• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada üç harfli görmek

H

hill

Kayıtsız
Misafir
Merhaba, rüyamda bilmediğim ama okul olduğunu tahmin ettiğim bir yerdeydim. Demir bir kapının karşısında ve yanında bank vardı. Ortam aydınlıktı gayet korkutucu bir tarafı yoktu. Kapının yanındaki bankta ben ve yakın bir arkadaşım oturuyorduk. Karşısındaki bankta ise ablam oturuyordu ve yanı boştu. Ablamın yanına iki kadın oturdu (kadınlardan biri kısa sarı saçlıydı ayağında çizme vardı dizlerinde bir etek vardı ruju vardı hatırladığım kadarıyla. Diğer kadının da saçları kısa siyahtı onun da ayağında gri uzun bot var diye hatırlıyorum). Bir süre oturduktan sonra kadınların ayağının ters döndüğünü farkediyorum ve bunun üstüne yüzlerine bakarak Fatiha Suresini okumaya başlıyorum. Ben okumaya başlayınca ablamın boynuna saldırıyorlar. Kan vs. görmedim. Okumaya başladığımda uyandım. Uyandığımda hala devam ediyordum sureyi okumaya. Korktum açıkçası. Bundan 1 hafta önce de odamda boydan bir ayna var. Onda kendi yaşkarımda bir kız görmüştüm. Gülümsüyordu bana ve korkutucu bir yanı yoktu. Hayal meyal hatırlıyorum fazla korkmamıştım ama etkisinde kaldığımı da düşünmüyor değilim. Bunlar ne anlama geliyor, yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar...
İstanbul, Hilal S. yaş:17 öğrenci

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
BİSMİLLAHİRAHMANİRRAHİM

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd.
Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd.
Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim..
Cin görmek:dünya işi ve gururu için hilekariki yüzlü kimseler ile yorumlanır..
Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılacağına dolayısıyla maddeten ve manen çökeceğine delalettir..
Lakin Siz Fatiha suresini okudugunuz icin ins.. selamet ve guvenlige erenlerden olursunuz...
Arkadas cevrenize dikkat edin kardesim..
kendini güvenli hissetme, Sıcaklık ve Sevgi konularında endişeleriniz olduğunu fakat masum, cana yakın yapınız sayesinde yeni başlangıçlara adım atacağınızı temsil etmektedir..

yatmadan once temiz abdestli olarak her gece
E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..

Cinlerin metafizik alemden sehadet yani görünen fiziki aleme geçisinde çesitli sebepler vardir.
Ya bizim alemimizde manyetik bir hadise vuku bulur ya iki alem arasinda bir menfez koridor meydana gelir ya da medyum özelligine sahip bir kisi
bilerek veya bilmeyerek bünyesi geregi buna vesile olur. Yoksa hiçbir cin kendi aleminin hudutlari disina kendi iradesiyle çikamaz.

Ayni dünyada olmamiza ragmen boyut farkliligi bir hakikattir. Cinler canlari istedigi zaman metafizik alemden fizik aleme geçemezler.

Cinler kendi alemlerinden sehadet alemine geçtigi zaman rastgele kisilere musallat olamiyor herkese tesir edemiyor.
Ancak dogustan medyumluk özelligi olan insanlarla muhatap olabilir veya bünyesinde bir menfez bir açik bir rahatsizlik bulunan kisilere musallat olurlar.
Bu kisiler de genellikle içine kapanik korkak çekingen psikolojik olarak dengesiz sizofreni ve beyin yönünden bir rahatsizligi olan kisilerdir..
Size bir SIR vereyim mi?
Hani monster canavarlarcin yok bilmem gorulmez varliklardan korkariz ya..
aslinda biz korktugumuz icin bazen onlari kendi ic dunyamizda hayal edip ve halüsinasyon görmeye baslariz..
Yani bu tur seylerden korunabilmek icin icimizdeki korkulari yenip her seye gucu kuvvet ve kudretti kadir olan Allah a siginmaliyiz..
aksi takdirde korkak vesveseli supheli zayif insan oldukca biz daha cook bu tur kabuslar ile kendi kendimizi korkuturuz..
canavarlar bizim icimizde bizim kendi korku ve nefsimiz ile yasadigimiz varliklardir...
Bu Tur ruyalari goren kardeslerimiz genellikle bir stress kararsizlik caresizlik buhran donemi yasiyanlardir..
Selamet ile Hayra Kalin.. Koln sehrine cok kez geldim Turk mahaleleri vardir.
icinizi disinizi kalbinizi vicdaninizi ruhunuzu TEMIZ TUTUN...

