• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada üç harfli görmek

Umelec

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada üç harflileri görmek

Ruyamda kizlarimin kılığına girmiş üç harflileri görüyorum. Ayetel kursiyi okumaya calisiyorum fakat yarım yamalak okuyorum tam okuyamiyorum bi türlü.. bu tür ruyalari sürekli görüyorum yorumlarmisiniz..

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada 3 harfli görmek

Rüyamda daha evvel oturduğumuz bir sitenin neredeyse terk edilmiş olduğunu, içine 3 harflilerin yerleşmiş olduğunu gördüm. 3 harfliler evin suyuyla oynuyorlar, evden eve odadan odaya geçiş tünelleri yapmışlar kendilerine. Bazi komşular kalmış ama haberleri yok bu durumdan. Ölen kayinvalidem ve annem de korkuyorlar. Site ayni zamanda işyerim de oluyor ve iş arkadaşlarım da bana karşı tavır almışlar. Sitenin bahçesine ayilar giriyor ve kızımı korumak için dikkatlerini çekmeye, benim üstüme gelmelerini sağlamaya çalışıyorum. Biri kahve biri krem renginde çok ta büyük olmayan ayılardan kaçıyorum . Elim kolum bağlı kimseye söz geçiremiyorum, hiç bir şey beceremiyorum. Canavara dönüşen insanlar çıkıyor ortaya. Allah hayırlara yorsun çok huzursuz bir rüyaydı, yorumlarsanız çok sevinirim çok tedirginim...

Muhammedikal

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada üç harfli hareketlerini görmek

Selmaun aleyküm hocam, öncelikle Allahın rahmeti ve bereketi bütün islam alemi ve sizin üzrenize olsun. Sorum şöyle hocam; rüyamda babam ve annemle yolda yürürken birden kendilerinin telaşlandıklarını gördüm ve hızlı yürümeye başladık onlara ne olduğunu sordum ve üç harfli gördüklerini söylediler. Sonra yakınlarda bir dükkana girdik ve dükkanda onlar duvardaki asılı olan perdeye bakmamı istediler ve orada olduğunu haykırdılar. Ben baktım ve hiç bir şekil ve şemal görmedim ne bir iz ne bir yüz hiç birşey görmedim. Ama sonra perdenin belli bir noktasından çubukla ileri ittirilmiş gibi bir çıkıntı oldu ve bende bu harekete şahit oldum. Sonra dükkandan çıktık. Uyandıktan sonra biraz korktum ve anlamına bakmaya başladım fakat hiç biyerde bulamadım. Rica edersem bunun anlamının ne olduğunu izah edebilirmisiniz hocam. Allah razı olsun selametle kalın.

Elmas

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda 3 harfli gördüm

S.a ben uyuyordum rüyamda bizim yatak odasinda ben ve kadinlar var abimlerde bizde bakiyorum gardolabin diger tarafinada ayna yapilmis oo ne guzel olmus bu aynadada hazirlaniriz artik diyorum..bir adam var 3 harfliden bahsediyo burda oldugunu soyluyo sonra kalbim kut kut adamin elini kalbime goturuyorum cok asiri korktum kalbim yerinden cikicak sanki diyorum tesbih cekiyim dedim ise yaramaz gibi bir sey dedi. ve odadan hizla çikiyorum ve insanlarda cikmis oluyor odada gurultu uğultu sesleri ve kadinlar diyorki odayi darmadagin etmisler adamda diyorki sana kizmislar nerdeler diyorum kadinin biri su camdan cikti bak goruyormusun deyip cami kapatiyo ve cikarken artik hatatina baksin evlensin dediklerini söylüyo kadin o an oh cekiyorum derken degisik sesli bir teyze ani cama vuruyo adres soruyo surekli acaba onlarmi diye cekinirken teyze gidiyo on kapiya gidiyorum teyze ayni teyze olarak mi gecicek diye ve ole gecip gidiyo.annemin elinde tesbih cekiyo filan.bu ruyada en cok takildigim giderken artik hayatina baksin evlensin demis olmasi.bir gun onceki ruyamdada dedemle amcam vefat ettiler zaten benim oluler yani .onlari parcaliyarak evimizin odasina gomdugumu gormustum lutfen yorumlarmisiniz

Esrahoca

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm hocam ben düzenli şekilde sürekli 3 harfleri ayan beyan rüyamda görüyorum açıkçası çok etkisinde kalıyorum uyandığımda da elimde kına görüyorum gün icin de kayboluyor gerçek kona gibi sanki .:( biri bana kotulugume yazdirmis hocam muska yazdırdım gene görüyorum Ayetel kursu okiyorum yatiyorum inancliyim elhamdülillah ama hep goriyorum yardimci olur musunuz Allah rizasi icin çok dua ederim ?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamün aleyküm hocam ben düzenli şekilde sürekli 3 harfleri ayan beyan rüyamda görüyorum açıkçası çok etkisinde kalıyorum uyandığımda da elimde kına görüyorum gün icin de kayboluyor gerçek kona gibi sanki .:( biri bana kotulugume yazdirmis hocam muska yazdırdım gene görüyorum Ayetel kursu okiyorum yatiyorum inancliyim elhamdülillah ama hep goriyorum yardimci olur musunuz Allah rizasi icin çok dua ederim ?
Aleyküm selam. 3 harfli görmek etrafınızdaki sinsi birisine işarettir. Bazen gerçek cinde girer rüyaya ama bunu anlamak imkansızdır.
Neyse şimdi elinizdeki kına konusuna gelelim,
bunun 3 harflilerle bir alakası yoktur. Bu bazı kişilerde özellikle son yıllarda özellikle herkeste olan bir durumdur. Bunun herhangi tıbbi ve ya dini bir açıklaması maalesef bulunmasa bile teoriler ortaya atılmıştır.

