• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada üç harfli görmek

gdemir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum
Lalegül Dergisinde Cinlerle ilgili bir hocanın makalelerini görmüştüm. Korunma yollarını ve çeşitli sıkıntılara maruz kalanlara uygun çözümleri, duaları, ayetleri açıklıyordu. Gönül sızımın verdiği tavsiyeleri uygulayın devam ederse buradan istifade edersiniz.

Selametle

nasip

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evli değilim birde bu yüzden korktum rüyadan... Allah hayra çıkarsın diyelim öyleyse.cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

ARSLANAYŞE

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda üç insan şeklinde üç harfli gördüm

Selamünaleyküm.
Bu gece rüyamda okul gibi yada medrese gibi bir yerdeyim. Insan kılığında kısa boylu ama üç harflilerden oldugunu bildiğim birisini görüyorum. Hatta mevsim kış terasta kız kardeşim ve annemle kardam adam yapıyormuşuz. O sırada yine görüyorum üç harfliyi. Peşinden gidip yakalıyorum salavatı şerif getirdikçe o farklı ses çıkartıyor bağırıyor. Ama ben kendimide erkek olarak görüyorum rüyamda. Sonra ilim sahibi birisi varmış bulundugum ortamda ona götürüyorum okusun yok etsin onu diye tam o anda bir fren sesi duyar gibi olup sıçrayarak uyandım.

şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada evde üç harfliler görmek;
Gördüğünüz rüya, ; size hainlik yapmak isteyen, cahil birisini işaret etmekte. zararlı bir insanı tasvir ediyor olabilir
kalbini Allah ile meşgul ederse daha o kalbe bir şey girmez ve Seni rahatsız edemez..

Psikolojik olarak yorumu;
yoğun stres ve duygusal gerilim yaşadığınıza ve manevi eksikliğinize yorumlanir..
Beden arzınızı temiz tutun, cenabet Gezmeyin ,uyumayin!!

Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılilirsa ;maddeten ve manen çökeceğine delalettir..

yatmadan once temiz abdestli olarak her gece
E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..
Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayin şeklinde ruyaniz yorumlanir..

Rüyada kendini erkek olarak görmek ;
Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda içinizdeki 2 yönün çatışmasını yansıtmaktadır akılcı ve saldırgan tarafınız. Akılcı tarafınız yaşamın gerçekleri karşısında mutlu bir evlilik yürüten kadını / gerçek sizi simgelerken saldırgan tarafınız rüyada erkek görünümüyle ortaya çıkıp, hayalinizdeki güçlü olmak, fiziki kuvvet, dayanıklılık gibi arzularızı tatmin ediyor olabilir.

Bir kimsenin rüyasında salavat getirdiğini görmesi;
acele yapmak istediği bir şeyi şiddetle istemesine rağmen, işin yapılabilmesi için sabra ihtiyaç olduğuna işaret eder.

Rüyada Nebiyy-i Zîşan (s.a.s) efendimiz üzerine salat ve selam getirdiğini görmek, Allah indinde makbuliyete, çok ecir ve hayra ve akıbetin güzelliğine, şefaat-ı Nebiye işaret eder.

Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Rüyada Fren Sesi Duymak;
Nefsinizi,Öfkenizi kontrol altına alabilmeniz gerekli yoksa psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz Allahu alem..

Öfke, Kontrol Altına Alınmadığında…

Baş ağrısı, mide rahatsızlıkları, solunum problemleri, cilt problemleri, var olan fiziksel problemlerde artma ve duygusal problemler görülebilir.
Ayrıca, konsantrasyon bozukluğu, unutkanlık, uykusuzluk, dikkat problemleri gibi zihinsel tepkiler eşlik edebileceği gibi alkol kullanımı, sigara içme, aşırı yemek yeme, huzursuzluk ve ilaç kullanımı gibi davranışsal tepkiler görülebilir.
selametle..

