• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada platonik aşkını görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elisad

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada platonik sevdiğini görmek rüyada platonik aşk görmek rüyada tabiri platonik aşk rüyada platonik sevdiğin kişiyi görmek

Selamünaleyküm. Rüyamda kafe' ye benzer bir yerde oturuyordum . Platonik olarak sevdiğim kişiyi rüyamda da seviyordum ama o deliler gibi başka bir kızı seviyordu. Kızın hiç yüzünü göremedim ama ilgimi çekti turuncu orta boy (çok uzun olmaya) saçı vardı. Ben durmadan peşinde dolanıyordum ama beni görmüyordu. Sonra uykudan sıçradım ,sonra hemen geri yattım rüyayı görmeye devam ettim ,yine aynı yerdeydim ama bu sefer yanımda babam vardı. Beyaz sandalyelerde oturuyorduk karşılıklı ama ben gözümle etrafta sevdiğim kişiye bakınıyordum yani arıyordum. Sonrada uyandım. Ama bu rüyayı görmeden önce platonik sevdiğim kişinin de beni sevdiğini öğrenmiştim. Lütfen yorumlar 'mısınız ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada platonik aşkını görmek ;
Rüyayı gören kişinin girişimlerinin ve yatırımlarının sonuçsuz kalacağına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine
bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına ve adeta kendisini büyük bir yenilgiye uğramış hissedeceğine alamet eder.

Platonik aşklar alışkanlık yapar. Gerçek sevgiliden çok daha sorunsuz, ailelere karşı korkusuzca yaşayabileceğiniz, hiç bir şekilde eleştiri almayacağınız türdendir.
O nedenle de gerçek sevgiliye tercih edilebilir olur. Özellikle de genç kızlar için. Siz de yeniden bir platonik aşkı arzular olmaniza da yorumlanabilir..
selametle..

s.o.s

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada platonik aşk görmek rüyada tabiri platonik aşk rüyada platonik sevdiğin kişiyi görmek

Selamün aleyküm, Üniversitede platonik sevdiğim biri var.Tamamen vazgeçmeye karar verdim çünkü onun yüzünden bütün sınavlarım kötü geçti. Bütünlemelerde de ona takılmamak için yeterince kendimi sorguladım ve artık kafamda bitirdim. Artık görünce bile heycanlanmayacaktım. Bütünleme haftasında kendimi buna endexledim ve ders çalışmaya odaklandım. Bütün haftayı bu şekilde geçirdim. Bugün bütünlemeler başladı ve dün gece rüyama girdi. En son rüyama gireli rahat 4 ay olmuştur oda ilk ve dün geceye kadar sadece bir kez girmişti. Üniversitenin kantininde ayaküstü arkadaşlarla konuşuyoruz. Daha da ilginci konuştuğum arkadaş ilkokuldan ebru adında biri. Normalde aynı üniversitede değiliz ve ilkokuldan sonra görüşmedik. Rüyamda zaten ebru ilkokuldaki haliyle. Biz ebruyla konuşurken arkadan platonik sevdiğim şahıs gelip ona sarılıyor, ebruda cilve naz falan yapıyor. Ben çok sinirleniyorum, çok bozuluyorum ama belli etmemeye çalışıyorum. Öylede telefonumun saati çalıyor ve sabah namazına kalkıyorum. Platonik sevdiğim şahısla hiç bir muhabbetim olmadı sadece aynı bölümdeyiz, en fazla sınavlarda imza kağıdını uzatırken 'alın imza kağıdı' şeklinde birkaç kez konuşmuşuzdur. Bu arada onun parmağında yüzük var. Uzgunnn Ben de artık tamamen vazgeçtim. Ne hayatıma mal olmasını istiyorum bu saatten sonra ne de onunla bir şey yaşamak. Sadece şimdiya kadar ilgilenirken rüyama girmedi de şimdi tam vazgeçmişken neden girdi ? Sınanıyorum sanırım. Çok teşekkür ederim şimdiden yorumunuz için ve beni dinlediğiniz için. Kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
VeAleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyayı gören kişinin girişimlerinin ve yatırımlarının sonuçsuz kalacağına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine
bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına ve adeta kendisini büyük bir yenilgiye uğramış hissedeceğine alamet eder.

Platonik aşklar alışkanlık yapar. Gerçek sevgiliden çok daha sorunsuz, ailelere karşı korkusuzca yaşayabileceğiniz, hiç bir şekilde eleştiri almayacağınız türdendir.
O nedenle de gerçek sevgiliye tercih edilebilir olur. Özellikle de genç kızlar için. Siz de yeniden bir platonik aşkı arzular olmaniza da yorumlanabilir.

platonik aşk hemen her yaşta görülebilir ve ÇOK ta tehlikelidir.. bunlar daha çok kişilerin çok yoğun sıkıntılı stresli üzgün mutsuz gibi hallerdeyken oluyor;
genellikle buna lise yaşlarındaki gençlerde rastlanmaktadır..

