rüyada rüya görmek

EBRAR

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada rüya gördüğünü görmek, rüya içinde rüya görmek, rüyada rüya anlatmak, rüyada rüya görmek ve anlatmak

rüyamda 'rüya' görüyordum. rüyamdaki 'rüyada' namaz kıldığımı görmüşüm uyanıyorum ve arkadaşlarıma rüyayı anlatıyorum . yani rüya içinde rüya gördüm .. bana açıklayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler ...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Selamun ..Aleykum EBRAR kardesim Hayirli ve Huzurlu gunler ve HAYIRLI CUMA-lar efendim
dikkat ettiniz mi yine ruyanizi Cuma gununde yorum bekliyorsunuz..bu ne guzel tevvafuk!
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!veya en HAYIRLISINI versin..ins.
Rüya insanların kalplerinde yaratılan ve oraya yerleşen şeyin hayal etme ve erme, rüyada görülenlerin her ne pahasına olursa olsun
gerçekleşmesini diledigimiz bir munacaat gibi gece beden ruhumuzdan ayrildiginda ruhumuzun munacaati sanki...
görülen ..rüyada ruya icinde gordugunuz ins. gerceklesmesi icin uyanmaniz..gerekli...
Kardesim sadece istemek ile konusmak ile olmuyor Ruya denilen bu hayattan uyanip yureginizdekinin gerceklesmesi icin ..
cokca samimiyet, ihlas ile Dua edin!ve bu ruyadan uyanmaniz, silkelenmeniz, icinde bulundugunuz affedin gaflet uykusundan uyanmaniz gerekli...
hepimiz bir baska sekilde gaflet uykusunda degilmiyiz sanki?Rabbim cumlemizi uyanmadan once uyanmamizi nasip eder ins.
namaz kıldığınızi görmek,anlatmak dünya ve ahirette hayra işarettir ayni zamanda sadece ruyada ruya icinde anlattiginiz icin..
tatbik, gercek olmadigi icin.ruyada oldugu icin! ayni zamanda bir eksikligi tamamlamaniz gerektigini isaret eder..
Kişi rüyasında rüya icinde rüya görürse Allahu Alem Aynen çıkabilir...
Her seyin en iyisini bilen ruya ve hayattin Sahibi Allah cc. dir!
bu rüyadan da uyandırılıcaksın....

"Aşk aşıkların vücutlarını inceltir zayıflatır. Sevgililerin vücutlarını ise güzelleştirir semirtir.
Bu gönülden sevgi ve şimşeği çaktı mı bil ki o gönülde de sevgi vardır...
Gönlünde Allah sevgisi arttı mı şüphe yok ki Allah seni seviyor. Tek elin sesi çıkmaz. Öbür elin olmadıkça, iki elin birbirine vurulmadıkça ne ses çıkar, ne seda!
Mevlana

Arka Sokaklar

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Rüyamda Rüya görmek

Selamun Aleyküm

merhaba ben rüyamda rüya görmüştüm. Ne olduğunu hatırlamıyorum ilginç::.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam kardesim
Kendi rüyasının içinde rüya gören bir kimse çok dikkatli olmalıdır çünkü rüyasında gördüğü olaylar aynen hayatına yansıyabilir.
Hayirdir insallah diyelim de
"rüyamda rüya görmüştüm. Ne olduğunu hatırlamıyorum " sizin hatirlamadiginiz bir rüyayi Benden olmiyan, hatirlanmiyan hakkinda hic bir bilgim olmiyan bir rüyayi nasil yorumlamami bekliyebilirsiniz..cddvb.. bunu anlamis degilim...dfgtn

Hayat ve olaylar karşısında müsbet tavır almanın şartı ;etrafinizda olup biten akli,SIR erdiremediginiz
olaylar karşısında duygusallığa kapılmadan akılcı yoldan en güzel şekilde bunu yapiyorsa muhakak ki benim bilmedigim bir sebebi vardir!!
diyerek anlayis gösterebilmektir....Bu Sizin icin de Sevdikleriniz icin de gecerlidir...

berat dilmaç

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Rüya görmek

Öncelikle Selamın Aleykum
Ben rüyamda rüya gördüm ama pek hayırlı görmedim öleceğimi anlıodum heralde sonra biri benden yasin okumamı istedi ve uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim ...Şimdiden teşekürler.:bilmemm:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Kendi rüyasının içinde rüya gören bir kimse çok dikkatli olmalıdır çünkü rüyasında gördüğü olaylar aynen hayatına yansıyabilir.

"öleceğimi anlıodum heralde sonra biri benden yasin okumamı istedi ve uyandım "
Kendini öz mahkemende (vicdanın) da kendin hem hakim hem de yargıç olupda kendini beraat ettirebiliyorsan; sıkıntı ve sorun yok!!Rahat ol şeklinde yorumlanir..
selametle..

acilangul1

E

elif can

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum. Bende ruyamda ruya gordum.bundan 1 yil once sozlendim.3 ay surdu ve söz bozuldu.ruyamda ruya olarak sozlendigim kisinin kaza yaptigini ve ucurum gibi bi yerden yuvarlandigini goruyorum.bende belli bi yukseklikte cenin pozisyonunda bulut gibi havada duruyorum.ve bu yuvarlanip benim icime dusuyor o esnada bizden bi parca asagi yavasca dusuyor.ruyamda zil caliyor bu bulut ruyasindan uyaniyorum kapiya yobeliyorum.kapiyi actigimda karsimda sozlendigim kisi.bizim eve edya birakmis.onu gorur gormez saklanmaya calisyorum cunku basim acik ruyamda.yataga dogru tekrar yoneldigim sirada uyandim. Hayir olsun insallh. Ne demektir ki bu? :(

Yönetim/edit: üye olmayana yorum yok!

