• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada koyun sürüsü görmek

HayalCAH

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada çoban köpeği, rüyada koyun sürüsü görmek, çoban görmek tabiri.
Selamünaleyküm, öncelikle Allah Rızası için rüya yorumlayan Gönül Sızım nickli arkadaşımızdan Allah (C.C.) razı olsun duası ile başlıyorum. Dağlık tepelik bir alanda yüksekten ilerliyorum etrafa bakarak. Derken karşı tepenin etek kısmında bembeyaz koyun sürüsü görüyorum ve o an bir süre dalıp koyun sürüsüne bakakalıyorum (hayvanları severim bunun etkisi de var :) ) birden davar köpeği (çoban köpeği) karşıma çıkıyor ve gözlerime uzun uzadıya bakıyor. Bende köpeğin gözlerine bakıyorum aramızda yarım metre var veya yok. Sonrasında ardından çoban geliyor ve beni hırsız sanıyor sol tarafımda ise lise dönemimden bir arkadaş; o hırsız değil, o iyi birisi diyerek çobana karşı beni savunuyor. Sağ tarafımda ise dini konularda yeterince ilme sahip bir arkadaşım var ( üniversitede benim dönemde, benim sınıfta olan iyi anlaştığımız birisi ). Sonrasında ilerliyoruz 2 arkadaşım ve ben.

Değineceğim noktalar çoban köpeğinin bakışları beni çok etkilemişti ve çoban ortaya çıkıp müdahale etmese köpek bakışları ile adeta bana meydan okuyordu. Köpeğin tüyleri gri, gözleri ise siyaha yakındı. Şimdiden teşekkür ederim. Allah (C.C.) razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Allah cc.cümlemizden razı ve Rüyaniz Hayr olsun.
Benim rüya yorumlarından her kes ancak kabınız/kapasiteniz /idrakiniz kadar alıyorsunuz...
benim yazdığım kadar değil!!Mesele kendi kabını genişletme meselesidir...
her şey nasip, kismet, idrak, meselesi ve Allah-in lütfettigi kadardir...
Her insan,kendi kabı kadar mana ve Hikmet doldurur...

:maasallah:
You are very alert!!Etrafınızda olup bitenlerin farkındas uyanık, tetikte olan bir insansiniz!!
Pek çok kişinin etraflarında olup bitenin farkında olmaması trajiktir. Kendi düşünceleri, sorunları ve kaygıları ile meşguldürler.çevrenizde etrafınızda olup bitenin farkındalığında olmak bir nimettir!!
Düşüncelerin, duyguların ve insanların tutumlarının farkında olup sizin ilişkilendirdiğiniz, kimle çalıştığınızla ya da sizin etrafınızda olanı, dikkatli bir anlayış, objektif bir muhakemeyle değerlendirmenizdir. Bu muhakeme çok önemlidir çünkü size gelecekteki sorunlarla ilgili ön bir uyarı verir. Ortamdaki ve kendi farkındalık ve güvenilirliklerini anlatır. Bir arada çalışan insanların arasındaki dinamiğin farkında olursunuz. Ve en önemlisi, etrafındaki dünyayı algıladığınız gibi
kendi içinizdeki bilgiye de yanıt verebilirsiniz.

Rüyada koyun sürüsü görmek;
Kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder.

Rüyada çoban köpeği görmek;
gerçek yaşamda ağırbaşlılık, bağlılık, sadakat temsil eder.

Rüyada Çoban Köpeğinden korktuğunu görmek;
üzüntü ve korku yaşayarak tecrübeler edineceğinize işarettir.

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamına eşittir..misali...sırıtık.:,
bir hata sebebiyle çevrendekilerin tepkisini aldığında dünyaya küsmek ,onlara kızmak yerine hatandan ders alır ve bunu bir kazanım gibi görürsen
bedelini öderken bir artı ile yola devam edersin.aslında herşey sizin bu meseleyi nasıl gördüğünüzle ilgili, çünkü siz nasıl görüp nasıl hissediyorsanız,
çevrenizde sizi öyle görecek ve öyle hissedecektir...

"çoban köpeğinin bakışları beni çok etkilemişti "
karşınızdaki insanı nasıl bakarsanız öyle görürsünüz ...ilginç::.Sen onda kendini ,kendi bakışlarını gördün aslında...
Her halukarda Öfkene Hâkim Ol!..insanlari Küçümseyerek meydan okuma...

"sol tarafımda ise lise dönemimden bir arkadaş; o hırsız değil, o iyi birisi diyerek çobana karşı beni savunuyor. Sağ tarafımda ise dini konularda yeterince ilme sahip bir arkadaşım var ( üniversitede benim dönemde, benim sınıfta olan iyi anlaştığımız birisi ). Sonrasında ilerliyoruz 2 arkadaşım ve ben."
Bütün bir hayatı içine alacak şekilde nefsiniz ile ruhunuz arasında kalacağınıza yorumlanır...selametle...

acilangul1

Üst Alt