• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada sarı renk muhabbet kuşu görülmesi

D

dyuksel

Kayıtsız
Misafir
Merhaba ben rüyamda ölmek üzere olan sarı renkte bir muhabbet kuşu gördüm ve zorla yem verdim daha sonra kendisi birden öyle bir şekilde yemeye ve kana kana su içmeye başladıki en sonunda ise canlandı nedir acaba rüyamın tabiri?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Misafir Y. kardesim hoşgeldiniz..
İslâm'da rüya hukukî bir kaynak ve delil değildir. Yalnız gören kişi ile alakalıdır.
O kişi de bu rüyasını hayra yorar ve bu rüya yalnız kendisini bağlar.

Rüya, "Allah Teâlâ'nın bir vesile ile hakikat veya kinaye olarak kulun şuurunda uyandırdığı idrakler ve vicdanî duygular
veya şeytanî telkinlerden meydana gelen karışık hayallerden de olusan..farkli bir boyut ortamidir da diyebiliriz...

Sizin rüyaniza gelelim! rüyaniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin
vicdan,pismanlik ve duygu yüklü bir rüya!!
yorumu soran sorulandan daha iyi bilendir...Hakkin ve Vicdanizin sesini dinleyin...
rüyada ölmek üzere olan sarı renkte bir muhabbet kuşu görmek;kisinin patavatsizligi veya istemiyerek, dusunmeden
yaptigi bir soz ve davranistan sevdigini ve Kendisine darliga,hastalığa gam ve kedere koyduguna işarettir..
ayni zaman da Sevgi ve aşk üzüntü ve keder ile yorumlanir!

"ve zorla yem verdim daha sonra kendisi birden öyle bir şekilde yemeye ve kana kana su içmeye başladıki en sonunda ise canlandı" demissiniz Hamd olsun hatanizi anlamissiniz...ve halen bazi sorunlari hal etmeye vaktiniz var...

Hissettiğim kadar kalbimde, söyleyemediğim kadar dilimdesin eyy yâr..diyen sesiz sevdalar vardir...
Allahu alem...Rabbim en iyisini bilir.. ama Ruya tabiri..ve ruyadaki esyalarin Haal ve Kaal dili ile anlattiklari bunlardir...

Kırıldın, ağladın, affettin ama hep sevdin,
Beni sevdin gülüm beni, kalbi kırık bir vefasızı,
Yine ihmal edildigini yine unutuldugunu duşundun!
Yine kırıldın, yine ağladın, yine affettin...
ama hic bir sey goruldugu gibi degildi..
SARI Papatyam...Benim.
ZAMAN AKIP GİDİYOR..YAŞIYORSANIZ VAKİT GEÇMEDİ...
SEVDİKLERİNİZE SEVDİĞİNİZİ SÖYLEYİN..
MUHABBET KUŞUNU ÖLDURMEYIN...

Selamet ile Hayra kalin Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun.. M. Yuksel kardesim.

Üst Alt