İzollu44

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada rüya gördüğünü görmek

Rüyada rüya görmek.
Selamun Aleyküm, hayırlı günler.
Ben rüyamda, şuan sözlü olduğum insanla tanıştığımı, evlendiğimi, iki erkek çocuğumun olduğunu gördüm. Daha sonra çocuklarımdan büyük olanı ve bir süre sonra eşimi kaybettim (vefat ettiğini gördüm) daha sonra rüyamın içinde uyandım. Uyandığımda ilk gördüğüm rüya aynen tekrar etmeye başladı. Eşimle tekrardan tanışıyordum ama ben o an'ı ve sonrasında olacakları yaşadığımın farkındaydım. Tekrar evlenme hazırlıkları yaptığım sırada uyandım. Rüyamın yorumunu çok merak etmekteyim. Şimdiden Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı günler,Rüyaniz Hayr olsun
Kendi rüyasının içinde rüya gören bir kimse çok dikkatli olmalıdır çünkü rüyasında gördüğü olaylar aynen hayatına yansıyabilir..
rüyanın tabirini o günkü olaylar çerçevesinde yorumlamalıdır..(Salih rüya rahmani, karışık rüya şeytanidir.)
Bu rüyalar en ilginç ve en değerli rüyalar olup, kısa sürede gerçekleşir ve rüyanın verdiği mesaj doğru çıkar. Rüya içinde görülen rüyaları hatırlamak çok önemlidir. Çünkü böyle rüyalarda yapılan yorumun gerçekleşme oranı çok yüksektir...
ama Sizde Farkli geçmiş ile gelecek arasında ge lgitler yaşamakta olmanıza yorumlanir
Dünün yarını da yarının dünü de kaçırdığın “bu gündür” aslında. Yanıldın!Hadi geç aynanın karşısına. Gözlerine çöken geçmişin pişmanlıkları, geleceğin kaygılarını daha fazla taşımak istiyor musun sor kendine.
Senden başka hiç kimse çekemez seni doğru yöne.
Hele bir sor kendine “Daha ne kadar öldüreceğim bu günü” diye. SEN kenini ve içinde bulunduğunuz durumu değiştirmedikçe Allah cc. sizin durumunuzu değiştirmez..selametle...
.

cmr61

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada rüya görmek

Selamunaleyküm admin . Bugün rüyayı gördüm araştırmalarım sonucu bu siteye ulaştım bana yardımcı olursanız çok sevinirim .
Rüyamda 2 tane arkadaşımla 1nin evine gittik sonra dışarı çıktık biyere giderken evine gittiğim arkadaşla yolun ortasında tartışma yaşadık ben yanlarından ayrıldım sinirle güya anneannemin köyüne geldim annemi arıyorum annem sesleniyo komşuları olan kadının evinden orda kalabalık var yemek yiyolar, annem güya gel çorba iç diyo bende yok diyorum sonra telefonamı televizyonamı birine bakarken o iki arkadaşımın öldüğünü görüyorum resimlerinin üzeri kırmızı çizgiyle çizilmiş bi şekilde . Hemen telefonu elime alıp aramaya alışıyorum bi türlü arayamıyorum sonra birinin telefonunu arıyorum ulaşıyorum ama kapalı sonra ağlamaya başlarken anneme diyorumki rüyamda görmüştüm bunları ben onlardan ayrıldım ve bana bişey olmadı onlar kaza geçirdi diyorum .
Bi tanesi yengemin yiğeni arkadaşlarımdan diğeri okuduğum yerden arkadaşımdı . Annem yengeme cenaze için diyoki vakfıkebire nasıl gitcem araba olurmu? o da diyo olur olur, sonra bianda uyandım rüyadan .
Lütfen yardım edina kalktığım gibi iki arkadaşımıda aradım iyilermi diye iyilermiş . Rüyada telefonuna ulaştığım arkadaşım yarın istanbuldan antalyaya döncek . Bana ikiside rüyanın tersi çıkar üzülme dikkat et dedi . Tersi çıkarsa benmi dikkatli olmalıyım lütfen cevap yazarsanız çok sevinirim :( iyi günler .

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Genellikle yoğun duygu ve düşünce ve endişe içinde olanlar görür.
evet rüya içinde rüya görmenin kişinin hayatına dikkat etmesi ve rüyasının benzeri bir şekilde karşısına çıkabilir...

Allahım! Değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için bana cesaret, Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmem için sabır,Her ikisini birbirinden ayırt etmek için akıl,fikir,idrak ver..selametle..

HER ŞEYİN HAYIRLISI...diye de dua edin...
Bazen şer zannettiğiniz hayır, hayır zannettiğiniz şer olabilir ..

"Tersi çıkarsa benmi dikkatli olmalıyım ltfen cevap yazarsanız çok sevinirim "

Bu günlerde yaşayacağiniz bazi sorunlar karşisinda nefsiniz,öfkeniz ile hareket etmek yerine vicdanınız ile aklı, selim davranırsanız sizin icin cok daha hayırlı olacak diye bu bir uyarı rüyası....
Ateşe körükle gitmeyelim, mütekebbire haddini bildirmek değil de Hoşgörü ve sabırla meseleyi tartışıp çözüm üretelim !Ateşi söndürelim...
EY, Oruç tut bizi Allah Aşkına..

cmr61

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah sizden razı olsun . Tabirinizi dikkate alıcam . Sevgiyle kalın .

Üst Alt