"odamda boydan bir ayna var." kardesim o aynayi odadan KALDIRIN!!!insan gece uyandiginda daha tam kendine gelmemis iken aynada kendi yansimasini gorup KORKABILIR...

merhaba17

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, rüyamda ilk önce kuzenimle beraber yüzme yarışları izlemeye gitmiştik.Daha sonra oradan çıkıyorduk ve ben çantamı unuttuğumu farkedip dönüyordum bu sırada kuzenin kayboluyor ve yerine bir kız arkadaşım geliyordu.Konuşması davranışları çok farklıydı.Sonra birden farklı bir evde ama sanki benim evimmiş gibi olan bir yerde odama gidiyordum arkadaşım birden yok oluyor yerine başka bir erkek arkadaşım geliyordu ve biraz konuştuktan sonra ben aslında arkadaşların değilim diyordu garip bir sesle ben bu sırada sürekli Ayetel Kürsi okuyordum ve o sırada o rüyadan uyanıyordum. Rüya içinde rüya görüyormuşum. Uyandıktan sonra annemin yanına gidiyordum annemi uyandırıyordum telefonlarımı istiyordum saçma diyaloglarda bulunuyordu sonra ben anlıyordum bir şeyler olduğunu ve Bismillahirrahmanirahim diyordum ve annem yataktan düşüyordu ve elleri omzumdaydı. Ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.. İyi günler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Hosgeldiniz kardesim..
Cin görmek:dünya işi ve gururu için hilekariki yüzlü kimseler ile yorumlanır..
Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılilirsa ;maddeten ve manen çökeceğine delalettir..
Aile ve Arkadas cevrenize dikkat edin kardesim..
Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayin seklinde ruyaniz yorumlanir..

Bu tip cin ve korku endise ile ilgili rüyalar gordugunuzde ilk once Rabbim hayra cevirsin deyin ve kendi icinizde bulundugunuz,
ruh halini göz önüne alarak bu rüyanın yorumunu kendiniz kesfetmeye bakin

cin görmeniz;Hayatınızda bazı dengesizlik celiski korku kaygi ve endise ve düzensizlikler olduğunu ve bu gunlerde
bazi mutsuzluklar yasadiginizi ve bir arayis icinde oldugunuzu ifade eder.
nefsine hakim olursan azalarin erlerin,askerlerin olur..
zarar göreceğini ,seni huzursuz ettigini tahmin ettiği yerlerden ve insanlardan uzak DURUN!!

Her Rüyanin bir maddi birde manevi yönü vardir..Rüyalarin disinda bir de kabuslar vardir..
Çoğu insan bir kere de olsa kabus görür.
Kabuslarda bize Allah-in bir nimetti lutfu desem inanirmisiniz ? ayni Ağrının bedenimizde yolunda gitmeyen şeylerin habercisi olduğu gibi...
kötü rüyalarda günlük yaşamdaki stres ve korku,endise, celiski stres seviyemiz yükseldiğini haber veririr... Manevi eksikligimizi gidermemiz icin bir habercidir...
Cin görmek:dünya işi ve gururu için hilekariki yüzlü kimseler ile kendi kendimize yarattigimiz;Korku,Vesvese endişe olarak da yorumlanır..

Kirmani: Ayetel Kürsi,okumak;
fakirseniz zengin olacağınıza, hastaysanız şifa bulacağınıza, üzgünseniz sevineceğinize,korku ve endiselerinizden sadece Allah-in izni ve
kendi idrakiniz iman ve Allah a teslim olmaniz ile kurtulabileceginize işarettir.
Siz Allah-in Yardimini dilerseniz de Allah cc icabet etmez mi?
Bu gunlerde bir Korku, endise, celiski var.. Allah cc. Yar ve Yardimciniz olacak seklinde de yorumlanir...

