• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada piercing görmek

zeynep seda

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada piercing görmek neye işarettir, piercing görmenin tabiri, rüyada görülen piercing ne anlama gelir?
Selamünaleküm, Rüyadan önce birşeyden bahsetmek istiyorum. Bir kaç gün önce babannemi kaybettim ve bundan çok etkilendim. O günden sonra ilk defa doğru düzgün uyudum ve rüya gördüm. Rüyamda yatağımın üstünde birsürü her renkten göbek piercingi vardı bir kaç tanesinin ucu kayboluyordu. Bende de piercing var, acaba psikolojik bilinç altımı diye merak ettim anlamını bulamadım yorumlarsanız memnun olurum, hayırlı günler.
duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm Selam Mekani Cennet olsun..
Piercing kelimesi İngilizce kökeni piercing ( sivri bir aletle delmek oymak ) sözcüğünden gelir..
çeşitli duygu ve akımların sonucu olarak, uygun olmayan yerlere takı (piercing) takılması ve bu amaçla yapılacak süslenme dinimizce uygun değildir.

Erkek veya kadının, burun, dil, dudak gibi organlarına delik delmesi insan fıtratına uygun değildir.
Kız çocuklarının kulaklarını delip küpe takması ise, caizdir ve uygundur. Ancak bunun dışında burun, dil ve dudak gibi yerlere delik delmek ve hızma takmak doğru ve sağlikli değildir.

Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada piercing görmek; diliniz veya dudağınızda piercing bazı incitici ve yaralayıcı kelime kullandığınızı ve bundan pişmanlık duyduğunuzu Vicdan azabini ifade eder.
görevinizi hakki ile yerine getiremediğinizi O piercing bizim Din, örf ve adetlerimizde olmadığı gibi Siz de Babaannenize karşi bize yakişan bir şekilde davranmadiğiniza yorumlanir..
Bu Vicdan azabindan kurtulmak istiyorsaniz Onu Dualarinizda unutmayin!!

Rüyada göbekte piercing anne ile derin bağlantı gösterir.
Babaniz annesini kaybetmiş,acısıni paylaş onu yanlız bırakma destek olun..
Rahmetlinin anneniz ile olan ilişkisi Sizi Babanizile aranizda olumsuz etkilemesin..Gönlümüz de herkesin yeri ayrı ve farklidir..

"Herkes kendi yaratılışına (mizaç ve karakterine) göre
hareket eder. Rabbiniz kimin en doğru yolda olduğunu daha iyi bilir. ”
isra 84 - Kur'an

D.u.y.g.u

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada piercing görmek
Selamun aleykum güzel insanlar, rüyamdan önce bu yorumun benim icin çok önemli olacağını belirtmek isterim. Şuan 2 yol ayrımındayim birisi evlilik birisi okumak. Bu gece yatmadan allaha dua ettim, allahim hangisi hayırlı ise bana bi işaret sun dedim. Rüyamda ise; dersane gibi bir ortamda oluyoruz, eski dersanemden bir arkadaşim yeni evlendi bu Ocak ayinda onu gördüm. Her yerine piercing yaptırmıştı bir sürü kolyeler takmış koluna bile kolye takmistı. Boynunda ki et benin üzerinde bile vardi piercing. Burnunu da deldirmiş yarasi aciyor ve şişmiş kizarmis oluyordu, üzülüyordu off aciyor gibisinden konuşuyordu.

E

Erdal Bulut

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm. Bende Rüyamda 4 sene evvel Boşandığım eşimi (Karımı) Burnunun ucunda halka gibi Piercingli, çok ince demirden ve ayriyeten Üst dudağinin üstünde Piercingli Gördüm. Ha bide siyahlı Giymişti, Başörtüsü de Siyahdı. Beraberdig, mutlu ve güler yüzlüydü eşim. Ben bir şeyler sakince söylüyordum o da ilgisini çekerek dinliyordu. Merak etdim acaba bu Piercingler ne anlam taşıyabilir acaba. Açıklayabilirseniz çok memnun olurum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun aleyküm. Bende Rüyamda 4 sene evvel Boşandığım eşimi (Karımı) Burnunun ucunda halka gibi Piercingli, çok ince demirden ve ayriyeten Üst dudağinin üstünde Piercingli Gördüm. Ha bide siyahlı Giymişti, Başörtüsü de Siyahdı. Beraberdig, mutlu ve güler yüzlüydü eşim. Ben bir şeyler sakince söylüyordum o da ilgisini çekerek dinliyordu. Merak etdim acaba bu Piercingler ne anlam taşıyabilir acaba. Açıklayabilirseniz çok memnun olurum.
Aleyküm Selam. Piercing vicdan azabına işaret edilir. Eski eşinizi gülerken görmek kişi hastaysa şifaya veya baş edemediği sorunların üstesinden gelmeye işarettir.

Üst Alt