• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mahmut Ustaosmanoğlu'nu görmek

H

Hatice Ergün

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm. Ben ve kurstan bir kaç talebe hoca efendi hazretlerinin hanesinin oraya gidiyoduk, piknik yapacakmışız. Sonra efendi hz. geliyor tekerlekli sandalyesiyle. Biz onu görünce hemen yanına gidiyoruz, o da kalkıyor sandalyeden bize elini uzatıyor, elini öpüyorum sonra işte kucaklaşıyoruz gözleri de görüyodu sanırım. Sonra ben heycanla elini öptüğümde elini hala tutuyorum bırakamıyorum efendi hz. elimi çok tutmayın kızım gibisinden birşey diyor, hani erkek ben kızım ya sonuçta.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamün aleyküm. Ben ve kurstan bir kaç talebe hoca efendi hazretlerinin hanesinin oraya gidiyoduk, piknik yapacakmışız. Sonra efendi hz. geliyor tekerlekli sandalyesiyle. Biz onu görünce hemen yanına gidiyoruz, o da kalkıyor sandalyeden bize elini uzatıyor, elini öpüyorum sonra işte kucaklaşıyoruz gözleri de görüyodu sanırım. Sonra ben heycanla elini öptüğümde elini hala tutuyorum bırakamıyorum efendi hz. elimi çok tutmayın kızım gibisinden birşey diyor, hani erkek ben kızım ya sonuçta.

Ve aleykümselam rüyaniz hayr Olsun;
Rüyada mahmut Ustaosmanoğlu'nu görmek;
"Ruh ile beden bir olmazsa bir milyon kere Allah (c.c) desen boş."diyor Mahmut Ustaosmanoğlu (K.S.)

Rüyada Mahmut Ustaosmanoğlu (K.S.) Görmek;
Dini ,Rahmani gönül bilgiler edinmek için bir kimseden feyiz alip ilim ögrenmek istediğinize işarettir.
mahremiyet konularını daha fazla dikkat etmenize bir uyari ..selametle..

Üst Alt