shncnlpenci

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada cin görmek

Her gece yatmadan ayetel kürsi elham nas-felak surelerini okur da yatarım. Bu rüyayı görmeden 1 sene önce 3 harfliler ile ilgili hocaya gittim, bana 3 harflinin musallat olduğunu söylemişti ve öldürdüğünü söyledi. O günden bugüne kadar rahattım hiçbir problemim yoktu, bi rüya gördüm ve hala onun etkisindeyim. Rüyamda bir bayan ile tanışıyorum sevgili oluyoruz ve bununla birlikte olmaya başlıyorum, rüyamda erken boşaldığım için bayan bana kızdı ve 3 harfli ile beraber oldu ama 3 harfli olduğunu söyledi. Görünüşte normal bir insandan farkı yoktu. Neyse ondan sonrasında biz bu bayanla beraber deniz kenarında yatarken bir anda ortam değişiyor ve bu bayanla beraber olduğum evin yan dairesinin önüne annem geliyor. Bu binada kendi oturduğumuz bina ve kendi dairemizin bir alt katı, yan dairenin kapısı açık annem bana seslendi yanına gittim ve bana aynaya bakmamı söyledi, aynada en arka odayı gösteriyor, orada bir kanepe var onun arkasında 3 harfli var dedi. Baktım gördüm siyah karartı şeklinde hareket ediyordu, anneme döndüm annemin beti benzi atmıştı. Sonra üstümdekini çıkarttım annemin yüzünü örttüm o zaman annemin sesi bu filmlerdeki 3 harfli sesi gibi çıktı, bende ya elham yada nas suresi bunun ikisinden birini okumaya başladım, yarıda uyandım ve uyandığımda sesli bir şekilde bu sureyi okuyordum bi yardımcı olabilirmisiniz.

SahMat71

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada üç harfli görmek.
Merhaba, bir zamanlar uyumadan Ayetel Kürsiyi, Felak Nası okuyup öyle yatardım her gece. Son zamanlarda ise sadece euzulu besmele ve kelimeyi şehadet i okuyup öyle yatıyorum. Hocam gercek hayatimda tek cocugum ve 5 gun sonra ailemin yanina gidecegim. Rüyada annem ile bir yere gidiyoruz. Bu yer buzullara benziyor ama soğuk ve ıslak degil. Plastikten yapılmış gibi buzlar hatta bi tanesini elime aliyorum bakiyoruz filan. Daha sonra biz annemle bir yer yatagi seriyoruz uyuyacaz ordada. Babamın gelmesini bekliyoruz bir yandanda. Babam daha yok biz annemle yatıyoruz daha sonra ben kendiligimden kelimeyi şehadet getiriyorum normalde hep yatmadan soyledigim icin sonra; " bir yerde duy/okumuştum 3 kere kelimeyi şehadet getirince 3 harflinin gözleri parlar diye" 3 kere kelimeyi sehadet getirdikten sonra annemin gözleri parlıyor korkuyorum ve uyanıyorum. Teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun.."bir zamanlar uyumadan Ayetel Kürsiyi, Felak Nası okuyup öyle yatardım "
yine öyle okumadan yatmamanızı tavsiye ederim yoksa korkarım ki bu tür rüyalar devam edebilir...

Rüyada Cin görmek:
dünya işi ve gururu için hilekariki yüzlü kimseler ile yorumlanır..

yoğun stres ve duygusal gerilim yaşadığınıza ve manevi eksikliğinize yorumlanir..
Beden arzınızı temiz tutun, cenabet Gezmeyin ,uyumayın!!

Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılılırsa ;maddeten ve manen çökeceğine delalettir..

yatmadan önce temiz abdestli olarak her gece
E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..
Vesvese, evham, stress ile cinler alemine KAPI aralamayın..

Her Rüyanin bir maddi birde manevi yönü vardir..Rüyaların dışında bir de kabuslar vardır..
Çoğu insan bir kere de olsa kabus görür.
Kabuslarda bize Allah-in bir nimetti lutfu desem inanirmisiniz ? ayni Ağrının bedenimizde yolunda gitmeyen şeylerin habercisi olduğu gibi...

kötü rüyalarda günlük yaşamdaki stres ve korku,endişe, celişki stres seviyemiz yükseldiğini haber veririr...
Manevi eksikliğimizi gidermemiz icin bir habercidir...
Bu tip cin ve korku, endişe ile ilgili Rüya gördüğünüzde bilin ki Ruh ve Duygu Aleminizde bir boşluk ve açık nokta vardir...

"annemin gözleri parlıyor korkuyorum "
rüyada gördüğünüz kişinin annenizin manevi ,duygusal bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder.
Annenizin , sizden manevi ,duygusal destek bekliyor olabilir...Sadece Anne, yada babanın duası yetmez elektrik, kaynak güç ,enerjinin çalışabilmesi için
ikisinin de Hayır Duası gerekli...

Rüyada kelime-i şehadet getirdiğini görmek,;
sevinç ve sürura, selâmete, hidayete, geniş ve helal rızka, üzüntü ve kederden kurtulmaya korkulardan emin olmaya işaret eder.selametle..

https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/29382-ruyada-kelime-i-sehadet-getirmek.html

yeşilll

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada üç harfli görmek. (cin)

Selamünaleyküm ..
Rüyamda bir evdeyim fakat tanımadığım bir ev. Tek bir oda içerisindeyim ve yalnızım. Böyle kitap gibi bir nesne veya ne olduğunu tam ayırt edemiyorum havaya kalkıp yerine konuyordu ve bir başka nesne daha .. İçimden diyorum ki üç harfliler var burda bunun bilincindeyim yani. Bir yandan o kitap gibi dediğim nesne yerinden oynatılırken diğer yandan da bir bakıyorum camdaki beyaz tül tutuşmaya başlıyor. Bir bölümü siyah olmuş böyle tutuşuyordu .. Ve sonrasında uyanıyorum. Acaba nedir bu rüyanın tabiri beni aydınlatır mısınız lütfen..
Tesekkür ediyorum ..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Rüyaniz Hayr olsun..
bildiğiniz gibi üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ,beklentileriniz,ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır

Rüyada ev görmek;
Kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir..

Rüyamda bir evdeyim fakat tanımadığım bir ev;
Belirsizlik, korku, endişe duyguları...

Rüyada evde üç harfliler görmek;
Hayatınızda korku, kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder.

Beden arzınızı temiz tutun, cenabet Gezmeyin ,uyumayın!!

bu günlerde yaşayacağınız ,yaşadığınız geçici ,stress,sıkıntılara işaret etmektedir.
Boş ve anlamsız işlerle meşgul olmamanız gerektiği rüyanızdan anlaşılıyor.
Maneviyatınızı güçlendirecek ve zenginleştirecek işlere yönelecek ve nisbeten rahatlayacaksınız.
Sabırla ve soğukkanlı hareket ederek sıkıntılarınızdan,ALLAHın izni kurtulacak ve huzura kavuşacaksınız.yeterki sabır ve dua selametle..

Aynur00

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Üç harfli

Selamûn aleykum hocam, bu aralar sürekli olarak rüyamda üç harfliler ve onlarla ilgili ruyalar görür oldum. Dün gece rüyamda insan suretine bürünmüş üç harflinin bi insanı parçalara ayırdığını sonra da o parçaları yüksek bi yerden sokağa attığını ve beni de aynı şekilde öldürmek için peşimde olduğunu gördüm çok korkuyordum. Bundan önceki rüyalarımda buna benzerdi.

bilge ay

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Kardeşim korkutmuşlar seni, benim bi ara rüyama girdi bana bisey yapamadı, ben onu görüyorum o beni göremiyordu. Rüyamda ailem ondan nasıl korunduğumu sordu, ben de onlara hep ayetel kürsi okurum dedim. Yani anlayacağın her zaman ayetel kürsi oku gerçek hayatta ne kadar çok okusan rüyalarındada bilinć altına yerleşir aklında ki tek düşünce Allahım beni korur olur.

Hhilall

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda yakın arkadaşımla beraber bir evde oluyoruz karı koca ve anneleri var evde bir de bir sürü köpekleri var. Bunlar bizi birileriyle tanıştırmak istiyorlar biz ilk tanışacak oluyoruz sonra ben istemiyorum hayır bunlar kim ki diyorum, kadın bana onlar bize yol gösterenler sizin namaz kıldığınız seccadede onlar dans ediyor dedi ben de Allah'a inanıyorum dedim, böyle bir şey istemediğimi söyledim. Sonra ordan çıktık, kapıda sanki kınalı gibi kafası turuncu tüylü olan bi köpek vardı, korktum.

nazefe

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada üç harfliler görmek

Merhaba bugun etkisinden cikamadigim ruyami anlatmak istiyorum. Birkac gun once siccin2 adli 3 harfli filmi izlemistim genelde korku filmleri dikkatimi ceker, gercek olaylardan esinlendikleri icin izlerim. Sonra yotubeda (hayaletli koy) videosunu izledim muska gibi, buyu gibi seyler buldular. Bir iki gun gecti aradan neyse ben aksama doneyim. Gece yattim saat 2 gibi ruyamda kocam 2.5 yasinda oglum ve ben tatil icin otele gidiyoruz ben odadan yemek yemek icin ciktim, merdivenlerden ciktim bi anda etrafimi kalabalik serseri tipinde erkekler sardi, bende kocama soylerim sizi derken esim merdivenden gorup yanima geldi. Onlar bi anda kayboldular oglum odada kaldigi icin onu alip disariya cikmak istedik ama 8 nolu oda bi anda resmen kayboldu. Alt kata indik, ust kata ciktik 8 nolu odayi bulamadik bir turlu. Sonra birden bulup cocugu aldik kesit kesitti hersey. Sonra otelden disari ciktik disarida yedik, derken hani cin filmlerinin kapak afisleri olur ya ordaki cinin suratini gordum, korkup sirayla felak nas, fatiha, ayetel kursi okumaya calistim ama hep yarida kaldi bi turlu tamamlayamadim. Sonra sola dogru yatiyordum yari uykulu yari ayik yattigim cekyat sallandi, sesini duydum sol bacagim diz kapagima kadar agrimaya basladi esim baska odada oglumla uyuyordu, ilkinde bagirmaya calistim sesim cikmiyordu. Sonra birdaha denedim bu sefer duyurabildim. Esrarengiz olan tarafina geliyorum, ben seslendigim esnada esimde ruyasinda oturtma odasinda golge gibi yuzu belli olmayan kendi boylarinda birinin oturdugunu gormus, odadan kovalamaya calismis sonra korkmus uzerine uzerine gelip karin bizi rahatsiz ediyor satasiyor ugrasiyor gibi sozler soylemis. Esim de uyanmis o esnada, dusunmus 3-4 keredir farkli farkli adamlar gelip her defasinda demisler karin satasmasin, ugrasmasin bizle diye. Neden boyle diyorlar diye dusunurken bende bagirinca korkmus, adam yanima geldi sanmis. Kafayi yiyecem bu neye delalet eder acaba. Ben 3 harflileri izledim, youtubedeki cocuklarin videolarini izledim diye mi boyle oldu. Yorumlarsaniz cok memnun olurum simdiden tsk ederim.

Mogren

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada 3 harfli görüp besmele çekmek

Selamün Aleyküm kardeşlerim. Rüyamda loş aydınlık bir odaya giriyorum. Odada tanıdığım biri olduğunu bildiğim biriyle karşılaşıyorum. Tam onunla konuşacakken odanın kapısı açılıp içeriye kadın görünümlü beyaz elbiseli biri girip, kapının ağzında bekliyor öylece. Ben ne olduğunu biliyorum arkamdaki de ondan korkuyor ama o öylece dikilip bize bakıyor. Biz 2 duvarın kesiştiği yerden kapıda durana bakıyoruz. Arkamdaki çok korktuğundan ben sürekli euzu besmele çekiyorum ama kapıdaki gitmiyor, böyle gitmeyeceğini de biliyorum. 30 40 defa tekrarladım ama hala gitmiyordu. En son euzu besmele çekişimde uyanıverdim. İnşa Allah hayır olsun.

Dinsav

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada cin görmek

Selam ben bu yaz çok fazla cin rüyaları gördüm. Hatta geceleri hep içimde bir sıkıntı oldu ve geceleri uyuyamadım, uyuduğumda da hep bir cinle karşılaştım. Bazen karabasan basardı beni ve uyandığım da nefes nefese sanki bunca saattir ilk defa nefes almışım gibi olurdu ve çoğunlukla sabah ezanından sonra rahat rahat uyurum bu hala bile öyledir ama daha rahatım şimdi çünkü bir gece ben rüyamda tekrar uyuyorum ve rüyamda uyanıyorum, annemi kardeşlerimi kahvaltı yaparken görüyorum. Onlara bu durumu anlatıyorum, onlar benimle dalga geçiyor ve direk arkasından kapılar çarpıyor o zaman bana inanıyorlar. Ben kapı çarpan odaya gidince onlar kayboldu, bir anda karşımda boyu en az iki metre, eni de iki insanın eninde ve vücudunda tüy gibi bir şey var hep benim üzerime yürüdü. Rüya olduğunu anladım ama uyanamıyordum ve aklıma hiç bir süre gelmiyordu, bende Allahu Ekber diye bağırmaya başladım o da benden korkmaya başladı ve bizim ön kapıdan kaçıp gitti o gündür bü gündür daha rahat yatıyorum ama hep bir korku oluyor içimde geceleri.

