• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada mahkeme görmek

tebessum13

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada mahkeme görmek.
Selamunaleykum, ruyamda esim mahkemede ceza aliyor bende ordayim bir dinleyici olarak. Mahkeme kalabalik esim cekiniyor yavasca yerinden kalkip dikildigi yerden beni ariyor ama baskalarindan da benden de cekiniyor. Yuzunde kizariklik ve cok sivilce var. Beni kalabaligin icinde gozleriyle ariyor beni gorunce yavasca el salliyor. Ben de icimden ona kizginim ama bende yavasca ona elsalliyorum. Yorum yaparmisiniz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümsela,Rüyaniz Hayr olsun.
Rüyada mahkeme görmek ;
Arkadaşları ,aile veya rakiplerinizin çıkaracağı sorunlar yüzünden başınızın ağrıyacağına işaret eder.
Bu rüya aynı zamanda beklenmedik bir zamanda tartışma yaşayabilir manası taşır.
Mahkemede Eşinizin, ceza aldığını, görmen ise hayatında yaşadığını sıkıntıları üzüntüye, hayatınızda önemli değişikliklerin olacağına, düşmanlarınızla mücadele etmek zorunda kalacağınıza işarettir..

Bazen hayatta en zor şey kızgınlık ve kırgınlıkları let it go... Bırakmak..!!salıvermek... unutmak, affetmek, insani kendi değeri ile bırakmak...
Mahkeme-i Kübra’dan önce, kendi vicdanımızda beraat etmeye bakmalı!

Rüyada yüzde sivilce görmek;
rüyada görülen sivilce kişinin bir sıkıntısını ,stresse sembolize eder...
birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşmaya ,gereksiz stress ve sebepsiz kırgınlıklara tabir olunur.
benlik saygısı ve öz-imajı ile ilgili konular hakkında bilgi verir.. sahip olduğunuz kimi ön yargılardan hemen uzaklaşmanız gerektiğini işaret eder...selametle...

let it go

Üst Alt