"önce platonik sevdiğim kişinin de beni sevdiğini öğrenmiştim "
PLATONİK AŞK denilen şey tek taraflı olduğu için kişiye uykusuzluk iştahsızlık veya aşırı yemek yeme mutsuzluk daha fazla stres sıkıntı vermektedir...
kısacası sizi herşeyden Sizi gerçekten Seven insandan uzak tutar!!Kendi kendinizi kandirmayi Hayal Alemini birakin artik!!Gerçekler İle Yüzleşin...

"Beyaz sandalyelerde oturuyorduk "
Sorunlu işlerden uzaklaşma, bir mevkiyi, bir kariyeri ya da toplumsal statüyü elde etme durumu söz konusu.
Yerinizi sağlama almak için araştırma yapacaksınız ve doğru bulduğunuz seçimlerin peşine düşeceksiniz. Siz dürüst bir insansiniz!!
platonik aşkın peşinden koşmayi birakin da kariyerinize konsantre olun..
Kariyeri olan insan her kes tarafindan sevilir ve sayilir...
selametle...

rüzgartan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada platonik olarak sevdiğin kişiyi görmek

Selamun aleyküm kardeşim, ben yaklaşık 1 yıl kadar önce platonik olarak yıllardır sevdiğim kişiyi rüyamda gördüm. Bir mahkeme kuruluyordu ve onu idamla yargılıyorlardı. Ben bahçede bekliyordum korku ve acı içinde. Bu kişi 2 yıl önce evlendi ve ben bir daha ne gördüm nede haberini duydum. Eşi ve annesi de bahçedelerdi, tabi tanımıyorlar beni. Daha sonra idam edileceği haberi geliyor ve üzerinde avukat övünç... (tanımıyorum) yazan siyah bir çelenk geliyor. Hiç bir münasebetimiz olmadığı halde ben hamile olduğumu hissediyorum ve annesine söylüyorum, o çok tepkisiz o anda. Daha sonra sanırım idam ediliyor, ipi görüyorum ama onun orda olduğunu rüya boyunca hiç görmedim. Şimdiden teşekkür ederim allah razı olsun. Eğer bir anlamı varsa öğrenmek isterim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
VeAleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadığın yalnızlık, sevme ve sevilme isteği ,aşka muhtaç olduğunuz ile kişisel gelişiminin uykuna yansımalarını,bu konularda hayal Hayal kurduğunuzu, kurmak kötü bir şey değildir, fazla uçmadığınız, gerçeklerden kopmadığınız sürece tabii ki...

Rüyada hamile olduğunu görmek,;
uyanık yaşamda önemsiz konular ve küçük sorunlarla gereksiz zaman geçirmek yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.
Genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için hazımısınız diye bir gözden geçirmeyi işaret eder...

Rüyada İdam Görmek;
Gerçek hayatta kişiyi meşgul eden, onu üzen sıkıntılar ve üzüntüler ve askı ya aldıkları kararları temsil eder.

Rüyada idam görmek ;
Başkaları yüzünden zarara ,sıkıntıya gireceğiniz anlamına gelir.

Dün gece, el ayak Çekilince, Kurdum Mahkemeyi, Yargıladım Yüreğimi.
Aklım Hakim, Vicdanım Savcı, Duygularım Tanık, Yüreğim Sanık...
Avukata gerek Duymadık.
Gongu Çaldı Sordu Hakim: Nasıl Seversin Bunca Zaman Sen?
Boyun Büktü Yürek) : Ah Bir Bilsen) :
Duygular KIPIR KIPIR Söz İstediler: Hakim Bey, Sevmek Hangi Yasada Suç?
Peki, Dedi Hakim, Vurdu Yeniden Tokmağı. Sevdiğin Karşılık Verdimi Bari?
Yürek Yine Kırık, Yine Ezik...
BEN ZATEN KARŞILIK İÇİN HİÇ SEVMEDİM Kİ..

