• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada nehir görmek

oguzhan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada nehir görmek veya rüyada nehire girmek: Tek başına yorumlanırsa, temizlik, saflık, manevi yönden yüksek dereceye veya bu özelliklerde olan bir insana işaretle tabir edilir. Ancak rüyada nehir görmek bazen nehirin durumuna görede tabir edilir. Nehirin temiz, pis, durgun, şiddetli akması gibi özellikleri ve rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte yorumlanması gerekir. Rüyada nehir görmekle ilgili aşağıdaki rüyayı ve alttaki yorumu okuyup bir fikir edinebilirsiniz. Nehir ile ilgili bir rüya gördüyseniz, rüyanızı ayrıntılarıyla birlikte yazıp bu konunun altına mesaj göndererek rüyada nehir görmek ile ilgili yorum isteyebilirsiniz. Yönetim...

Selamünaleyküm, rüyada nehir gördüm. Rüyamda bir nehirin kenarındayım. Havzası geniş haşmetle akan bir nehir ama su taşkınıyla oluşmuş. Hani büyük bir sel olur ya o sel suları nehir edasıyla akar aynen öyle.Suyun kıyısından karşıya ilerlememiz gerekiyor bir yere gidiyoruz.Sonra bir miktar nehire girmemiz gekekti. Önümde giden 2 hanfendi bu yolu kullanamda tecrubelilerdi, onlar direk dizlerine kadar suyun içine girip karşıya geçtiler. Ben basta suya girek istmedim sonra suya girmem gerektiğini anladım. Nehire girdiğimde çok zorlandım o kadar güçlü beklemiyordum, bir ara akıntıya kapılacaktım, yanından geçen 2 teyze aralarında konuştuktan sonra bana akıntıya kapılacaksın yardım edelim falan dediler. Ben yok dedim, gerek yok tek geçerim dedim ve çok zorlansamda tek geçmeyi başardım. Bu su (nehir) bazı yerlere zarar vemiş bazı yerlerede hiç zarar vermemiş tam aksine haşmet kazandırmış.
Size teşekkür ve minnettarlıgım belirteyim, vakit ayırıp rüyalarımızı yorumladıgınız için Allah razı olsun.Allah gönlünüzden geçen güzellikleri hakkınızda hayırlı olacak şekilde nasip eder inşallah. Şimdenden hayırlı yorumunuz için Allah razı olsun.Sağlıcakla kalın.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz Hayr olsun..Allah gönlünüzden geçen güzellikleri hakkınızda hayırlı olacak şekilde nasip eder inşallah.
size bir SIR vereyim mi? Rüyalari ilk okuduğumda Kalbimden Aklıma Düşenleri yazmak isterdim ama olmaz ki kacinci asirdayiz..
internet var google amca var her kes her yerde bir fikirler, yorumlar yapmakta..

Eyy muhacir Sen kim oluyorsun da Kalbinden Aklına Düşenleri yazma curettini gösteriyorsun diyor icimden bir ses!!
ama Benim mesleğim, hizmettim hayattim insanlar ile ruh, psikoloji ve duygulari ile calismakta, yaşamakta, geciyor!!
elimden kac tane koruyuculugunu yaptigim insan,cocuk gecti.. her biri bir alem gibi okunmaya deger Allah-in en guzel mucizeleri, kainattin kitabi, idi...
yazana degil yazdirana bak!!! Aklından kalbine Düşürene bak!!

yine de olmaz!!Kalbinden Aklına Düşenleri yazamazsin! niye olmazsin!!her Cuma seherinde kalbine düşen duayi da yapmiyormusun..?

Genişlik ve darlık sendendir Allah’ım!Gönlümüze gökyüzü genişliği,yeryüzü bereketti ile lütfet.
ALLAHIM Hastalara şifa Dertlilere deva, İşsizlere iş ,Aşsızlara aş ,Eşsizlere eş İmansızlara iman nasib eyle..
Hayat yolumuz,yine karıştı,Hayat, bir puzzle gibi...bin bir parçaları var ve ben onları hikmet gözü ile birleştiremiyorum...
birileri hayat suyumun gelişini engellemek için kürekle önüne set germiş bunlari anca Sen açabilirsin ..amin.....

Hayatı,kaderin akışına bırakin!!sizin istediğiniz gibi değil de kaderin ilahi takdirin istediği gibi yaşamayı deneyin..
başınıza gelen ufak tefek şeyleri kabullenirseniz emin olun,Siz de ailenizde çok daha mutlu olacaksınız...
Herşey olabilir hayatta sizin dışınızda gelişen,ama unutmayin bunlar hepsi birer imtihan vesilesidir!!
Rahat olun.Yapacaklarınızı yine yapın.Ama sizin dışınızda gelişen hiç birşeyi kafanıza takmayın.Söyleceğiniz tek şey su:
DEMEK Kİ KADERDE BÖYLE OLMASI GEREKİYORMUŞ..

Engeller her zaman olacak bazen engelleri atlayacaksınız bazen de çok zorlansanda zamano, vakti geldiğinde tek başina geçmeyi başaracaksın..
Ama adımlar ya yavaş ya da hızlı bir şekilde sürekli devam edecek...ve her şey gelip gececektir!!Allah cc.sağlık ve huzur versin..

Hayatı ciddiye alın, önemseyin, ama sizin dışınızda gelişen sizin değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabul edin...ve Allah`a havale edin!!
Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâh.

Gün doğmadan neler doğar.Eminim ki o hepimiz için en hayırlı olanı yaşatacaktır.

Rüyada nehir görmek; başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır.
Sahip olduğunu güç ve yeteneklerin farkında olmalı ve kendinizi geliştirmelisiniz anlamıni taşır...

psikolojide Rüyada nehir görmek ;
Hayatın akışı,bakış açısısu hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsuru; sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade eder
Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür..

Nehir kenarı görmek ; iyi bir insanla tanışacaksınız ve bu kişinin size yardım edeceğine işaret eder.

Nehire girmek; makam sahibi iyi bir insandan yardım almak olarak yorumlanır. Bu kişinin desteği ile önünüze yeni fırsatlar çıkacağını gösterir.

Rüyada Nehirden geçtiğini görmek;
hayatınızda önemli bir dönüşüm ve derin ruhsal gelişimin geçirmekte olduğunu gösterir. Verdiğini emek ve gayretlerin meyvesini toplama fazlina yorumlanır...
su akar yolunu bulur, insanlarda kendi yolunu kendi bulur...Selametle..

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Rüyada nehir görmek; değerli, şöhretli, düzgün karakterli birine işarettir.

Yavaş ve durgun akan ırmak huzur ve sükuna, dalgalı ve hırçın akan nehir heyecan ve strese delalettir.

Bir ırmaktan su içmek, dünya hayatında insanın tabi tutulduğu imtihanlardan birine, Nehir sürekli rızka, salih amele, kadri yüce insana, Nehre girmek büyük bir zat ile münasebet kurmaya yahut böyle birinin huzuruna çıkmaya; yolculuğa yorumlanır.

Rüyada kirli ve bulanık nehir görmek, maddi mal kaybı yaşamaya, eldeki değerlerin eksilmesine, temiz berrak nehir görmek ise, nasip olarak tabir edilebilir.

Üst Alt