1.Teori bir, kişi uyuduğunda dünyayla tamamen bağını koparıp farklı alemlere gider bu yüzden uyanınca elinin kınalı olduğunu görür (yaygın bir iddiadır).

2.Teori iki, bu bir çeşit mantar rahatsızlığıdır (Tinea Nigra) iyi temizlenmemiş ellerde ortaya çıkar, ve ya karaciğerdeki kısmi bir harabiyet sonucu ortaya çıkan bir sararmadır. (buda eskiden yaygın bir iddiaydı).

Cin görüyorsanız, lütfen korkutucu şeyler izlemeyin, aklınıza böyle şeyler getirmeyin ve geç uyumayın. Bu arada büyülü, içerisinde ne yazdığı bilinmeyen muskalar takmak haramdır. Bunun yerine yanınızda bir dua (örneğin Ayetel Kürsi) taşırsanız daha iyi olur.

Ayrıca, büyü yapıldığına eminseniz, hep, İhlas, Felak ve Nas okumanız faydalıdır. Ayrıca bir kimseyi dinlediğinizde, ve ya bir şey okuduğunuzda "Euzu billahi mineşşeytanirracim-bismillahirrahmanirrahim" diye başlayın öyle dinleyin / okuyun.

İhlas okuyunca tüm kalbinizde okumalısınız. Ve bu 3 sureyi (İhlas,Felak,Nas) okuduğunuzda büyüye karşı okuduğunuzu, karanlık güçlere karşı okuduğunuzu unutmayın. Her namazdan sonra ve dualarda Allah'a sığının.

Hep namazdan sonra "Cevşenül Kebir" ve dualar okuyun, tesbihat yapın.

Yatağınıza girdiğiniz zaman, ellerinizi üfleyin daha sonra Felak ve Nas okuyun ve sonra İhlası okuyun sonra ellerinizi yüzünüze ve vücudunuza sürün, bunu 3 kez tekrar edin. Hastalandığınız zaman bile yapın bunu (gücünüz yetmesse hastalandığınız zaman başkası yapa bilir). (buarada ellerinizi vücudunuzun ulaşan yerlerine sürün ulaşmıyorsa ihtiyaç yok).

Kuran okumayıda ihmal etmeyin. Bunlar büyüye karşıdır, büyüyü bozar. Selametle..

Esrahoca

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam. 3 harfli görmek etrafınızdaki sinsi birisine işarettir. Bazen gerçek cinde girer rüyaya ama bunu anlamak imkansızdır.
Neyse şimdi elinizdeki kına konusuna gelelim,
bunun 3 harflilerle bir alakası yoktur. Bu bazı kişilerde özellikle son yıllarda özellikle herkeste olan bir durumdur. Bunun herhangi tıbbi ve ya dini bir açıklaması maalesef bulunmasa bile teoriler ortaya atılmıştır.

1.Teori bir, kişi uyuduğunda dünyayla tamamen bağını koparıp farklı alemlere gider bu yüzden uyanınca elinin kınalı olduğunu görür (yaygın bir iddiadır).

2.Teori iki, bu bir çeşit mantar rahatsızlığıdır (Tinea Nigra) iyi temizlenmemiş ellerde ortaya çıkar, ve ya karaciğerdeki kısmi bir harabiyet sonucu ortaya çıkan bir sararmadır. (buda eskiden yaygın bir iddiaydı).

Cin görüyorsanız, lütfen korkutucu şeyler izlemeyin, aklınıza böyle şeyler getirmeyin ve geç uyumayın. Bu arada büyülü, içerisinde ne yazdığı bilinmeyen muskalar takmak haramdır. Bunun yerine yanınızda bir dua (örneğin Ayetel Kürsi) taşırsanız daha iyi olur.

Ayrıca, büyü yapıldığına eminseniz, hep, İhlas, Felak ve Nas okumanız faydalıdır. Ayrıca bir kimseyi dinlediğinizde, ve ya bir şey okuduğunuzda "Euzu billahi mineşşeytanirracim-bismillahirrahmanirrahim" diye başlayın öyle dinleyin / okuyun.

İhlas okuyunca tüm kalbinizde okumalısınız. Ve bu 3 sureyi (İhlas,Felak,Nas) okuduğunuzda büyüye karşı okuduğunuzu, karanlık güçlere karşı okuduğunuzu unutmayın. Her namazdan sonra ve dualarda Allah'a sığının.

Hep namazdan sonra "Cevşenül Kebir" ve dualar okuyun, tesbihat yapın.

Yatağınıza girdiğiniz zaman, ellerinizi üfleyin daha sonra Felak ve Nas okuyun ve sonra İhlası okuyun sonra ellerinizi yüzünüze ve vücudunuza sürün, bunu 3 kez tekrar edin. Hastalandığınız zaman bile yapın bunu (gücünüz yetmesse hastalandığınız zaman başkası yapa bilir). (buarada ellerinizi vücudunuzun ulaşan yerlerine sürün ulaşmıyorsa ihtiyaç yok).

Kuran okumayıda ihmal etmeyin. Bunlar büyüye karşıdır, büyüyü bozar. Selametle..
Çok teşekkür ederim önerilerinizi derhal harfiyen uygulayacağım beni aydinlattiginiz icin çok tesekkur ederim ??

Üst Alt