• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tavuk yemek

çağla1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada tavuk yemek rüyada salçalı tavul yemek
Merhaba, ben rüyamda tavuk yediğimi gördüm, üstelik tavuğu uzun zamandır yememiş gibi yiyordum. Daha sonra uyandım ve rüyamı babama anlattım oda bana tavuk nasıldı diye sordu. Ben de salçalıydı ve çok güzeldi doyasıya yedim dedim. Babam gülerek salçalı tavuk çok güzel olur dedi. Sonra tekrar uyandım ve anladım ki rüya içinde rüya görmüşüm.Yani rüya içinde rüyamı anlattım. Bunun bir anlamı varmı varsa açıklarsanız çok sevinirim. Çünkü çok etkisinde kaldım.Şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Merhaba Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada tavuk yemek; helal paralar kazanarak mal sahibi olacağınıza ve aile yaşamınızın iyi olacağına,ayrica ahmak insanlardan uzak durun manasindadir..
Ahmaklık damgası Allah'ın bir mührüdür. Ona hiç kimse çare bulamaz."
"Çünkü onlar sağırlar, dilsizler ve körlerdir. Bu sebeble düşünemez ve idrak edemezler." (Bakara 2/171)

Tavuklar aynı zamanda bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlamak mutluluğa ermek anlamına gelir.
Bir de aile yaşamınızın huzurlu ve refah içinde olacağına işaret eder

Kişi rüyasında rüya icinde rüya görürse Allahu Alem Aynen çıkabilir...
Hayat ve olaylar karşısında müsbet tavır almanın şartı ;etrafinizda olup biten akli,SIR erdiremediginiz
olaylar karşısında duygusallığa kapılmadan akılcı yoldan en güzel şekilde bunu yapmaniz gereklidir..
Olaylara hikmet gözü ile bakin!!Tavuk ve kuş beyni ile değil...Selametle...

Üst Alt