• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada taşlı altın yüzük görmek

G

GAMZE33

Kayıtsız
Misafir
Merhaba ismim gamze 18 yaşındayım ve bekarım. Benim parmağımda şu an taşlı gümüş bir yüzük var. Rüyamda altın bir yüzük görüyordum. Aslında birkaç taneydi. Sevdiğim insandan hediyeydi. Annem geliyordu yüzüğü satalım yerine düz alyans alalım diyordu. Bende yüzüğü pek beğenmiyordum. Ama satmak istemiyorum diye diretiyordum annem ısrarla satalım diyordu. çekiştirirken taşı kırılıyordu. Daha sonra uyandım. şimdiden teşekkür ederim.. Allah'a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
merhaba canim Hosgeldiniz..
Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbimde HAYRA cikarsin ..
tabiki bekarsiniz daha cook gencsiniz..daha ins. okul bitecek, veya istediginiz bir meslek..bolumu ve biraz kendinizi bulduktan sonra ne aradiginizi da bulmaniz kolaylasacaktir degil mi?
genc kardesim su an sakin haa bir evlilik karari vermeyi bile akliniza getirmeyin...
cunku bu yasta insan saglikli karar veremez...bu yasta insan akli da, gonlude asklarida devamli degisebilir.. yani bu yasta hissediginiz gercek Ask ve Sevgi degil..hoslanmak, sempati duymak ve yanliz kalmamak icin Kizlarin kendine olan guvenini ,guzeligini ispatlamak icin populer ,bak ne guzel sevgilisi var! desinler diye bilincalti bazi duygu ve dusunceler vardir...
Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir..anneniz de herhalde sizin bu sevdiginiz insan ile fazla ilgilenmeniz veya onun ile disari cikmanizdan korkmus olacak ki o zaman gelsinler istesinler evlenin derse,, bu ciddi, samimi, bir teklif degil..ona gore bosuna sevinmeyin...sırıtık.:,
anneniz ile sevdiginiz cocuk ve arkadaslariniz arasinda dengeyi ,olcuyu ,adaleti ve her kesi ait oldugu yerli yerine koymazsaniz hem annenizi hemde sevdiginiz cocugu da kirmis olursunuz...
Allahu alem.. Rabbim her seyin en guzelini ,iyisini bilendir!!
Selamet ile Hayra kalin Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...

''Maşrapamız küçükse deryayı suçlamaya hakkımız olamaz..!''
Hz.Mevlana(k.s)

Üst Alt