• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada köpek öldürmek

fkartal

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada köpek öldürdüğünü görmek rüyada köpek öldürmek
Selam'ün Aleyküm Muhterem Hocam, Nasılsınız? İnşallah iyisinizdir. İzniniz olursa, 3 gün önce gördüğüm bir rüyayı arz etmek istiyorum. Şöyle ki:
Son bir kaç yıldır, bazı dünyevi sıkıntıları yaşadım. Bu süreçte, rüyalarımda bana köpeklerin saldırdığını onlara karşı bir şey yapamadığımı görüyordum. Elimde silahla ateş etmek istiyordum fakat elimin kolumun kuvveti kesiliyordu. Tetiğe bir türlü basamıyordum. 3 gün önce rüyamda, siyah iri vahşi bir köpeğin bana ve oğluma saldırdığını gördüm. Elimde silahımla bu köpeğe bu sefer rahatlıkla 4 - 5 defa ateş edip vurdum. Köpek öldü. Ondan sonra inanılmaz bir rahatlama hissettim. Rüyamla ilgili hatırladıklarım bunlar Muhterem Hocam. Sizden istirhamım, bu rüyamı benim için yorumlamanızdır. Saygılarımla.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Muhterem kardeşim Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada köpek öldürmek;
hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin kem gözlerden, art niyetli ve kötü kişilerden, belalı, yalancı, huysuz,iki yüzlü, menfaatçi,
hilekar ve fesat kişilerden uzak olacağına bu kimselerin rüyayı gören kişinin mutluluğuna ve başarısına engel olamayacağına rivayet edilir.

Rüyada köpek öldürmek;
rüya sahibine ayak bağı olan, kendilerinden vefa ve hayır beklenmeyen kişilerden korunacağına,canını sıkan, moralini bozan kimselerden kurtulması sayesinde hafifleyeceğine, rahatlayacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına alamet eder.
Ticaret hayatındaki rakiplere galip gelmeye, kendisini çekemeyenlere de set çekmeye yorulur.

Rüyada köpek öldürmek görmek psikolojik anlamı
Rüyanızdaki köpek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat ve kendi nefsinizin simgesidir.
Bu rüya güçlü değerleri ve iyi niyetleri, yaşamınızda ilerlemenizi ve size başarı getirecek adımlar atmanızı ifade eder.
Rüyanızda gördüğünüz köpek bir diğer taraftan bu nitelikleri sergileyen birini temsil edebilir.ya da göz ardı ettiğiniz ya da unutmuş olabileceğiniz bir becerinizi gösterir.
Köpek “dost” ve “sadık” kavramlarını akla getirir. Yaşamınızdaki dostluklarla bu rüyanızı ilişkilendirebilirsiniz.
UNUTMAYIN ;Nefs köpek gibidir !!Onu öldürmedikçe, ruhu diriltmek mümkün değildir..Onu öldürmedikçe Ne siz ne de sevdikleriniz mutlu ve huzurlu olamazsiniz!!selametle..

Üst Alt