• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mezar görmek

aslıgrl

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ölü ve mezar görmek

Selamünaleyküm dun gece ruyamda buyuk bır alandaydım, bır erkek ölmüş kefene sarıp yatırmışlar ve mezar kazıyorlar ama etrafta başka hiçbir mezar yok. Boş bır evmiş orası oranın içine kazıyorlar mezarı ölü adamı yatırmışlar beyaz bır örtü vardı üzerınde hiçbirşey yapmadan sadece seyrettım. Bilen kardeşlerım Allah rızası için yorumlayabılır mı ?

ummbtl

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun. Çok teşekkür ederiz. Selam ve Dua ile...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam aslıgrl kardeşim rüyaniz Hayr olsun
Rüyada mezarlar görmek;
insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir .gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında
sizde olduğunu, arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak,
hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır.
Rüyada mezar görmenin aslında yorumu;yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir.

Rüyada Mezar kazıldığını, görmek;
gerçek hayatta bir vefat haberi almaya yada Bir Mezar Açıp artik yanlızlığını mı ,bütün sıkıntılarını ve negatif enerji ve düşüncelerini mi geçmişin acılarını mı
bilemem gömeniz gerektiğine işaret olabilir...

Rüyada Yeni mezar görülmesi;
yeni yapılmış bir mezar, bu rüya başkalarının yaptığı hatalar yüzünden sizin sıkıntı çekeceğinizi işaret eder.

Rüyada Ölü Görmek;
Ölü diri veyenilik getirir,bazen de gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz
tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret edebilirayrica Rüyada ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler..

Ne mi öğrendim hayattan?
İyice tanımadan bir insana bağlanmamayı, beni takmayanı takmamayı, verdiğim değeri haketmeyen insanları silmeyi, gidene dur dememeyi,
giden bensem arkama dönüp bakmamayı, gözyaşlarımın değerli olduğunu ve onlara değmeyecek kişiler için harcamamayı, bir çift tatlı söze, masum gülüşe kanmamayı,
ben izin vermedikçe kimsenin beni üzemeyecegini ve herşeyden değerli olduğumu anladım...selametle..

acilangul1

cratec

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Mezar Görmek

Rüyada kendini mezarda görmek, rüyada mezar görmek tabiri. "Rüyada mezar görmek" ne demektir?
Selamün Aleyküm. Ben kendimi bir mezarda görüyordum. Sola baktım 2-3 tane mezar vardı. Çocuk ve bebek mezarlarıydı. Bir tanesinin üstünde yazı vardı. Yazıyı hatırlamıyorum ama 'biricik kızımız' vardı gibi. Etrafıma baktım arkada da başka mezarlar vardı. Bir tanesine biraz baktım sonra önüme döndüm ve bir fatiha okuyayım dedim. Vakit akşama geliyordu. Biraz da korkuyordum, fatiha'yı hızlıca okudum. Sonlarına doğru iyice tedirgin oldum ve sanki ruhlar geldi gibi hissettim ama emin değilim. Fatiha'yı bitirip 'Allah'ım onlara rahmet et' dedim. Bu tedirginlikle uyandım ve sanki cidden ordaymışım gibi bir his geldi. Rüyamın tabiri nedir? Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir..
Rüyada mezar-mezarlık görmenin üç tabiri vardır:
1-Üzüntü-Vicdan azabı
2-Zindan, beden hapsinde olmak
3-Sıkıntı

çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz
tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret edebilir.

Rüyada Fâtiha-i şerifeyi okuduğunu görmek;
güç işlerin kolaylaşmasına, maişetin bolluğuna, hayır ve berekete işaret eder.
Rüyada Fâtiha'yı okuduğunu gören kişiye Yüce Allah hayırlı sebepler ve kapılar açar. En doğrusunu Allah c.c bilir.

