• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada turuncu kıyafet görmek

Cennet34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Alekum
Hayırlı günler başlığı turuncu diye açmamin sebebi rüyada iki defa iki kişinin üstünde turuncu renkte kıyafet görmek. İlki şöyle; rahmetli halamin eşinin üzerinde turuncu gömlek vard.bizim evden çıkıyordu onun kolundan tuttum ve sen oluşun biliyorum Peygamberimiz(sav) selam söyle dedim.o da tamam dedi.İkinci rüyamda hoslandigim(ama o bana karşı hic bir şey hissetmiyor üç yıldır ne görüyorum ne de konuştum) onun üzerinde turuncu birşey vardı ve annem babam ben ve o oturuyordu. Annem onun ağzını arıyordu tek hatırladığım sevgilisi yokmuş.Sonra da kalkıp gidiyor bende peşinden gidiyorum ve benden kaçiyorsun diyorum.Tam köşeyi dönerken hafif arkasını dönüp bakıyor bense arkasından bakmaya devam ediyorken bi kaç saniye sonra dayanamayıp dönüyor. Bana anlatacakları varmış fakat o sırada üç tane köpek ortaya çıkıyor onları bir taksiye koymaya çalışıyor.kısacası köpekler yüzünden konuşamıyoruz.O sırada maalesef uyandım. Biraz uzun anlattım helal edin ve sağolun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kıyafet görmek;
Gerçek yaşamda dış dünyada nasıl algılandığına işaret eder.

Rüyada turuncu kıyafet görmek;
umut, dostluk, nezaket, canlılık, sosyallik ve dışa dönüklüğü temsil eder ve kendinizi canlı hissettiğinizi ve yeni ilgi alanlarına ve sevgiye,Gelişim ve değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzu ifade etmenize yorumlanir..

"üç tane köpek ortaya çıkıyor onları bir taksiye koymaya çalışıyor.kısacası köpekler yüzünden konuşamıyoruz "
Aranızdaki üç tane engele yorumlanir..

Allah cc. bir kapıyı kapatırsa başka kapı açar...
hayatın getireceklerini bilmediğimiz için bazen pişman oluruz,üzülürüz bazı gelişmeler karşısında fakat sonra bakarız ki bu hadise daha hayırlı olaylara kapı açmış yeter ki Siz umudunuzu kaybetmeyin..sabredip beklersek çektiğimiz sıkıntının ardından olumlu sonuç alabiliriz.her gecenin ardından mutlaka ki gün doğar.selametle..

Külpisisi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba. Rüyamda büyük bir gardrop gördüm birsürü kapısı olan. İçinde kıyafetler doluydu. Bazıları beyaz bazıları turuncu renktir. Yani en çok bu iki renk dikkatimi çekti. Kıyafetlerin bazılarının büyük olduğunu farkettim. İclerinden bir buluz ve etek alıp giydiğimi hatırlıyorum. Yorumlayabilir misiniz acaba

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba. Rüyamda büyük bir gardrop gördüm birsürü kapısı olan. İçinde kıyafetler doluydu. Bazıları beyaz bazıları turuncu renktir. Yani en çok bu iki renk dikkatimi çekti. Kıyafetlerin bazılarının büyük olduğunu farkettim. İclerinden bir buluz ve etek alıp giydiğimi hatırlıyorum. Yorumlayabilir misiniz acaba
Enerjiye işarettir.
Çok mutlu olacağınıza,
hep tebessüm ile yaşayacağınıza işarettir..

Üst Alt