• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kurt köpeği görmek

ebru ecrin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm,ablacım. Rüyada kurt köpeği gördüm, rüyamda bir kurt köpeği yavrusundan korkup kaçtım, benim bağırmam üzerine biri kurt köpeğine ateş edip kulağından yaraladı.Sonra ben daha çok korkup yeşillik bir yerde tepeye doğru kaçmaya devam ettim, yakalandım. Tam arkamda kurt köpeğinin annesi vardı. Sonra kurt köpeği benimle konuştu, yavrusunun yaralanmasına sebeb olduğumu söyledi bana. Ben çok şaşırdım saldırmasını beklerken benimle sakin sakin konuşuyordu. Kurt köpeğine, yavrusunun beni kovalayıp korkuttuğunu söyledim ve uyandım. Çok gerçekçiydi,uyandığımda rüyanın etkisiyle içimde pişmanlık duygusu vardı ama sebebini bilmediğim bir mutlulukta vardı.Allah a emanet olun.Yorumunuzu merakla bekliyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,kardeşim Rüyaniz Hayr olsun..i
nsan Ne Zaman Olgunlaşmaya Başlar biliyormusunuz?
Herkesin bağrında yırtıcı bir hayvan var. Bizim işimiz o hayvanı terbiye etmek ,sesini kesip ve vicdanimizin sesini duyabildiği zaman..

Rüyada kurt görmek;güçlü bir hayatta kalma içgüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler.
Kendiniz hakkında olumlu ve adil düşünün.
Ne yaparsanız yapın, her zaman elinizden gelenin en iyisini ,en adil ve vicdanli olani yaptınız mi insani kamil olma yolundasiniz..

rüyada kurt köpeği konuştuğunu görmek; anlayış sahibi biri olmaya, dost sohbetlerine önem vermeye, ibadet ehli kimselerle anlaşıp uyuşmaya,
günahkâr kimselerle ilişkileri dondurmaya işaret eder.
yada temiz ,saf imaninizin Allah katında ne kadar beğeni ve sevap kazandığınızı göstermektedir.
Hayvanların rüyada konuştuğunu görme;, insanın doğaüstü bir kabiliyetini ve süper iman gücünü temsil eder,
onun bize vermek istediği mesaj, akil ,zeka ve vicdan sahibi olmayı kainatta ibret ve hikmet gözü ile bakmamizi belirtir.

Hayatımizda en çok verdiğimiz savaş ,Nefsimiz kabul etsede ,etmesede. Her zerreyi Hak göre-bilmek ve sabrı cemil kapısında bütün ümitlerimin bittiği noktada ,
hz. Allahın benim duama icabat edecegine zerre kadar kalbimde şüphe duymadan beklemek olsa gerek..

Bütün bir gün kosusturup dururken bir de bakilir ki ömür gecmis tipki karisdirildikca eriyen şeker gibi...bizde eriyoruz şeker misali gün be gün...
Hayat bu işte Ne bırakabildiysek artık geride...Yada Ne götürebiliyorsak ahirete...
Aslında Hayat bir imtihan sadece...Ne mutlu ki; Bu imtihanı geçebilene...
Geriye dönüp baktığımızda koskoca dediğimiz bir ömürsadece ve sadece topu topuna bikaç saniye...
İyi ,ya da kötü başkalarına yaptıklarımız, yarın ahirette karşımıza çıkacak şeylerin tohumlarıdır...kissadan hisse..

kul hakkı, ödenmemiş borçlar, ibadetler gibi hesapları burada ödeyemezseniz halimiz yaman!öbür tarafa Kul HAKKI
ve ödenmemis Hesaplar ile gitmeyin seklinde bu Size Allah-in bir lutfu bir uyarisi seklinde Hayirli bir Ruya dir!!
unutmayin burasi imtihan dunyasi...hep birbirimiz ile imtihan edilmekteyiz...

ebru ecrin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Sağol ablacım ,okurken içim ürperdi,ne güzel yorumlamışsın.Allah senden razı olsun.İnşallah Rabbimin uyarısına olumlu cevap verecek şekle girebilirim.Yapmaya niyetlenip yapmadığım okadar çok şey var ki.Tek diyebileceğim Allah deyince aklıma gelen tek şey AŞK...merhamet.Fiilen yapamadığım şeyler var.İşten yorgun gelip,yatsıyı kılmadan uyuyup kalıyorum mesela.Beş yaşında bir kızım var,ikinci bir çocuk istiyoruz özellikle ben çok istiyorum.Henüz olmadı,Rabbim nasip edecekse bir vakti zamanı vardır elbet diye bekliyorum.Öyle anlatmak istedim işte.Allah a emanet olun,hayırlı günler.

Üst Alt