• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tabut taşımak

asel77

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada tabut görmek, rüyada tabut taşımak, tabutlar görmek
Selamun aleykum. Bende eğer mümkünse rüyamı yorumlatmak istiyorum. Bu sabaha doğru görmüş olduğum bu rüyalar beni çok etkiledi. İlk rüyamda dayımın kizi ile birlikte koyde bir tepede camiye dogru bir tabut tasiyorduk etraf tabutlarla doluydu ve hepsi şehit tabutuydu. Sonra birden tabutu tasirken sehiti gordum nurlar icinde elinde bir kitap vardi bende sasirarak aaa bakin sehit kuran okuyor dedim. Bana oralari tavsiye ettigini soyledi. Ayrica guya ruyaya gore o kisi bizim orda calisan bir kirtasiyeciymis ve sehit olmus. Adami tanimiyordum. Oyle konusa konusa bayiri ciktik tabutun arkasindan ben, onunden de kuzenim tutuyordu. Simdiden Allah razi olsun, cok tesekkur ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz hayr olsun
Rüyada tabut taşıdığını görmek;
Hayatında bir değişimi işaret etmektedir. Bu ister iş değişikliği ya da sosyal ,duygusal statüsünün değiştirilmesi anlamına gelebilir.
gerçek yaşamınızda artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı, geçmişte yaşadıklarınızı ifade ederken yine de bunları tamamen silip atmamak gerektiğini işaret etmektedir..

Rüyada şehit tabut görmek;
ölüm korkusu ve kendi hayattinizin muhasebesini yapmanız gerektiğine yorumlanır..

Rüyada Şehit Görmek;
Rüyada şehit görmek kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine işaret eder..

Değerli Kardeşim,Elif- lam -mim ol yeter. Elif beden. Lam kelam mim - kalbin üçü bir oldumu bu inasana yeter.

Rüyada şehidlerden birinin diri olduğunu görmek;
o görülen şehidin takip ettiği yol ve tutumun insanlar arasında devam edeceğine işarettir.
Rüyada bir şehidin hayatta olduğunu görmek, Allahu Teâlâ’ya yakınlığa ,rahmet ve gufrana, cennet, nimet, hayır ve bereket, feyz-ü felah ve
saadet-i Cennete,Cenab-ı Hakk’ın rahmet ve mağfiretine mazhariyete delâlet eder.selametle..

acilangul1

Üst Alt