• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada milletvekili olmak

çapraz bağlar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada milletvekili görmek rüyada milletvekili olmak rüyada millet vekili olduğunu görmek
Selamün aleyküm.. Rüyada millet vekili olduğumu gördüm. Bugün sabah namazından sonra gördüğüm rüyada milletvekili olmak için Seçim hazırlıkları için mitingler,projeler yapıyordum.. Tam hatırlayamıyorum ama masamın üzerinde bir sürü küçük notlar vardı.. Çoğu çalışmalardan ötürü teşekkür mesajlarıydı.. Sonra başbakanda mesaj gönderiyordu. Çok başarılısın seni aramızda görmek isteriz mi dedi, yoksa aramızda olmandan gurur duyuyorum mu dedi dediğim gibi tam hatırlamıyorum. Yalan olmasın ama bunun gibi bişeydi.. Çok mutlu oluyordum.. Öyle uyandım sonra.. Rabbim yardımcınız olsun.. Hayırlı günler.. İyi çalışmalar..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Millet-Vekil olduğunu görmek;
makamca yükselmeye ama bir de bunun Manevi yönü vardir...üzerine borç ve sorumluluk almaya,bir kimseye vekil olmak...
dünyamızı kazanalım derken ahiretimizden olmayalım...
Bir grubu temsil etmek,ön plana çıkmak isteği,tedbirli davranmanız gerektiğini ifade eder...

Rabbim dünya ve ahirettin için hayırlı olanini versin..Selametle..

Efor

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Milletvekili Olmak

Rüyada milletvekili olmak, rüyada milletvekili olduğunu görmek yorumu.
Selamün aleyküm,
Her gece yatmadan önce ayetelkürsüyü, ihlas ve nas sürelerini okur yatarım.
Dün gece de aynen dualarımı yaptıktan sonra yattım. Uyuduktan bir kaç saat sonra gece rüyamda milletvekili olduğumu gördüm. Uyandım hemen internetten rüyama baktım. Ticari olarak olumsuzluklarla karşılaşacağımı gördüm, tüm düzenimin bozulacağını gördüm, hayırlısı Allah'tan dedim tekrar uyudun. Ve aynı gün bir müşterim (yöneticisi) bir konuyla ilgili maddi açıdan önceden yardımcı olacağı konusunda söz vermişti yardımcı olamayacağı konusunda e maili geldi. Bu rüyam ve aynı gün gerçekleşen gelişme ile ilgili görüşlerinizi rica edebilirmiyim.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Allah ettiğiniz duaları kabul eylesin.
Her gece yatmadan önce ayetelkürsüyü, ihlas ve nas sürelerini okuyorsunuz ne güzel!!!
cenin , cin ve ruhu insan. şimdi babamızda cenin-dik ,alak ile anne rahmine teslim edilip orada suret giyerek mülk alemine geldik.
Beden Arzını Temiz tut...ve her gece yatmadan hemen önce abdestli olarak;E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..
Bedenin abdesti su ile, Nefsin abdesti gözyaşı ile,Aklın abdesti ilim ile, Ruhun abdesti aşk ve muhabbet iledir..

Sen ne kadar bilirsen bil,Senin bildiğin karşındakinin anladığı ve nasibi kadardır yazılanlardan kendince,kabınca doldur bir şeyler..........

Rüyaniz Hayr Olsun
Rüyada milletvekili olduğunu görmek;
tedbirli davranmanız gerektiğini ,bazen de yorgunluk, bıkkınlık ve dinlenme ihtiyacınız olduğunu işaret etmektedir.

Millet-Vekil olduğunu görmek;
makamca yükselmeye ama bir de bunun Manevi yönü vardir...üzerine borç ve sorumluluk almaya,bir kimseye vekil olmak...
dünyamızı kazanalım derken ahiretimizden olmayalım...
Bir grubu temsil etmek,ön plana çıkmak isteği,tedbirli davranmanız gerektiğini ifade eder...

Rabbim dünya ve ahirettin için hayırlı olanini versin..
"Allah; dinini düzelten kişinin dünyasını da düzeltir. "Hz. Ali r.a.. Selametle..

Üst Alt