• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada melek görmek

L

leyla

Kayıtsız
Misafir
Rüyada melek görmek güzel bir haber alacağınıza yorumlanır.

Eğer melek size doğru geliyorsa, yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerekir anlamındadır. Rüyada meleklerle konuşmak veya onlardan bir şey almak, o kimsenin, şehit olacağına işaret eder.

Meleklerin bir yere indiğini görmek eğer sıkıntı ve şiddet ve dert içindeyseler, kurtulacaklarına yorumlanır.

Meleklerden herhangi birini görmek hayra; Bir yere melek indiğini görmek, orada yaşayan insanlar için hayır ve nimete, üzüntü ve kederden kurtulmaya,

Melekle birlikte uçtuğunu görmek dünya ve ahiret mutluluğuna,

Meleği insan suretinde ve temiz giyimli ollarak görmek sevinç ve sürura, hayır ve berekete; meleği pejmerde ve kötü elbiseler içinde görmek üzüntü ve kedere, hasar ve zarara,

Meleği kadın suretinde görmek bazı şeyleri eksik ve kusurlu yapmaktan dolayı makbul biri olmadınığa,

Kendini melek olmuşgörmek zafere, yücelik ve saygınlığa, Meleğin kendisine lanet ettiğini görmek inanç bozukluğuna ve dinde fesada,

meleğin kendisiyle konuştuğunu görmek dünya ve ahirette büyük hayır ve faydalara,

Meleklerin bir kimseye selam vermesi basiref ve anlayışa, makbul amale ve güzel sonuca işaret eder.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüya: hep şükrediyordum rüyam da allaha rüyamda, annemle gök yüzüne baktım 2 melek başımızda dönüyordu ben çok mutluydum.

Yorum: Selamun aleykum Leyla kardesim Hos geldiniz..
Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbimde HAYRA cikarsin

"Daima hayra ve hayırlı işlere niyetli ol.O hayrı işlemeye muvakkat olamazsan dahi mükafatını görürsün…"
der Muhyiddin İbn-i Arabi..sizin ruyanizda da iste oyle bir guzelik var!iste..
Rüyada melek görmek güzel bir haber alacağınıza yorumlanır. Eğer melek size doğru geliyorsa, yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerekir anlamındadır..Allahu alem..

her daim Siz ve anneniz Vicdân Sahibi olun..ki selamette ereseniz..
Allah Teâlâ'nın ruha koymuş olduğu insaf ve merhamet hissi ve hakkın bir saikidir. Ruhun hayrı şerden ayırd eden fitri bir melekesi ve kuvvetidir.
"Her bir nefse (ruha) ve onu düzenleyene, sonra da ona hem kötülüğü, hem de ondan sakınmayı ilham edene and olsun ki, onu (ruhunu) kötülüklerden tertemiz yapan muhakkak, felah buldu. Onu alabildiğine kötülüklere batırıp günah ile örten ise elbette hüsrana uğradı"(eş-Şems, 7-10)
Selamet ile hayra kalin...

Üst Alt