• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada nargile görmek

Ö

ömer tan

Kayıtsız
Misafir
Selamun Aleykum ismim ömer tan bekarım 1983 yılı dogumluyum denızlıde yasamaktayım asgarı ucretle gecım derdındeyım ısyerınde ıslerım cok ıyı ama calısanlardan bazılarının ters davranıslarından artık bıktım ve yakında ısımı degıstırmek ıstıyorum dun gece uykuya daldıktan sonra defalarca uyandım bu bende cok sık olan bırsey degıldır en son uyuya kaldıgımda sabah olmak uzereydı ve ruyamda babama nargıle hazırlıyodum o da sevınmıstı cunku koylu ınsanıdır bılmez boyle seylerı bı ara nargıleyı unuttugumu farkettım tekrar baktıgımda nargılenın ıcıne koydugum tutunu yanmaya baslamıs ve sımsıyah olmustu. dıkkate alıp yorumlarsanız cok sevınırım . Allah'a emanet olun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hayırdır inşallah.
Sabredin Kardesim sabredin..Sabirsizliginizin sonu işsizlik olmasin...

İçimizdeki o sabırsızlık neredeyse elimizi kolumuzu çekiştiriyor, düşünmemize bile fırsat tanımadan arkamızdan itiveriyor sanki.
Bir tek hareketle koşmaya başlıyoruz, ne ardımızı ve önümüzü görmeden. Gerek kendi içimizde gerekse çevremizde yıkıp geçtiklerimiz de cabası...
Lutfen O insanlar ile araniza bir mesafe koyarak ne kendi nede baskalarinin ekmegi ile oynamayin...
Nargile;Eğlenceli ama yararlı olmayan söz, söylentidir...Siz bu isten baska ise de girseniz Siz kendinizi degistirmedikce hic bir yerde huzurlu olamazsiniz..

Kendi değerimizin farkın da olalım ve başkalarının hayatımız üzerinde, kendimizden fazla söz sahibi olmalarına hayattimizi etkilemelerine izin vermiyelim...
hayatımızın amacı diğerlerinin bizim için ne düşündüğüyle, ne söylediğiyle değil, kendi eylemlerimizle anlamını bulur...

Sabrin sonu Selametir efendim.. kaybedeceginiz kazanacaginizdan fazla olmasin bir de babanizin fikir ve tecrubelerini de sorun...
nargilenin tutunun yanmaya baslamasi siyah olmasi pek hayra alamet degildir..
gam, keder hastalik ve SIKINTI ile yorumlanir.. gelin beni dinleyin biraz daha sabredin ...isinizden ayrilmayin.. Rabbim en iyisini bilendir!
Bir Kapi diger KAPIYI acana kadar bekleyin..her seyin bir zamani ve vakti vardir!Allah cc, yar ve yardimciniz olsun..
Selamet ile Hayra kalin.

Üst Alt