• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tacize uğramak

azim76

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam Aleyküm! Rüyada tacize uğramak islami tabiri ne anlam taşır?
Rüyamda eşimle (hanımımla) caddede kaldırımda yürürken 2 genç biri çok zayıf atletsiz ikincisi body giymiş kaslı adamlar hanımıma elle taciz etti ve ben karşılık verince daha fazla üstümüze geldi. Zayıf olanı eşimin arkasına sarılıp bana garip-garip el hareketleri yapıyordu, eşimin koltukları arasından adamın kolları girip çıkıyordu fakat bilek kısmında ucu yok parmakları da yok sakat gibiydi. Diğeri de bana elinden ne gelecek der gibi üstümden gülüyordu. Fakat eşimin itirazı yok halinden memnun gibi bana bakıyordu. Ayağa kalkamıyordum bacaklarım kırıktı bağırarak uyandım. lütfen cevap verir misiniz ne anlama geldiğini çok merak ettim. (BU ARADA EŞİMDEN AYRILACAK DURUMDA KAVGALIYIZ.10 GÜN OLDU AYRI YAŞIYORUZ)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam bu Bilinçaltı olumsuz dusuncelerinizin eşine karşı aşırı bir güvensizlik ,iletisim sorununuzun ruyalarınıza yansımasıdır..
Rüyada tacize uğramak;
tacize uğrayan kimsenin masum ve fazla olgun olmadigi bu bir uyarı niteliği taşır. Yanlış yollara sapmamak, kimler ile neyi paylastigina ,hayatında bazı şeylere ve kişilere dikkat etmesi gerekir. Kendisini başka taraflara çekmek isteyen insanlar olacaktır. Onlara uyup uymamak, sahibinin kendi kararı olacaktır. Ancak yanlış yola saparsa geri toparlayamayacağı bir yola girmiş olacaktır. kardesim eger bir de cocugunuz varsa ailenizi toplayin bir araya gelin..Erkek ailesinin çobanıdır ve sürüsünden sorumludur. Allah Rasûlu şöyle buyurdular: "Hepiniz çobansınız ve hepiniz elinizin altındakilerden sorumlusunuz

Kardeşim Allah bir evin bereketini, karı ile kocanın arasındaki muhabbette gizlemiştir. Siz birbirinize Allah'ın ikramısınız ve ayri yasamaniz çok sakıncalı manevi açıdan. Bence git ve esinin ile konusun birbirinizi anlamaya empati yapin..ilk adimi siz adin ki cennete de ilk adimi siz atarak girersiniz insaAllah..

azim76

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun kısa sürede cevapladığınız için. Kader mi desem takdir mi desem ama canımdan çok sevdiğim kızım vardı evliliğimiz son buldu malesef. Tekrar düzelmeyecek şekilde bitti.. çabaladım ama iyi çoban olamadım malesef. Zamane mi desem metropol düzeni koşturması mı desem artık bilemedim. Dualarınıza ihtiyacım var Allahın rahmeti üzerinizde olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah razı olsun kısa sürede cevapladığınız için. Kader mi desem takdir mi desem ama canımdan çok sevdiğim kızım vardı evliliğimiz son buldu malesef. Tekrar düzelmeyecek şekilde bitti.. çabaladım ama iyi çoban olamadım malesef. Zamane mi desem metropol düzeni koşturması mı desem artık bilemedim. Dualarınıza ihtiyacım var Allahın rahmeti üzerinizde olsun.
Cumlemizden eger siz size dusen gorev ve sorumluluklari yerine getirdigi iseniz Allahin huzurunda ve kendi vicdaninizda rahat iseniz..ve buna ragmen evliliginiz sona erdi ise hakkinizda hayirlisi diyerek size dua edecegim.. bazen de sorunlarla, eksikleriyle, kendi yapması gerekenlerle yüzleşmek, evliligini kurtarmak, tamir etmek, Evliliği Kurtarma Yollarına Odaklanma yerine malesef daha kolay ve zahmetsiz olanı tercih ediyoruz... Ayriliyoruz sanki ayrilinca butun sorunlar bitiyor.. aksine daha fazla stress ve sorunlar yasiyoruz..

Üst Alt