A

ahmetkader12

Kayıtsız
Misafir
selamün aleyküm ben 1 yıldır platoniğimin peşinden koştum, şu 2-3 aydır da ilgilenmeyi kestim. Kalben olmasa da beyinden sildim. Hergün rüyalarıma giriyor. En son rüyamda yanına gidiyorum, normalde konuşmayı her zaman ben başlatır ben konuşmaya çabalardım, bu sefer ben sustum kendisi başladı konuşmaya. Bana, sana verdiğim takı nerde diye sordu, evde takmıyorum dedim. Bana, beni unuttun mu bıraktın mı gibisinden birşey sordu. Evet, çünkü karşılık alamadım dedim. Kendisi bana beni kıskandığını ve benle birlikte olmak istediğini söyledi, bende sevindim hemen teklif ettim kabul etti.
Sımsıkı sarıldık heycandan birden yerimden fırladım kalbim çok sert ve hızlı atıyor saat sabaha şarkı 04:20. Sizce devam mı etmeliyim yoksa bırakmalımıyım neye işaretdir rüyam şimdiden teşekkürler.

Havva Kck

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Platonik

Merhaba 3 sene gibi bir zamandır sevdiğim ama haberi olmayan biri var.. İş nedeniyle tanışmıştık ve işle ilgili çok kısa süreli olarak bir kaç defa yüz yüze geldik.. Kendisiyle duygusal bir beraberliğimiz olmadı.. Zaten farklı şehirlerde yaşıyoruz ve farklı sebeplerden dolayı hiç de bir araya gelemedik onun için ben artık aklımdan çıkarmıştım, hiç aklıma gelmiyor derken dün rüyama girdi.. Yaşadığım yere beni ziyarete gelmiş biraz vakit geçirdik ve ayrılırken aslında annesi ve kardeşiyle geldiğini gördüm ama beraber vakit geçirmek için bunu bana söylemek istemediğini anladım.. Daha sonra bir şeyler oldu ve bir anda hastanede olduğumuzu gördüm yatıyordu ve ben de yanında destek olmaya çalışıyordum.. Rüyam neye çıkacak çok merak ediyorum.. İyi dileklerinizle beraber yorum alabilir miyim lütfen.. Çok teşekkürler esen kalın.. :.dost.

Gönül yorgunu

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Platonik olarak sevdiğim kızı rüyada görmek

Selamünaleyküm arkadaşlar
Rüyamda platonik olarak sevdiğim kızı daha önce hiç görmediğim bir semtte, en yakın arkadaşım ve fazla samimi olmadığım bir arkadaş ve aşık olduğum kızla yol boyu yürüyorduk. Ben kızla konuşmak için fırsatlar kollarken her fırsatta samimi olmadığım arkadaş her seferinde engelliyordu ve çok sinirleniyordum.
En son sevdiğim kızla bir süre konuştu k ve sonunda ona olan hislerimi anlattım tebessüm etti sonra dedi ki bende seninle beraber olmayı isterdim lakin bakmakla yükümlü olduğum biri var dedi.
Ardından birden kızın yaşadığı bekar evinde buldum kendimi diğer iki arkadaş yoklardı sadece kız ile ben ve birde tekerlekli sandalyede oturan genç bir oğlan vardı. (Oğlan sevdiğim kızın üniversiteden arkadaşı olmuş oluyor) Sonra sevdiğim kız işte ben bu arkadaşıma bakmak zorundayım. Üzgün olduğunu ve bu yüzden benimle birlikte olamayacağını söyledi.

Çok çok uzun zamandır rüyamda görmüyordum içimde buruk bir sevinç var.
Sevdiğim kız şuan üniversite son sınıfta ve mühendislik okuyor ve normal arkadaşken konuştuklarımız da her defasında kariyer yapmak istediğini dile getirirdi kendisini 3 yıldır ayrı şehirlerde olduğumuzdan dolayı göremiyorum sizce bu rüyamın tabiri nedir. Allah rızası için yorumlarınızı bekliyorum.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada Platonik aşkını görmek

Selamın aleykum benim 8 yıldır platonik bir aşkım var bir türlü vazgecemiyorum ve zaman zaman ruyalarima girer. Dün gece onu rüyamda gördüm bizim eve gelmişti, biz de ailecek yemekte oturuyoduk birden sofradan kalktım ona yemek getirmek için mutfağa gittim ona düzenli bir sofra hazırladım, odaya götürdüm tam o alacakken birden annem sofrayı elimden aldı ona verdi

P

pembemelek

Kayıtsız
Misafir
Rüyada plotonik aşkını görmek

merhabalar benim 10 yıldır plotonik sevdiğim birisi vardı hiç yaklasamadım sonradan bu sene birden bire ondan mesaj geldı konusmaya basladık sonra konsumaya basladım sadece gözumde buyutmusum ve eve donerken ki yol onların dukkanın onunden geciyor, selam verdim. Aksamda ruyamda gördüm, aynı sekılde ben dukkanın onunden geciyordum donup bakıyordu. sonra bi mesaj geldi böyle olmuyor yanımdan gecip gidiyosun dayanamıyorum seni seviyorum gibi mesajlar yazıyordu. Ben cok saskın uyandm aynı gercek gibiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt