• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada regl olmak

zelvi07

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada adet olmak, rüyada regl olmak, rüyada aybaşı olmak rüya tabiri.
Merhabalar ben 26 yaşımda evli bir çocuk annesi bir bayanım. Rüyamda regl olduğumu gördüm fakat kan sıvı değil pembe bir et parçası gibiydi. O aktıktan sonra ağaç dalları gibi uçlarında yumurtalar olan bir şeyin benden çıktığını gördüm. O yumurtaların içlerinde de küçük haplar beyaz taneler vardı ve ben onları görüp kendi kendime "bu yumurtaların hiç biri döllenmemiş galiba ben bir daha anne olamayacağım" diye söylendim. Bu rüyadan çok etkilendim. Yorumunu çok merak ediyorum. Cevap verirseniz sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun ruh haliniz: üzgün,öfkeli,biraz da Umut ve Endişeli hayırdır ...
Bu ruh haliniz ile kendinizi ve ailenizi olumsuz etkilediğinizi biliyor musunuz..? Siz kendiniz kendinize bir engelsiniz, kendinizin üstüne çıkın ve
Her şeye kadir olan Yüce Allah'a... yönelin !!Allah tevekkül eden kullarını sever.

Rüyada aybaşı ,regl olduğunu görmek;
İçinde bulunduğunuz gerilim ve endişelerden kurtulacağınızı Kurtulmanız gerektiğini simgeler. Zor zamanların sona ermesi ve rahatlama işaretidir.
çaresiz değilsiniz!! çare Siz-siniz

"o yumurtaların içlerinde de küçük haplar beyaz taneler vardı "

Rüyada ilaç görmek;
Sebep, şifa, koruma, korunma hastalık demektir..
Doğum kontrol hapı adetleri düzenliyor, yumurtalıklarda kist oluşumunu engelliyor ama ileride gebe kalmayı engeller. ileride bebek sahibi olma şansınızı etkiler ...

"bu yumurtaların hiç biri döllenmemiş,galiba ben bir daha anne olamayacağım" diye söylendim."
çocuk veya hamile kalma arzuları anlamına gelir.
bazende; bu rüya verimlilik, büyüme ve yeni başlangıçlar simgeler.selametle..

zelvi07

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun sizden, tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Hayırlı geceler.

sedeflive

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyasında regl olmak

Selamün Aleyküm
Ben bir iş için sınava girdim ve şuan yedeklerdeyim hala bir şansım var bende bunun için durmadan dua ediyorum ve istihare namazı kılmaya karar verdim fakat namazı kılıp yattıktan sonra tuvalete gitmem gerekti sonrasında yine abdest alıp yattım namazım kabul olurmu bilmiyorum. Aslında rüyamda bir çok renk gördüm diyebilirim ama regl olduğu gördüğüm için bunu sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Üst Alt