• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada minibüse binmek

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada beyaz minibüse binmek. Rüyada minübüse bindiğini görmek.
Hayırlı günler hayırlı çalışmalar hocam. Gece istihare namazına yattım rüyamda beyaz bir minibüse bindiğimi görüyordum. Daha sonra bir kaç kişi ile birlikte yolda yürüyordum yürüdüğüm yerlerde namaz kılmak istiyordum. Ama kısa bir süre sonra herkes namaz için durmaya başlıyordu ama birazcık bunlarınki gösterişti ben buna biraz sinirleniyordum. Ben namazlarımı doğru kılacağım kim ne derse desin diyordum. Bu rüyanın devamında beni ve yanımdaki birine zarar vermek isteyen birisinden de kaçtığımı görüyordum.

Aynı gün sabah namazından sonra da tekrar istihareye yattım:
Rüyamda tekrardan da yine beyaz bir minibüse gece vakti bindiğimi görüyordum. Liseden bir arkadaşımı görüyordum. İdeolojik olarak aynı fikirde değiliz diyordum ama bunlar önemli değil önemli olan arkadaşlık diyordum. Kız kardeşimi görmeye başladım bir erkekle basketbol maçı yapacaktı. Ben bunun haksızlık olduğunu düşünüyordum yani biri kız bir erkek hem cinsiyet olarak uymaz hem de güç ve kuvvet olarak olmaz diye düşünürken futbol oynayan çocuklar görmeye başlamıştı. Forma rengi sarı ve yeşil olan bir takım sahada oynarken başka bir maçta oynanıyordu. Ben yine sitem ediyordum hiç bir sahada iki maç oynanır mı diye.

Evet hocam belki bir biraz karışık bir rüya oldu. Ama benim özet olarak oradan çıkardığım doğruyu istediğimi, kadına eşit haklar verilmek istendiğini, gösteriş için namaz kılmamayı, ideolojik olarak insanları kıyaslamamak gerektiğini, sanki doğruyu eşitliği veya dürüstlüğü aradığımı görüyordum. Tabi ki bu benim fikrim umarım ki sizin bu konudaki görüşünüz farklı olacaktır.

Bu rüyayı yazmamın nedeni de iki rüya da beyaz minibüse bindiğim gördüm. Geçenlerde de yine beyaz bir minibüse bindiğimi gördüm. Bellik bir süre önce rüyada amcamın kullandığı bir araba kazası atlattığımızı gördüm aynı rüyada otobüs gördüm ve otobüs bir öğrenci kafilesini taşıyan turistlere aitti ve o kafilede inanılmaz güzellikte sarışın bir kız görmüştüm ve ben onu çok beğenmiştim. Aynı şekilde son rüyalarımda sürekli nehir görüyorum hem de suyu çoşmuş yeşil renge yakın nehirler.

Hocam lütfen hakkınızı helal edin belki bu rüyaların bir bağlantısı vardır birbirleriyle diye düşünüyorum. Sizi yoruyoruz ama sizin verdiğiniz rüya yorumlarındaki işaretler ve bizleri uyarıcı sözleriniz ve o güzel nasihatlarınız. Beni yazmaya yönlendiriyor. Allah sizden razı olsun Gönül Sızım Hocam.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler hayırlı çalışma ve bereketler, rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada minibüse binmek ;
kişinin geçim vasıtalarına, kısa vaade de motive edici ,ya uzun vaade ne olacak...? elde edilen başarıların geçici olduğuna, işin kalıcı olmadığına işarettir.
kısa yolculuk,kafa karışıklığı ,yanlış düşüncelerinizin doğru olduğuna kendinizi inandırdığınızı simgelemektedir.

rüyada beyaz bir minibus;
Her şey ayan beyan olmadan Besbelli, apaçık, açık seçik bir biçimde bir konuda karar vermeyin..İtikadınca her an imtihan içindesiniz...

çok arzu ettiğiniz konular için şartların henüz olgunlaşmadığına ve sabırlı olmanız gerektiğine, sabrınızın karşılığını alacağınıza, feraha ve güzel günlere delalet eder.
selametle..

Kısa Yoldan Nasıl Zengin Olunur

Üst Alt