Rüyasında besmele çektiğini gören bir kimse eksiksiz sıkıntılarından kurtulur, ferah ayrıca aydınlık günlerin başlangıcına yorumlanır.
Besmele çeken kimse korunur. Rüyada Besmele çektiğini görmek iyi ve HAYIRLI işler yapacağınıza işarettir.

Hayırlı işlerin hepsine Bismillah
Şerlerin hepsine Euzu billah
Her korkuda Lâ ilahe illallah
Her hüzün ve kederde Maşallah
Her günaha Estağfirullah
Her musibette İnna lillah
Her nimette Elhamdulillah
Her bolluğa Eş-şükrü lillah
Her şaşılacak şey için Sübhanallah
Her darlık için Hasbiyallah
Her kaza ve kadere Tevekkeltü al-allah
Her itaat ve isyanda Lâ havle vela kuvvete illa billah

Selamet Ile Hayra kalin..

HilmiBey

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada 3 harfli görmek

Selâmün aleyküm, rüyada üç harfli gördüm. Dün gece abdestsiz bir şekilde uyudum. Rüyamda evin elektrikleri kesiliyordu ama diğer evlerde elektrik vardı. Allah allah diyip odama fener almaya giderken bir anda 3 harfli gördüm. Üç harfli beni sürükleyerek yatağıma getirdi. İçime girmek istediğini zannediyorum. O arada hemen nas suresini okumaya başladım. Uyandım ve acayip korkuyordum. Tuvalete gittim ve ezan okunmaya başladı . Acaba neye işarettir. Teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Hilmi bey,Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada Cin görmek:
dünya işi ve gururu için hilekariki yüzlü kimseler ile yorumlanır..

Psikolojik olarak yorumu;
yoğun stres ve duygusal gerilim yaşadığınıza ve manevi eksikliğinize yorumlanir..
Beden arzınızı temiz tutun, cenabet Gezmeyin ,uyumayin!!

Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılilirsa ;maddeten ve manen çökeceğine delalettir..

Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayin şeklinde ruyaniz yorumlanir..

Her Rüyanin bir maddi birde manevi yönü vardir..Rüyalarin disinda bir de kabuslar vardir..
Kabuslarda bize Allah-in bir nimetti lutfu desem inanirmisiniz ? ayni Ağrının bedenimizde yolunda gitmeyen şeylerin habercisi olduğu gibi...

kötü rüyalarda günlük yaşamdaki stres ve korku,endise, celiski stres seviyemiz yükseldiğini haber veririr...
Manevi eksikligimizi gidermemiz icin bir habercidir...Selametle..

cansu45

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada 3 harfli görmek

Hocam öncelikle iyi günler. Size öncelikle yaklaşık olarak bir yıldır gördüğüm rüyadan bahsetmek istiyorum. Çok sık görmesem de bu rüyayı ara ara görüyorum. Bu rüyada dişlerimin dökülmesi. Anlam veremiyorum hocam bu rüyaya ve bu beni gerçekten korkutuyor. Sonra bu rüyayı görme sıklığım azaldı, onun yerine uykuya yeni daldığım zamanlar korkmaya başladım. Çenem uyuşuyor sanki içimde bir şey varmış gibi hissediyorum ve uyanıyorum, tabi hemen uyanamıyorum, seslenmek istiyorum, zorlanıyorum ama çenemin uyuşukluğunu uyandığımda da hissediyorum. Ağzım çenem zorlanmış gibi geliyor. Sanki rüyalarımda insan kılığına girmiş 3 harfli görüyorum uyandığımda böyle hissediyorum çünkü. Rüyada da rüyanın sonuna doğru 3 harfli oluyormuş gibi geliyor. Karışık rüyalar görüyorum hocam anlayamıyorum bu konuda yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim..

