• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kumarhane görmek

ismail58

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum ALLAH'in bereketi ustunuze olsun. Ruyada kumarhane de hirsizlik yaptigimi gördüm.Hemen ruyami anlatmak istiyorum. Ruyamda babamla beraber kumarhane gibi bir yerdeyiz. Ben ordaki kumar makinelerden birinin icindeki bozuk paralari caliyorum, babam yanimda bir sey demiyor. Saga sola bakiyor sadece. Sonra kumarhanenin sahibi geliyor beni yakaliyor. Burda bitti ruyam. Son gunlerde gonlumu birisine kaptirdim. Gecelerce dua edip Kur'an dinliyorum gonuller Allah'in elindedir O dilerse birlikte olabiliriz diye...ruyami yorumlarsaniz sevinirim. Simdiden Allah razi olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ALLAH'in rahmetti bereketi Sizin üzerinize de olsun..
Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kumarhane görmek içinizde risk almayı seven bir yaniniz olduğunu gösterir.
Rüyada kumarhanede olduğunuzu, kumar oynadığını görmek bir yakınınız tarafından ihanete uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada kumar makinesi görmek, kumar oynamak harcamalarınıza ve vaktinize daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada hırsızlık yaptığını görmek;
Rüyanız maalesef pek hayırlı bir rüya değildir. Sıkıntı, dert, tasa, endişe işaret etmektedir

Unutmayin!!! Herşeyin bir vakti ve zamanı var...
"Bismillahi mecraha ve mürsaha (Nuh dedi ki geminin yüzüp gitmesi de durması da Allah'ın adıyladır)" (Nuh, 71/41

Allahım Gönlümde Olanı Hakkımda Hayırlı ET Hakkımda Hayırlı Olana Gönlümü Razı Et..
Allah kulu hakkında hayırlısını Nasib Eder..İhmal Etmez İmtihan eder.. bu da sizin imtihaniniz ama unutmayinki başımıza
sebepsiz gibi gelen belalar aslinda bizim kendi ellerimiz ile ettiklerimizdir...
Selamet ile Hayra Kalin.. Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt