• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada siyah cübbeli birini görmek

G

Gizem G.

Kayıtsız
Misafir
Selamlar, başında külah olan rüyada siyah cübbeli birini görmek ne demektir? Beş- altı gün kadar önce gördüğüm bir rüyaydı.
Yeşillik bir bahçede büyükçe bir masa başında ayakta insanlar bulunuyordu. Masanın üstünde türlü yiyecekler vardı. Ben de o insanların arasındaydım. Bir yerden bir yere gidecekmişim de bir süre için orada bulunuyordum. Derken başında bir külah benzeri, grimsi siyah cübbe ile bir adam gülümseyerek bana elini uzatıyor ve parmaklarının ucuna dokunuyorum. Sonra rüyadan uyandım. Yorumlarsanız memnun olurum. Teşekkürler.
Not: Bu kişinin yüzüne bakarken Şems-i Tebrizi olduğunu biliyordum ama rüyada Hiç konuşmuyor. Tebessüm ederek sadece elini uzatıyor.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamlar, başında külah olan rüyada siyah cübbeli birini görmek ne demektir? Beş- altı gün kadar önce gördüğüm bir rüyaydı.
Yeşillik bir bahçede büyükçe bir masa başında ayakta insanlar bulunuyordu. Masanın üstünde türlü yiyecekler vardı. Ben de o insanların arasındaydım. Bir yerden bir yere gidecekmişim de bir süre için orada bulunuyordum. Derken başında bir külah benzeri, grimsi siyah cübbe ile bir adam gülümseyerek bana elini uzatıyor ve parmaklarının ucuna dokunuyorum. Sonra rüyadan uyandım. Yorumlarsanız memnun olurum. Teşekkürler.
Not: Bu kişinin yüzüne bakarken Şems-i Tebrizi olduğunu biliyordum ama rüyada Hiç konuşmuyor. Tebessüm ederek sadece elini uzatıyor.

SElamlar Ruyaniz Hayr olsun.
rüyada siyah cübbeli birini görmek ;
manevi duyguların ağır basmasına ve dini inançların artmasına, nasihatler almaya yorumlar. İlerleyen günlerde ilim irfan sahibi olan bir inşadan gelecek tavsiyeler size çok faydalı olabilir. Bazı dertleriniz veya manevi yönden bir türlü aşamadığınız sorunlar varsa, tez zamanda bunlara çözüm bulabilirsiniz.
Gördüğün rüya çok hayırlı olup, gerçek hayatınızda manevi sıkıntıların biteceğini, dertlerin sona ereceğini müjdelerken aynı zamanda maddi bakımdan da güzel gelişmeler yaşayacağını simgelemektedir. .

Ne güzel söylemiş Şems-i Tebrizi Hazretleri; "Kaderden kaçamazsın, kaçış da kaderdir."
Mutluysan şükret,
Üzgünsen sabret,
Ama herzaman Duâ et..!

Üst Alt