rdvn34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada 3 harfli görmek

Selamun aleyküm. Bir süredir sürekli rüya görüyorum ve bazen geceleri korkarak uyanıyorum. Rüyamda annem ile sanıyorum kendi evimizdeyiz. Eskiler bilir divan gibi bir şey var ve annemle eğilip altına bakıyoruz ve tam görmemekle beraber 3 harfli gördüğümüzü söylüyoruz birbirimize 3 harflinin musallat olduğunu düşünüyoruz. Ben çok korkuyorum ama annem yanımda olduğu için biraz güvende hissediyorum kendimi. Daha sonra biri geliyor bir erkek ve dedemi hastahaneden çıkardığını söylüyor. Babam ise yanlış yaptığını daha orada kalması gerektiğini söylüyor.Ben dedemi yolda yürürken görüyorum ve zorlanıyor bir yerden geçmesi gerekiyor. Koluna giriyorum ve demirlere tutunarak onunla yürüyoruz kendisi bana elin acıyor oğlum diyor olsun dede diyorum.
Annem dini bütün bir kişidir. Namazı ve kuran-ı elinden ve dilinden düşürmez çok şükür huzurlu bir evim var. son olarak da dedem yıllar önce vefat etti. Allah rızası için yorumlarsanız sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba iyi günler cansu45 Rüyalariniz Hayr olsun..
Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek;
gerçek yaşamında ilgi alanlarına yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde ,deprasyonda olduğunuzu simgelerken
fiziksel açıdan iyileşmek yada ruhsal bakımdan gelişmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Sizde karabasan var sanki;Sizde ki karabasanın öznesi cinler olabilir Ama olmayabilir de sadece Stress, korku ve deprasyon da olabilir..
Karabasanın, insanın uyanışı esnasında fiziksel,ruhsal bedeninin aynı zamanda bir araya gelmediklerini ve birinin dışardayken (tam olarak bedene girmemiş halde) diğerinin bedene dönmüş olduğunu biliyoruz..
Odayı hisseder, görürsünüz, hatta dokunduğunuzu da hissedersiniz, yatakta olduğunuzu da... Fakat bağırsanız sesiniz çıkmaz,bağırıyorsunuz,fiziksel bedeninize aynı uyarıyı gönderemiyorsunuz. Aynı şekilde bu sebepten ötürü fiziksel bedeninizi hareket ettiremezsiniz.

Karabasanın temel nedenleri:
1-Kan dolaşımındaki düzensizsizlikler
2-Psikolojik gerginlikler.
3-Sırt üstü yatmak
4-Düzensiz uyuma saatleri; şekerlemeler, çok veya az uyumak
5-Fazla stres .gerginlik,deprasyon,korku,
6- Ani çevre/yaşam tarzı değişiklikleri ve travma

Çocukluktan beri "karabasan, karabasan" diye anlaıilan hikâyeler, bilinçaltında daha da büyük korkular yaratıyor.
Bir daha yaşarsanız, bilinciniz yerinizde ise bu bir sağlık problemi ve uyanmalıyım diye düşünün ve odaklanın. Uyanacaksınız...

Yoksa odamda cin mi var diyeceksiniz..?
olabilir elbette her yerde olabilir. etrafimizda göze görünmeyen pek çok şey var !boyutları farklı ,Radyo ,enerji ,mikro dalgaları etrafimizda dönüp duran,
ama bize görünmeyen varlıklar vs.. vs.
Korkmayin cinler durup dururken insana zarar vermez Sen Asıl insan suretindeki cin gibi insanlardan sakının...

Peki bu korkulardan kurtulmanin Çaresi nedir..?
mümkün olduğunca ehemmiyet vermeyin üstünde durmayın düşünmeyin siz ehemmiyet verdikçe düşündükçe o hayal size şiddetlenir. hayal ürünü olarak ortaya çıkabilir.
Buda öyle bir şey olabilir siz düşündükçe hayal ettikçe ürküyorsunuz hayaliniz bu bir kere gördüğünüz olayı sürekli şekillendiriyor.
O gördüğünüz ise üç harfliler karabasan filan olabilir diye aklınıza takmayın! takılmayın...

BEYİN bu tür konularda vücudu ve yüreği kontrolde tutan en büyük mekanizmadır..
Hiç aklına getirmemeye çalış,Zira onları ne kadar çok düşünürsen o kadar çok bulurlar seni. Onları akla getirmek demek Sana korku vermelerine davetiye çıkarman demektir ..
Psikolojini her daim sağlam tutmaya çalış, Kendini küçümseme,Güçlü biri olabileceğini,Herşeyin kontrolunun Allah'ta (c.c) olduğunu,
Ve onların sana hiç bir şekilde zarar veremeyeceğini adeta ezberlet kendine ..Kendinle girdiğin bu psikolojik takviye ile dahada güçlenecek korkunun azaldığına şahit olacaksın zamanla.

Varsa haram veya kötü alışkanlığınızı İSTİĞFAR ile terke çalışınız ,Beden arzınızı ve etrafinizi temiz tutun!!inşaAllah bu korkulardan kurtulursunuz.
Ayet-el Kürsi,Felak ve Nas Sureleri korkunun anahtarıdır
7 tane Ayet-el Kürsi 7 kat kalkan demektir ve seni her türlü yaratık ve korkulardan muhafaza eder (yalnız inanarak samimiyetle okumalısın)
Rabbine (c.c) şükür ve tevekkül etmelisin,Başına bu hadise gelmeden önce beyhude yaşıyordun belkide oysa şimdi daha çok sarıldın Allah'a (c.c)
İşte önemli olanda budur.Sağlıklı ve sorunsuz iken Allah'a (c.c) Şükretmek ve dua etmek. (inş bundan sonrası için dikkatli olursun)

Allah (c.c) yardımcın olsun kardeşim Asla neden ben ? Bunlar neden benim başıma geliyor ? Başka kimse kalmadımı ? gibi sözler sarfedip bu tarz düşüncelere gark olma !
Sorgulama hakkın yok,Hayr ve Şer Allah'tandır.(c.c)ve her şeyin bir Hikmetti sebebi vardir..Selametle..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rdvn34 Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada Cin görmek:

yoğun stres ve duygusal gerilim yaşadığınıza ve manevi eksikliğinize yorumlanir..

Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayin şeklinde ruyaniz yorumlanir..

kötü rüyalarda günlük yaşamdaki stres ve korku,endise, celiski stres seviyemiz yükseldiğini haber veririr...
Manevi eksikliğimizi gidermemiz icin bir habercidir...

"Koluna giriyorum ve demirlere tutunarak onunla yürüyoruz "
manevi açıdan bir uyarı taşımakta, öbür dünyayı düşünerek, dini vecibelerini eksiksiz yerine getirmenizi tavsiye etmekte bir gün bu yolun sende yolcusu olacaksin gibi
hayatını ,hayat yolunu beyhude geçmesine izin verme gibi mesajlar vermekte Selametle...

Selametle..

karakule

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada uç harfli görmek

Selamun aleykum
Rüyamda lavobadayken sol tarafimda bir kucuk çocuk belirdi ve sağ tarafimi göstererek "seni buradan izliyorlar" dedi ve kalp çok hizli atmaya başladı ve çok korktum ama bir anda kafa mi sağ tarafa çevirdim kimse yoktu sonra mekan değişiyor ve arkadasima durumu anlatiyorum ve oda bana "senin derdinin dermanini biliyorum bir hoca var seni onunla tanistirayim"dedi ve bir yere gittik yuvarlak bir masa vardi üzerinde yeşil bir örtü ile örtülmüş ve masada oturan bir adam ve arkadasim dedi ki "bu Yavuz bahadiroglu" dedi ve beraber masa ya geçiyorduk arkadasim bir yana oturdu ben karsina oturdum ve yanimizdaki ayni çocuğa dedim ki sende otur diye o da bana "oranin sahibi var oturamam bana kotu şeyler yaparlar" dedi ve ben yine korkmaya basladim kalbim hizli atmaya basladi ve uyandim. Daha sonra ki gün ruyamda gördüğüm arkadaşima ruyami anlattim ve bana bir resim gösterdi bu adami mi rüyanda gordun diye, bende baktim evet bunu gördüm dedim ve bana dedi ki bu adam yavuz bahadiroglu diye... ben hayatimda hic görmemiştim yavuz bahadiroglunu resmini bile gormemistim rüyamda gördüm ilk defa...yorumlarsaniz çok mutlu olurum... Allah razi olsun selam ve dua ile...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Rüyaniz Hayr olsun..
Yavuz Bahadıroğlu Habervaktim de bir gazeteci
Rüyada gazetede çalışan, gazetecilik yapan, gazeteci birini görmek;
çevrenizde sizi kendi görüş ve düşüncelerine çekmek isteyen Sizi kendi çıkarları için kullanmak istiyen birisi olduğunu simgeler.

Rüyada evde üç harfliler görmek;
Gördüğünüz rüya, ; size hainlik yapmak isteyen, cahil birisini işaret etmekte. zararlı bir insanı tasvir ediyor olabilir

"senin derdinin dermanini biliyorum bir hoca var seni onunla tanistirayim"
kalbini Allah ile meşgul ederse daha o kalbe bir şey girmez ve Seni rahatsız edemez..
medyum, hoca, fal, falcı, cinci, muskacı, büyücü, havascı gibi şarlatanlardan uzak durun Ya Hu...

Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayin şeklinde ruyaniz yorumlanir..selametle..

mormenekse

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada üç harfliler görmek

Rüyada üç harfli görmek, rüyada üç harfliler görmek rüya tabiri
Selamün aleyküm hocam. Ben rüyamda tanımadığım evin bahçesindeyim. Hava yağmurluymuş heryer ıslak. Bahçenin içinde yerde ocaklar yanıyor, ben kapatıyorum tekrar yanmaya başlıyor. Üç harfliler yapıyorlarmış, korkuyorum birden ama onları görmedim sadece hissettim. Üç harflilerden bir tanesi gelip avucumun içine arapça harflerden oluşan daire şeklinde yazılar yazdı, rüyamda yazıyı okudum ama uyandıktan sonrasını hatırlamıyorum. Yazdıkları şey hani tılsımlar olur ya onun gibi bişeydi. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederim.Allah'a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
inancı zayif olanlara sık sık görünürler. çünkü inancı güçlü olanlar bilirler ki Allah izin vermedikçe onlar hiç bir şey yapamaz. yani inancın kuvetine ,ruhsal sağlığınıza ve manevi durumunuza göre sana gelirler.

"rüyamda tanımadığım evin bahçesindeyim"
hayatinizda bir Belirsizlik içerisinde olmaniza..

Rüyada Cin görmek:
"Hava yağmurluymuş heryer ıslak. Bahçenin içinde yerde ocaklar yanıyor, ben kapatıyorum tekrar yanmaya başlıyor"
size hainlik yapmak isteyen, sizin kuyunuzu kazmak isteyen birisini işaret etmekte. Rüyadaki bu üç harfliler cinsellik hayatınızda kadınsı yönlerden sorunlar yaşadığınızı belirtir.

Her Rüyanin bir maddi birde manevi yönü vardir..Rüyalarin dişinda bir de kabuslar vardir..

kötü rüyalarda günlük yaşamdaki stres ve korku,endişe, celişki stres seviyemiz yükseldiğini haber veririr...
Manevi eksikligimizi gidermemiz icin bir habercidir...

Gördüğünüz rüya hayatınızda bazı dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade etmektedir. Ancak bu sorunlara çözecek güce ancak Allah'a sığınarak korunabileceğinize da işaret etmektedir...selametle.

Yağmur sude

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda babam ben ve kardeşim karanlık bir odadayız ama birbirimizi, her şeyi görebiliyoruz. Birden eşyalar kendiliğinden yere düşmeye, kırılmaya başlıyor ve üç harflilerin geldiğini anlayınca babam küfür ediyor, küfür ettiği gibi üç harfliler onu iki ayağından kaldırıp yüzüstü yere düşürüyorlar. Kardeşim babama doğru koşarken onu ittiriyorlar ve kardeşim duvara çarpıp yere düşüyor, bu olanlar sırasında oda deprem oluyormuş gibi sallanıyor ve korkutucu sesler geliyor. Bu rüyadan çok korktum, açıklamasını yaparsanız çok sevinirim.

YÖNETİM/UYARI: Lütfen kuralları okuyun!

uzakta.uzakta

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada insan suretinde cin görmek

Selamünaleyküm, hayir olsun rüyamdan cok etkilendigim icin yorumlayabilirseniz cok mutlu olurum. Rüyamda bir yerdeyim yaslica bir insan var ismi muidmis ve insan suretinde olmasina ragmen cinmis. Orada bulunan bir arkadasim bunu bana söylüyor. Onunla oynayalim gibi birseyler söylüyor. Ve ben farkina vardigimda ayetel kursiyi okumaya basliyorum. Elinde bir cimbiz kaslarinin ortasini almak istiyor yasli bir insan sureti vardi. Benden ayna istiyor ben ona yardim ederken bana oyle bir agirlik yapiyorki arkamda gelirken ayetel kursiyi okumamam icin galiba ama ben duayi hic birakmadan devamli okudum ve o korkumla okudum. Allah rizasi icin yorumlarsaniz sevinirim. Hayirli cumalar ve hayirli gunler diliyorum. Selametle...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada Cin görmek:

Manevi eksikligimizi gidermemiz icin bir habercidir...

Cin rüyalari, Stress,Korku Halk arasında Karabasan denen olayi yaşadiğiniz ve bu olay cin yada cinlerin eseri olduğunu bilinçaltı yaşıyorsunuz...

Bazen hayatı akışına bırakmak iyidir!
Keşke kafamızdaki tilkileri kovabilsek, sevmek ile sahiplenmeyi karıştırmasak...
Hoş, her şey yolunda gitse dahi fark etmiyor ya!
Bu defa etrafa dikiyoruz gözlerimizi, çevremizde arıyoruz yanlış giden bir şeyler var mı diye ...
Hiç olmadı geçmişte yaşanmışlıkları hatırlamaya çalışıyoruz!
İçlerinde ne kadar istisnai olay varsa adeta cımbızla çekerek alıyoruz!
Hep bir şeyleri bulup çıkarıyoruz umulmadık bir yerlerden....
Yani sonuçta, aslında hiçbir şey olan her şey hakkında kafa yoruyoruz maaşAllah!

Rüyada Ayetel kürsi okumak;

gerçek yaşamında tüm belalardan uzak kalacağına, murada ermeye, şerefli, saygın bir yaşam sürmeye bazen de Akıl sabıra işaret eder..
Selametle..

uzakta.uzakta

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Cok teşekkür ederim. Allah razi olsun

nasip

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada 3 harflı gormek

Rüyada üç harfli görmek, rüyada 3 harli görmek tabiri.
Selam ile, 10 yil önce islerimiz bozulup tasinmak zorunda kaldigimizi evdeyim. Cati katinda bir odadayim, yanima 2 farkli erkek geliyor. Farkli olduklarini biliyorum ama ruyamda farketmiyorum. 2 siyle de iliskiye giriyorum. Sonra babam kiliginda geliyor ama kocam vasfiyla. Bu kez farkediyorum 3 harfli oldugunu.. Cok korkuyorum, cati katinda abim ve ablamin odası vardi aslinda. Ben simdiki yasimdayim ama onlar 10 yil onceki, o evde yasadiklari haldeler. Ablam yataginda uyuyor, sacini goruyorum. Odasinda daginik bir yatak yerde, misafir icin sererdik genelde. O sirada teyzem geliyor, abimin odasina bakmiyorum ama ona da zarar vermemis oluyor. Sonra babam yani aslinda 3 harfli bana dokunmaya kalkiyor, bir sekilde onu yere yatirip etkisiz hale getiriyorum ve basinda fatiha ya da ihlas okuyorum, tam hatirlamiyorum. Cok korkarak uyandim. Bu ruya ne anlama geliyor? Cevaplarinizi bekliyorum, tesekkur ederim simdiden.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba unutmayin NASİPTEN ÖTESİ YOK!!
Rüyada Cin görmek:
dünya işi ve gururu için hilekar iki yüzlü kimseler ile Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder.

Rüyada cinden korktuğunu yada ondan kaçtığını görmek;
yaşamda ani gelişecek kimi olaylar hakkında zihninizin derinliklerinde korkular barındığını ve kendini güvensiz hissettiğine tabir edilir.

Rüyada cin ile birlikte olmak,ilişkiye girmek;
özel yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini, büyük ihtimalle eşinizden,yada ailenizden, babanizdan beklediğiniz ilgi ve sevgiyi bulamadığınızı gösteren bir rüyadır.
Gördüğün rüya uyanık hayatında bir durumdan dolayı adeta kaos yaşadığını ve bu yüzden kafanın çok karışmış olduğunu göstermekte, iyi ile kötü, doğru ile yanlışı ayırt etmede zorlandığını ifade etmektedir.

yatmadan önce temiz abdestli olarak her gece
Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayin .

Kabuslarda bize Allah-in bir nimetti lutfu deseminanirmisiniz ? ayni Ağrının bedenimizde yolunda gitmeyen şeylerin habercisi olduğu gibi...
Manevi eksikligimizi gidermemiz icin bir habercidir...Selametle.. [/COLOR]

NASİPTEN ÖTESİ YOK!!
Anka Hz Süleyman zamanında kuşların başı imiş. Bir toplantı sırasında alınyazısından söz edilirken alınyazısını değiştirebileceğini ileri sürmüş. Düşüncesinde direnmiş. Hz. Süleyman ona bir ders vermek istemiş.

''dünyanın bir ucunda bulunan doğu padişahının oğlu ile batı padişahının kızı birbirine yazılmışlardır elinden gelirse bu birleşmeyi önle'' demiş

Anka : '' bu alınyazısını bozamazsam eğer bir daha insan içine çıkmak bana haram olsun'' demiş.
Hz. Süleyman Anka ya yirmi sene mühlet tanımış. Anka ülkesine giderek bir toplantı düzenlemiş. Alınyazısını önleyeceğim diyince baykuş, yarasa ve ipekböceği karşı çıkmışlar.

''Allah' ın yazısı bozulamaz'' demişler. Anka kızmış, bir tokat vurup baykuşun yüzünü yamyassı etmiş. Yarasayı tırnağıyla kör etmiş, ipekböceği kaçıp kurtulmuş. Anka da gidip doğu ve batı saraylarını kollamaya başlamış.

Aradan seneler geçmiş doğu sarayında bir erkek, batı sarayında da bir kız doğmuş. Çocuklar büyümüşler. Anka bir fırsatını bulup batı sarayının kızını kaçırmış. Açık denizlere açılmış ve ıssız bir adada yüksek bir kaya bulup kızı bu kayanın üzerine yaptığı kulübeye yerleştirmiş.

Doğu sarayının oğlu bir gece rüyasında batı sarayının kızını görmüş ve ona aşık olmuş. Onu aramaya çıkmış. Açık denizlerde dolanırken fırtınaya tutulmuş ve bindiği gemi parçalanmış. Bir tahta parçasına tutunmuş ve kızın bulunduğu adaya gelmiş. Adada dolaşırken kayanın üzerinde bir kulübe görmüş. Bakmış ki kaya dimdik, kanadı olmayan hiç bir şeyin çıkamayacağı kadar dik. Kayanın dibine gelip seslenmiş. Kız, karşılık vermek istemiş ama hem birbirlerinin seslerini çok zor duyuyorlarmış hem de birbirlerinin dillerini bilmiyorlarmış. Ötelerden bu durumu izleyen ipekböceği acımış hallerine. İpekten bir ağ örüp kayadan aşağıya sarkıtmış. Delikanlı çıkıp kızın yanına gelmiş. Anka dan korkan ipekböceği onların çevresini ipekle örüp b,r koza içene gizlemiş onları.

20 yıl dolunca Hz. Süleyman Anka’yı çağırmış. Anka kendine güvenle söz konusu evlenmeyi önledim demiş. Hz. Süleyman ''git adada kayanın üzerine yaptığın kulübedeki kozayı getir '' demiş. Anka gidip kozayı getirmiş.

Kozanın içinden bir kız, bir delikanlı ve yeni doğmuş bir bebek çıkmış.
Anka utancından kaçıp insanların hiç bilmediği Kafdağı 'na saklanmış. Ancak dillerde adı kalmış.
(alıntı)

Üst Alt