• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada para bulmak

kuzan15

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm, rüyada para bulmak ne anlam taşır? Rüyamda para buldum. Bilmediğim bir yerde yürüyordum biriyle,yağmur yağıyordu ve evin önünden geçerken yerde 2 adet para buldum. Önce paraları almıyacaktım sonra neyse alıyım paraya ihtiyacım var dedim bulduğum paraları aldım. Daha sonra yeniden o evin önünden geçerken içeride kavga ediyorlardı,tartışıyorlardı. Rüya burada bitti. Birde diğer sorum ise şudur izninizle. İlk defa bir rüyayı bu kadar net gördüm ve hissettim, bunun manası nedir ve tüm benliğimle ordaydım bunu biliyorum hissettim herşeyi. Bunun manası nedir? allah razı olsun şimdiden...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Gönül Dostum..Rüyaniz Hayr olsun..
"bilmediğim bir yerde yürüyordum biriyle,yağmur yağıyordu"
hayatında ne istediğini ne yapmak nereye gitmek istediğini bilmediği yorumlanir..
Nereye gittiğini bilen adama, bütün dünya yol verir... ama kendisi de bilmiyorsa dost, ahbap ne yapsin...

Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

Rüyada para görmek, para bulmak; güven, öz değer, başarı ya da maddi değerleri temsil eder. Genellikle insanın gerçek yaşamında içinde bulunduğu ruh hali ile maddi konumu arasında bağları ifade eder ve para rüyaları dikkatle yorumlanmalıdır.
Rüyadaki paralar, alternatif olarak inanç, sevgi ve kalp konularıyla ilgili tutumları ifade edebilir. Özellikle, rüyada para bulmak aşk yada güç arayışını gösterir.

"2 adet para buldum, önce almıyacaktım sonra neyse alıyım paraya ihtiyacım var "
Bir kişi rüyasında bozuk para bulduğunu görür ise; gerçek yaşamında yakın çevresinde ve ya sosyal hayatında tartışmalar ya da kavgalara tanık olur.

Para tek başına mutluluk getirmez
Bir gün bir dolmuşta "Parayı sevmiyorum ama sinirlerime iyi geliyor" şeklinde bir yazı okumuştum.
İnsanda böyle tatlı çelişkilerin varlığı paraya verilen anlamla ilgilidir.
Parayı bir ideale ulaşmak için araç olarak görenlerle parayı amaç gibi görenlerin farklarını iyi ayırdetmek gerekiyor.

Mevlam! Sen'den gelene gelmeyene; ne şekilde belirlemişsen kaderime bu oyundaki biçtiğin rolüme yürekten kocaman bir eyvALLAH deyip gülüp gecmeniz gerekliligine yorumlanir.. ohhh Daha çok gençsiniz.. önünüze daha ne fırsatlar çıkacaktir... Selametle..

kuzan15

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun bozuk para değildi bulduğum kağıt paraydı bir de yine o evin önünden geçerken tartışıyorlardı aynı zamanda değildi ama.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
allah razı olsun bozuk para değildi bulduğum kağıt paraydı bir de yine o evin önünden geçerken tartışıyorlardı aynı zamanda değildi ama.
Cümlemizden inş..
Rüyada Kağıt para, kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır.

Rüyada Yolda giderken yerde bir para bularak aldiginizi görmek, elinizden bir miktar para çikacagina isarettir..

"o evin önünden geçerken tartışıyorlardı "
Hani derler ya ;Tek hatam yanlış yerde yanlış zamanda bulunmak ve yanlış kişiler arasında yaptığım tek doğru şey seni sevmekti....
bu çenem yüzünden de Seni kaybedebilirim..kissadan hisse...
Gerçek hayatta da Üstüne Vazife Olmayan İşe Karışirsaniz buna benzer bir tartışmanın içine girebilirsiniz...Allahu alem..

Arrslan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yerde para bulmak

Ben rüyamda yerde para buluyorum ve alıyorum. Sayıyorum 40 tl çıkıyor. Sonra babam parayı alıyor ve kücük erkek kardeşimle sahibine yolluyor. Anlamını gerçekten merak ettim. Yardımcı olursanız sevinirim.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam, rüyada para bulmak bazen tersine yorumlanır, yani elden para çıkması olarak tabir edilir. Fakat bu rüyayı sizden kaynaklı bazı yanlışların sebep olduğu uzun ve sıkıntılı bir dönemin, baba ve kardeş yardımlarıyla atlatılıcağı şeklinde yorumluyorum. En doğrusunu Rabbimiz c.c bilir.

Arrslan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun. Gerçekten yorumlamanıza çok sevindim. Teşekkürler.

Pancake

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada para ve kimlik bulmak

Selamün aleyküm, rüyada para bulmak nasıl tabir edilir..

Rüyamda annemden yufka yapmak için bir poşet un alıyorum. Poşeti açıp elimi una daldırınca unun içinde bir kese olduğunu fark ediyorum. Keseyi açınca içinde deste deste para ile bir güvenlik görevlisine ait kimlik buluyorum. Ve kimlige bakip kendi kendime bu parayı sahibine vermek lazım diyorum.

Not: güvenlik görevi eski mesleğim. Bu aralar bu görevime girmek için çeşitli girişimlerim oldu ve bir haber bekliyorum.

Yorumlarsanız sevirim.

Üst Alt