• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Rüyada tuvaletini yapmak ne anlama gelir? Rüyada büyük veya küçük tuvaletini yapmak farklı anlamlara işaretle tabirlenir.

Rüyada büyük tuvaletini yapmak; Borçlu ise borçtan, hasta ise hastalıktan kurtulacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada küçük tuvaletini yapmak; Sıkıntıdan, üzüntü ve kederden kurtulmaya işaretle tabir olunur.

Küçük tuvalet yapmak genel olarak hayırla tabirlenir. Rüyayı gören gurbette ise evine, vatanına dönmesine, hasta ise şifa bulup iyileşmesine işaretle tabirlenir.

Rüyada evinin odasında tuvaletini yaptığını görmek; Rüyayı gören kimsenin düşmanlarının olduğuna işarettir.

Rüyada yatağına tuvaletini yapmak; Servet veya hastalıkla yada eşinden ayrılmaya işaretle yorumlanır.

Bir kimseye rüyasında bir yere tuvaletini yapıp üzerini toprakla örttüğünü görse, malını bir yerlere saklayacağına işaretle yorumlanır.

Çamaşırına veya pantolonuna tuvaletini yaptığını görmek; Mal, servet veya karı-koca arasında kavga ile yorumlanır.

Rüyada yol üzerine tuvaletini yapmak; Dolandırıcı veya kötü insanlarla karşılaşmaya işaret eder.

Rüyasında kendi elbisesine tuvaletini yaptığını görmek; Servet, haram mal ve çirkin işlere yorumlanır.

Rüyada insanların gördüğü bir yerde tuvaletini yapmak; Açık ve çirkin bir durumla karşılaşacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada tuvalette abdest bozduğunu görmek iyiye yorulur.

Rüyada vücuduna veya çamaşırına pislik bulaştığını görmek; Günah işlemekle tabir olunur.

Rüyada helaya, kuyuya veya bilmediği bir yerlere tuvaletini yapmak; Umulmadık yerden eline para veya mal geçeceğine işaretle tabir edilir.

A

Ayyyyşşee

Kayıtsız
Misafir
Gerçek hayatta annem bir çocuğa bakıcılık yapıyor. İstiharemde annem evde yok ve çocukla ben ilgileniyorum. Tuvaletini yaptırırken kız çocuğu nasıl olduysa tuvaleti hep yüzüne geliyor.(küçük abdesti) Üzerinde kırmızı tişört var çocuğun. Kardeşim çıkaralım bunu diyor ben hayır kalsın diyorum. Yere çantadan çoraplar döküyorum. Beyaz olanı da var. Ama ben kırmızı olanı alıp çocuğa giydiriyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Gerçek hayatta annem bir çocuğa bakıcılık yapıyor. İstiharemde annem evde yok ve çocukla ben ilgileniyorum. Tuvaletini yaptırırken kız çocuğu nasıl olduysa tuvaleti hep yüzüne geliyor.(küçük abdesti) Üzerinde kırmızı tişört var çocuğun. Kardeşim çıkaralım bunu diyor ben hayır kalsın diyorum. Yere çantadan çoraplar döküyorum. Beyaz olanı da var. Ama ben kırmızı olanı alıp çocuğa giydiriyorum.
Merhaba bu bir istihare ruyasi ise Allahu Alem hakkinizda hayirli olmayacak..
O kimse kendi hırsları ya da tutkuları için size de sıkıntı verebilir..

A

Ayyyyşşee

Kayıtsız
Misafir
Evet istihare rüyası birisi benim için bir iş ayarladı araya referans soktu ama benim içime pek sinmemişti o yüzden istihare yaptım.

Üst Alt