• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kurşunla vurulmak

X

Xsipi16

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda kurşunla vurulmak islami tabiri nasıldır? Rüyamda iş yeri-plaza gibi bir binadaydım. Çok seçici ve katı bir iş yerine mülakata gidecektim. Mesleki anlamda tecrübeli olmama rağmen beni niteliksiz buldular. Zoruma gitti ve itirazımı belirttim. İş yeri sahibi de uğraşmak istemedi, güvenliği çağırdı. Derdimi anlatamadan güvenlik beni çıkarmaya çalıştı. Ne olduğunu anlamadan iş yeri sahibinin işaretiyle üzerime kurşunlar yağdırdılar. Gövdemden ölümcül kurşun yaraları aldım, her yerim kanamaya başladı. Bütün vücuduma sancılar girdi, soluğum kesilmeye başladı. Plazada görenler çığlık atıp öleceğimi, ambulans çağırılmasını söylediler. Yaralı olmama rağmen olay gururuma dokunduğundan oradan uzaklaşmak istedim. Yalpalayıp, sürünerek dışarı çıkmaya çalıştım. Herkes bana ölmüşüm de dirilmişim gibi bakıyordu. Yaralı hayvan gibi inliyor, hala ölmedim diyor bir yandan da kendime şaşıyordum. Dışarı attım kendimi, plazanın altındaki bir restoranta soktular dinlenmem için. Biri vücuduma 6 kurşun isabet ettiğini söyledi. Ambulansın gelmesi gecikti fakat o süreçte herkes gibi ben de şaşırmam yaralarımın iyileştiğini fark ettim. Neden ölmediğimi, ölmesem bile bu yaralarla çok yaşamayacağımı sorgulayarak uyandım. 31 yaşındayım öğretmenim ve bir kolejde çalışıyorum. Rüya yorumu hakkında bilgisi olup, yorumlayan olursa sevinirim.

Üst Alt