Rüyanizin Psikolojide ki Yorumu;
Stress,Korku, endişe, tedirginlik ve panik halini bilinçaltı yaşıyor olabilirsiniz.
Korkularınızın esiri olmayın! Korkularınızın, sizi esir almasına izin vermeyin. İstediklerinize, hayallerinize odaklanın, korkularınıza değil.
Allahu Tealadan her şeyin hayırlısını dileyin..Selametle..

cratec

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun. Aslında negatif enerji sahibi ve olaylara olumsuz yönde yaklaşan benim. :) Bu huyumu düzeltemiyorum bir türlü. İnşallah Cenab-ı Hak nasip eder de düzelirim. Bir de bebek mezarı için müjdeli haber, kısmet vs deniyor. Doğru mu? Allah razı olsun tekrardan.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah cc. cümlemizden razı olsun.
Rüyada bebek mezarı görmek ;
Reel hayatında umutlarını kıran veya yeni bir başlangıca imza atmanı ertelemeye sebep olan bir olay yaşadığını anlatır. Yada siz kendiniz kendinize bir engelsiniz, kendinizin üstüne bir çıkabilseniz..
Ancak değerli dost veya arkadaşlarının desteği ile bunu atlatacağını işaret etmektedir.

Psikolojide Rüyada bebek mezarı görmek ;
Yeni başlangıçlar, yeşeren umutlar, filizler, umudunuzu kestiğiniz şeylerin bir anda tekrar yeşermesi anlamına geliyor..

Peygamber efendimiz, sav (Allahü tealaya günah işlemeyen dil ile günahsız bir ağızla dua edin )buyurdu.
Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. (Tergibüs-salat)

cratec

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
"Reel hayatında umutlarını kıran veya yeni bir başlangıca imza atmanı ertelemeye sebep olan bir olay yaşadığını anlatır."

Bir mesele var ama o mu değil mi bilemiyorum. İnşallah Cenab-ı Hak nasip etsin de böyle bir şey varsa bulup üstesinden gelebileyim. Amin. Allah razı olsun.

firatduran

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada mezar görmek

Merhaba, gordugum ruya şöyle; kardeşimle evden uzak köy gibi bir yerde isyeri acmisiz. Sabah vakitleri calisip didinmişiz akşama dogru iş bitmiş kardeslerim kahveye gitmiş bende onlari goreyim diye gidiyorum, kahvede sakalasiyoruz, ben cikip koy icinde geziyorum bir abla var evinin önünde 2 çocuğunu topraga vermis. Mezarin tam önündeyim ve mezarin ustu cok guzel ciceklerle dolu yani cickeler kendisi acmis, icimden bu mezarda yatan gercekten iyi insanmis izlenimleri doguyor. Sonra bir donuyorum abla diger cocugunu ariyor. Ufak yasta 2-3 falandir heralde. Bende cocuga sesleniyorum, cocuk ortada yok. Sonra Akşam ezani okunuyor cok hos geliyor sesi, ezan bitmeden kadin buldum diye evden asagi iniyor. Karanlikta pek goremiyorum kucaginda kocaman bir bebek gibi birsey o an ne oluyosa bir urperti kapladi icimi ve birden havada dondurulmeye ordan oraya sarsilmaya basladim beyaz ve pembe tonlu oldu heryer ve bunu gercek bedenimdede feci sekilde hissettim. Bunu yasarken uyandim, gozlerimi actim olay devam ediyodu rahat 1-2 dk boyle gecti hareket dahi edemedim. Bagiramadim. Allahu Ekber Lailahe illallah besmele ve fatiha okuyorum, sadece aklim calisiyor. Sonra yavastan hareket edebildim ve ayaga kalktim. Bu ruyayi yazarken ayni urpertiyi defalarca hissettim. Bu ruyaya ne yorum yapilabilir?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada mezar görmek;
insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir .kişinin günahları veya hataları yüzünden vicdani rahatsızlığını simgeler.
Dini görevleri yerine getirmedeki eksiklikleri ve bu nedenle hissedilen üzüntü ve vicdan azabına işaretle tabir edilir.

Rüyada Fâtiha-i şerifeyi okuduğunu veya okunduğunu görmek;
güç işlerin kolaylaşmasına, maişetin bolluğuna, hayır ve berekete işaret eder.
Rüyada Fâtiha'yı okuduğunu gören kişiye Yüce Allah hayırlı sebepler ve kapılar açar. En doğrusunu Allah c.c bilir.

Rüyanizin Psikolojide ki Yorumu;
depresif bir ruh halinde olup üşengeçlik, boşluk, amaçsızlık, stres, endişe, korku ,Motivasyon yok, tedirginlik ve panik halini bilinçaltı yaşıyor olabilirsiniz.
Korkularınızın esiri olmayın! Korkularınızın, sizi esir almasına izin vermeyin. İstediklerinize, hayallerinize odaklanın, korkularınıza değil.
Allahu Tealadan her şeyin hayırlısını dileyin..Selametle..

acilangul1

Üst Alt