• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada krem görmek

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada krem görmek, rüyada krem vermek rüya yorumu.
Selamün Aleyküm; Rüyamda benim tanımadığım bir genç oğlan benden krem istiyor. Ablamın mavi bir çantası var içinde 3, 4 tane krem var. Bende onun istediği kremi bulup veriyorum. Kremin adını da net gördüm ama hatırlamıyorum yabancı bir isimdi. Sonra teşekkür edip gülümsüyor. Aynı rüyada bir ara bir kalabalıktayım misafirler var benim tanıdığım bir abi bana kızıyor kalkıp boş bardakları topla gibisinden bende boş ve kirli çay bardaklarını topluyorum. Sonra da bende o kişiye kızıyorum kalkıp sende yardım etsene gibisinden. Allah razı olsun.
duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr Olsun
Rüyada krem görmek;Hizmet, çalışma, başarı ifade eder, bazende yaşadığınız bazı olayları saklamak ve gizlemeye...

Birinin desteği ile taşıdığınız yükler, üstlendiğiniz sorumluluklar ve çabalarınızın karşılığını alacağınızı, yakında hedefinize ulaşacağınızı ve huzura kavuşacağınızı simgelemektedir.

Çay bardakları görmek ;
gerçek yaşamınızda sevdiklerinize karşı daha fazla manevi fedakarlık göstermeniz gerektiğini ifade eder..

Rüyada çay yaprağı topladığını görmek;
bu rüya huzur, dinginlik, sakinlik ve saygı anlamına gelir.

Olaylara pozitif bakmak...
Psikoloji testlerinden bardağın yarısı boş, yarısı dolu testini biliyorsunuzdur. Yarı dolu bir bardak getirirler ve sorarlar "bardak boş mu dolu mu?" Eğer boş dersen kötümser, dolu dersen optimist yani iyimsersin.
1- Hayat bir bardaksa onu doldurmak senin görevin unutma.
Hayatını dolu dolu yaşa.

2- Unutma! bardağını hiç bir zaman ağzına kadar doldurma.
Kendine ve yeni olaylara biraz yer bırak. Boş vakitler hayatın en güzel şeyleridir.

3- İçeceğin bir bardak su ise bardağın ne kadar dolu olduğu önemli değil. Eğer verilene şükredersen sonunda boş olan da dolar.

4- Başkalarının boş demesi önemli değil, eğer senin için doluysa doludur.

5-Pozitif düşünmek demek kötü bir olayın iyi yanlarını bulmak değildir. Bu kendini kandırmaktır. Kötü bir olaydan ders alıp onu pozitife çevirmek,eksiklerini tamamlamaktir..

Pozitif düşünen insan olayların gerçek yüzünü görüp; gayret edip, sabredendir. Hayatının her günü yağmurluysa buna küsemezsin. Bir şemsiye alır ve yağmurun tadını çıkarırsın. Bunu yaptığın zaman hayat seni daha fazla ıslatamaz ve sonunda güneş çıkar. Çünkü güneş aslında hep oradadır.

Sadece kendini hayata karşı pozitif yaparak, her şeyi pozitif yapabilirsin.
- Osho

Üst Alt