• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada markete gitmek

tebessümet

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamünaleyküm rüyamda markete gidiyorum yeni açılmış bir market. Sabun alacağım ama aradığım sabun yokmuş getireceğiz diyorlar ve fiyatını soruyorum biraz pahalı geliyor ve markette gelinlik satılıyor ve çeyiz eşyaları.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm selam Hayirli Cumalar ve Hayirdir insallah..
Rüyada market görmek gerçek yaşamınızda fiziksel ihtiyaçlarınızdaki eksikliğin size verdiği duygusal etkileri işaret eder.

Markete gitmek;Bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sorumluluk hissettiğinizi işaret eder
Marketten hiç bir şey almadan çıkmak bir depresyon veya keder yaşadığınızı işaret eder.

"Sabun alacağım ama aradığım sabun yokmuş "
Rüyada sabun görmek ;sıkıntılardan arınma,para ve iş hayatında başarı anlamına gelir. ..
Siz kendinizi olumsuzluk, negatif duygu ve dusuncelerden bir ARITIN da gerisi Allah kerim...
ama siz hic bir bedel ödemeyi göze almadığınıza isarettir..

"markette gelinlik satılıyor ve çeyiz eşyaları. "
nasip, kismet, yolculuk ,yenilige yorumlanir..
hayirli gunler..

spartaizmir_35

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Markete Gitmek

Selamın aleyküm. Bir rüyamı yazıcam, tabirine vakıf arkadaşlar varsa yardımlarını istiyorum.

Eşim ve çocuğumla evden markete çıkıyoruz. Eşim bir marketi beğenmeyip faha fa yukarıdakine gitmemizi istiyor. Gidiyoruz ama gittiğimiz yolu ilk defa görüyorum. Bir markete gidiyoruz, ev gibi odaları var. Bir odasına tüm malları raflamışlar. Garibime gidiyor. Eşim alışveriş yaparken ben markette geziyorum, bir yan odanın çok büyük olduğunu ve düğün salonu gibi masaların olduğunu görüp, acaba neden maalları buraya da koymamış da sıkıştırmışlar diyorum. O ara eşime de burayı alsak çok kâr getirir diyorum ama o da bana uraya en az 3 milyon lira isterler diyor.

Sonrasında ben çocuğu alıp iniyorum. Eşim arkadan gelecek diye ağır ağır yürüyorum ama eşim gelmiyor. Çocuğu eve bırakıp yürümeye devam ediyorum.

Sonra eşimi arıyorum, telefonu normal hayatta hiç sevmediğim, eşimden uzak olmasını istediğim bi iş arkadaşı açıyor. "Ben o kadar dedim anlamadı (eşimden bahsediyor)" diyor ve ben aldatılmış gibi hissedip telefonu kapatıyorum. O ara yürüdüğüm yol sanki bir köyün inişi gibi.

Sonrasında kayınpederimi arayıp mahçup bi şekilde "kusura bakma baba, biz boşanıcaz" diyorum ve iki tarafı boyumdan yüksek tellerle çevrili, 1 metre kadar genişlikte bi yoldan, taşları otları aşarak yürüyorum. Telefonu kapattıktan kısa süre sonra kayınpederimi görüyorum. Bu kez de eşimi o arıyor,yine o kişi açıyor ama kayınpederim alaycı tavırla gülerek "aşık mı oldunuz lan siz" diye laflar ediyor.

O an bunalıp uyanıyorum.

Birkaç zamandır bu kişi ve eşimin tavrından rahatsızlığım var, acaba bu sadece bilinçaltından mı kaynaklanıyor yoksa bu rüyamın da bana anlatacak şeyler mi var?

Selam ile.

Hafıız

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selami Aleykum,
Öncelikle böyle bir işi Allah rızası için yaptığınızdan ötürü Rabbim razı olsun..
Ben rüyamda ailemde markete girdiğimi gördüm (ama bu marketten kesinle alışveriş yapmayız) reyonlarda çanta vardı. Çanta almak çok istiyorum ama annem buna müsaade vermiyor.kasaya gidip bir yoğurt elime alıyorum ve hemen ordan çıkıp eve dönüyorum .
O sırada manav reyonunda bir tanıdığımı babamızda ondan çilek aldığını gördüm..
Yorumlarımısınız acaba.

Üst Alt