Birde daha önce gördüğüm rüyada ben lavaboya gidiyorum bir iş için. Neyse rüyamda da saat daha geç herkes uyuyor. Elimi yüzümü yıkamak için eğiliyorum ama bizim lavabonun üstündeki aynada kendimi görüyorum ama onun hareket ettiğini görmüyorum. Elimi salıyorum hareket etmiyor, bana çok sert bir şekilde bakıyor ve bir anda çığlık atıyor. Bende hemen annemin odasına kaçıyorum, görüyorum yatağın altında uyuyanlar var annem ve babamın olduğunu düşünüyorum, gidiyorum onları aldırmaya ama meğerse o yorganın altı hep hava toplamış ve ben dokunduğum anda içine göçüyor. Kapıya bir baktım 4 ayak üzerinde kendimi görüyorum ve bir daha çığlık atıyor. Sonra üstüme doğru koşuyor o sırada da uyanıyorum.

Not: ne zaman uyandıysam hep ezan okundu ve hoca ezanın hep başında olurdu burunların anlamı ne daha bunun gibi rüyaları çok gördüm lütfen yardım edin.

B

bayan n.c

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda yarı yaratık yara karanlık birşey beni boğmaya çalışıyordu öleceksin diye. Uyandığımda nefes alamadım korkunçtu. Rüyamdaki şey yarısı insan vücüdu ama bağırsakları dışarda, eti paramparça, her yeri kan içinde yarısı karanlık bir insan vücuduydu. Ne olur yorumlayın uyuyamıyorum.

Kayraz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada 3 harfli görmek

Rüyamda tuvaletin giriş kısmından duvarın oraya gizli bir kapı olduğunu görüyordum. Elimde anahtarlar vardı. Sonra bir bakıyorum daha girmeden değişmiş bir mekana dönmüş, yeme içme işletmesi gibi bir yer ama anlayamadım. Çirkin görünüşlü bir adam yanıma geliyor anahtarları ver orası bana ait diyor, ben de hayır burası bana babamdan kaldı diyorum. Bu arada annemle babam ayrı yıllardır görüşmüyoruz. Bir anda babam beliriyor, baba gel beraber girelim diyorum hayır olmaz ben gelemem diyor. Orada 3 harfli olduğunu bilmiyorum ben, sözde bana ait odaymış orası. Daha girmeden o çirkin görünüşlü adam bana birşeyler göstermek istiyor ama ben anlamıyorum. Sonra bir AYNA tutuyor aynada arkamda insan kılığına bürünmüş 3 harfli görüyorum ve sonra karşıma bakıyorum bir sürü 3 harfli, ürkütücüler zombiye benziyorlar, insan kılığında ama insana benzemiyor yüzleri, hepsi erkekti 3 harflilerin ve kaslı vücudu güzel olanlar da vardı. Çirkin görünümlü adam, annen burayı ifşa etti o yüzden babanla ayrıldı bu geçidi kimse bilmemesi lazım falan diyordu. Hayatımda ilk kez bu kadar net 3 harfli gördüm ten renkleri siyahtı. Bu rüyam ne anlama geliyor çok merak ettim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hasrettt

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyamda surekli 3 harfliler goruyorum yada hissediyorum. Bunlari benim gormeye basladigim donemde esim de gormeye baslamis. Gece olup uyumaya gectigim sira evdeki herkes uyudugu vakitlerde ben hala yatagimda uyuyamiyor oluyorum bir sure sonra kulagimi sagir edicek derecede tarif edemedigim sesler duyuyorum, o an icimden nas suresini okumak istedigimde okuyamiyorum, cenem kitleniyor bagirmak yada hareket etmek esimi uyandirmak istiyorum ama kimildiyamiyorum sanki betonun icinde gomulu gibi oluyorum. Bunlar uyumadan once gercek yasadiklarim, uyudugum siradada bunlarin kat kat fazlasini ruyamda yasiyorum kimi zaman ruyamda zarar veriyorum uc harfliye yada suremi zor da olsa okumayi basariyorum ve uc harflinin bogazina sarilip tum gucumla bogazliyorum, agzi aciliyor kocaman, bagiriyor ve bende bagirarak uyaniyorum. Uzun suredir banyo yapmaktan korkuyorum yanliz kaldigimda cevremdeymisler gibi hissediyorum ve kendi vesveselerim degil bunlar hissediyorum bunlari, hem ruyamda hem gercek hayatta neden yasiyorum bana yardimci olurmusunuz ne yapmam lazim. Butun bunlarin bana zarari ne olur ilerde. Gunden gune bana daha da cok yakinlasiyorlarmis gibi hissediyorum. Korkuyorum bundan 5-6 sene once bir hocaya gittik annemle bu ruyalarimdan cok once ozamanlar boyle korkularim yada ruyalarim yoktu.

