• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada soba görmek islami tabiri

A

Aslı89

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm. Rüyada soba görmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda tanıdığım bir dükkana gittim. Dükkanda bir masa yanında bir soba vardı. Sınavlara hazırlanmaya çalışıyorum. Sözde sınava çalışmak için inmiştim. Masanın yanında bir soba vardı ama yanmıyordu. Üzerinde ağız kısmında hiç kullanılmamış paket paket selpak mendil sobaya tıkılmıştı. Bir kısmı da dışarda kalmıştı. Daha sonra sobaya küçük bir şey gitti içine ve soba tutuşmaya başladı. Ben de selpakları kurtarmaya çalıştım ama çok hızlı bir şekilde azalıyordu. En üstte 10 paket içerisinde sadece 4 paketini yanmaktan kurtardım.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleyküm.
Rüyada soba görmek islami tabiri;
soba görmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda tanıdığım bir dükkana gittim. Dükkanda bir masa yanında bir soba vardı. Sınavlara hazırlanmaya çalışıyorum. Sözde sınava çalışmak için inmiştim. Masanın yanında bir soba vardı ama yanmıyordu. Üzerinde ağız kısmında hiç kullanılmamış paket paket selpak mendil sobaya tıkılmıştı. Bir kısmı da dışarda kalmıştı. Daha sonra sobaya küçük bir şey gitti içine ve soba tutuşmaya başladı. Ben de selpakları kurtarmaya çalıştım ama çok hızlı bir şekilde azalıyordu. En üstte 10 paket içerisinde sadece 4 paketini yanmaktan kurtardım.

Ve Aleyküm selam Soba ailedeki mutluluğu ,basari ,emek ,evlilik ve sıcak azimli bir calışma temposunu temsil eder.Kendinizden çok fazla emin olmayın. .Siz sadece su an sınav ve eğitiminize odaklanın etrafınızda olan bitenler ile kafanızı karistirmayin.. selametle

Üst Alt