavrusu çıkmış onları da öldürmüş ve biz hastaneden çıkmışız. Sevinçten Ağlayarak sarılmışım kurtulduğuma inanamıyorum diye..(bu arada gerçekteki sıkıntım sağlıkla hiç alakalı değil)

Sonrasında bir karar verdim bu sıkıntımı gidermek için ama o karar hakkımda hayırlı mı değil mi diye istiareye yattım beyaz gömlek içine pembe iç çamaşırı giydiğimi gordum..sonra bir adet kırmızı iç çamaşırı ve ardından bir paket yeni beyaz iç çamaşırı...dünde tavandan sular akıyor ve tavan kipkirli biraz zaman geçtiğinde tavan bembeyaz boyanmış gordum..ayrıca o arkadaş benim için istiare ye yattiginda kırmızı koyunlar ve yavrularını goruyor..çok karmaşık bir haldeyim Rabbimin ilmine danıştım ama o işaretleri çözecek ilim ve ihlas yok bende...:(çok uzun oldu hakkınızı helal edin..bana bir ışık tutun..Allah razı olsun.

Üst Alt