Evden kacmistim geri dondugumde annem hocaya gorunmemi istedi. Gittik hoca dedigim insanin uc harflilerle baglantisi vardi. Bana bakti ve bana 2 tane uc harflinin musallat oldugunu soyledi dualar okudu o dua okudukca benim nefesim cekiliyormus gibi oluyordum, bitkin dusuyordum. Sonra elini sirtima koydu dua okumaya devam etti, sirtin yanmaya basliycak korkma dedi oylede oldu. Duasini bitirdiginde istem disi agzim acildi son nefesimi verirmisim gibi bi nefes cikti benden ve sonrasinda yari baygin gibi bitkin dustum. Suan yasadigim seylerin bunlarla alakasi olabilirmi. Yardim bekliyorum.

P

PAPATYAseven

Kayıtsız
Misafir
rüyada insan şeklinde üç harfli görmek

Rüyamda benim olan ama hiç bilmediğim evime giriyordum tam o sırada arkamda duran biri olduğunu fark ettim. Rüyada insan şeklinde üç harfli görmek. Bir kızdı ama onun insan olmadığını biliyordum daha sonra ona yüzümü hiç dönmeden sağ omzumun üstünden arkaya onun suratına üflemeye başladım. Ben ona üfledikçe kül oluyor ve kaybolur gibi oldu daha sonra o da bana üflemeye başladı ama onun nefesi bana ulaşmadı. Nefesim onunkini bastırmaya yetmedi. Rüyamda bile vücudumun korkudan titrediğini hissediyordum ama ona belli etmiyordum. Nne olduğunu biliyorum benden uzak dur dedim o da benimle dalga geçer gibi bir cevap verdi ve daha sonra zor da olsa o sinirle kapıyı suratına kapadım. Kapıyı kapatınca aniden pencereden bana bakmak için yukarı çıkar gibi oldu bense kapıyı kapatır kapatmaz perdeyi çektim ve evin içinde öfkeden bağırdı ve uyandım.

Hayatımda üç harflilerle ilgili daha önce hiç bir şey yaşamadım ve görmedim. Böyle bi rüya görünce hem biraz korktum hem de çok şaşırdım yorumlarsanız sevinirim.

Eymencim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada 3 harfliler görmek

Selaminaleykum, size fikir olsun diye paylaşıyorum. 2 gün boyunca oğlum geceleri kalkiyordu her halde malum oluyor daha 2 buçuk yaşında . Beni de uyku tutmadı şükür namazı kıldım sonra da İhlas süresini okudum, tesbih çekerek 200 -300 tane çekmiş im namazımda da bolca dua ettim ve sürekli içimden geçirdiğim hususî dua ettiklerim vardı . Saat 3 gibiydi. Uyudum tabi tesbih çekince. Rüyamda 3 harflilerin varlığını hissettim ama görmüyorum sadece hissediyorum. Hemen Felak ve nas sürelerini okudum ki ben rüyamda konuşmam da yani dilim döner böyle durumlar da. Heralde abdestli yatmayla alakali. Felak ve nasi okuduktan sonra ben uyandım ve tekrar uyudum. Bu sefer erkek kardeşimi gördüm ve yine 3 harflilerin varlığını hissettim tabi bu sefer Felak nasi okumuyorum sadece karşıdan izliyorum. Kardeşim sürekli o odadan giriyor birinden çıkıyor çok telasliydi ve biraz da sinirliydi sanki bir şey arıyor gibiydi. Oğlum da onu çok sevdiği içi sürekli etrafında, o nereye girse takip ediyordu arkasından. Arkadaşları da vardı ama onları görmedim ben tabi. Rüya bu kadardı. Sabahına kaza haberini aldım kardeşimin. Hergün geldiği yoldan kenarda bir çukur varmış sanırım oraya girip bir sefer takla aşmış boyu da uzun olduğu için sert çarpmis ve beyin kanaması geçirmiş. 5 gün yattı hastahanede hiç degisiklik olmadi ve beyin ölümü oldu. Ertesi gün de vefat etti 6.gününde arkadaşının hanımı hastahanede yattığının 2. günü rüyada görmüş onu, hastaneymis ve önce mavi sonra yeşil sonra beyaz elbise de görmüş çok mutluymus poz verir gibi hareketler yapıyormus. Bu da çok değişik bir ruyaydi. Ama bilin ki 3 harfliler genelde ölüm yada kaza gibi vs şeylere çıkıyor.

Üst Alt